روغن هیدرولیک 206 را نباید با ماشین های دیگر مقایسه کرد. زیرا 206 ها دارای فرمان سفتی هستند و پیشنهاد هایی که تعمیرکاران برای برای نرمی فرمان می دهند، می تواند امنیت خودرو را کم کند. روغن هیدرولیک بعد از مدتی خاصیت خود را از دست می دهد و نیاز به تعویض دارد. استفاده از روغن هیدرولیک مناسب می تواند مشکلات ناشی از سفتی فرمان را به خوبی حل کند. برای آگاهی از قیمت عمده این روغن می توانید به سایت های معتبر مراجعه کنید. برای 206 های مختلف روغن هیدرولیک مناسب آن را باید تهیه کرد. با توجه به برند های مختلف روغن هیدرولیک در بازار، این روغن ها از قیمت های متفاوتی برخوردار هستند.
مشاهده سایر مراکز فروش عمده انواع روغن صنعتی و گریس در لینک http://serviciha.ir قابل مشاهده است.

روغن هیدرولیک 206 | عمده آن دارای چه قیمتی میباشد ؟

خرید عمده روغن موتور و بهترین هیدرولیک  به چه شکل است ؟

خرید عمده روغن هیدرولیک 206 به چه شکل است ؟خرید عمده روغن هیدرولیک 206 از طریق نمایندگان فروش امکان پذیر شده است. در این نمایندگی ها روغن هیدرولیک واردتی مرغوب و قسمت روغن هیدرولیک ایرانی 206 ارزان را می توانید بیابید. این روغن دارای خصوصیات منحصر به فردی است. این روغن ها بر پایه دو نوع روغن می باشند:

 1. روغن مینرال
 2. روغن سنتیک

با افزودن مکمل هایی به این دو نوع روغن، باعث افزایش کارایی و بهبود عملکرد آن می شوند. از جمله مکمل هایی که در این روغن استفاده می شود می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مکمل جلوگیری از تشکیل کف
 • مکمل ضدخوردگی
 • مکمل ضد فشار
 • و …

سیستم هیدرولیک فرمان یکی از رایج ترین سیستم های به کار رفته در اتومبیل می باشد.

عمده فروشان روغن 1 لیتری  ایران

عمده فروشان روغن هیدرولیک ایرانعمده فروشی روغن هیدرولیک در ایران برای کسانی که در کار فروش این نوع روغن هستند، به صرفه تر می باشد. در این زمینه می توان به شرکت های تولید کننده و وارد کننده انواع و اقسام روغن هیدرولیک مراجعه کرد. این شرکت ها همچنین نمایندگی های مختلفی در سر تا سر ایران دارند که روغن تولید شده را به فروش می رسانند. از سوی دیگر، وب سایت های متعددی برای فروش روغن هیدرولیک ایرانی طراحی شدند. با مراجعه به این وب سایت ها می توان از قیمت روز روغن هیدرولیک با خبر شد و همچنین روغن هیدرولیک را به صورت عمده خریداری کرد.

فروشگاه های اینترنتی به گونه ای، روغن را از شرکت های بزرگ خریداری می نمایند و سپس به فروش می رسانند. خود شرکت های تولیدی نیز وب سایت هایی را راه اندازی کردند تا مشتریان، به طور مستقیم با آن ها در ارتباط شوند و آن چه را نیاز دارند تهیه نمایند. پس راه های متعددی برای خرید عمده روغن هیدرولیک ایرانی وجود دارد.

لیست قیمت انواع روغن 20 لیتری  32 ایرانی و خارجی

لیست قیمت انواع روغن هیدرولیک ایرانی و خارجی قیمت انواع روغن هیدرولیک ایرانی و خارجی متفاوت است. طبعاً با شرایطی که ارز دارد، روغن هیدرولیک فرانسوی یا هر کشور دیگری گران تر از روغن هیدرولیک ایرانی می باشد. اگر می خواهید روغن هیدرولیک 206 ارزان پیدا و خریداری نمایید، به فروشگاه های گوناگونی که در این زمینه فعالیت می کنند سر بزنید و یا به وب سایت هایی که هرزگاهی تخفیف های ویژه ای برای کالای خود در نظر می گیرند، مراجعه کنید.

در این جا به چند نوع روغن هیدرولیک ایرانی و خارجی اشاره می نماییم که نرخ شان از سوی فروشگاه های اینترنتی اعلام شده است:

 • روغن هیدرولیک خودرو کاسپین، حچم 950 میلی لیتر، قیمت: 20400 تومان
 • روغن هیدرولیک لیکومولی، حجم 1 لیتر، قیمت: 50000 تومان
 • روغن هیدرولیک لوبریفنت حجم 1 لیتر، قیمت: 54290 تومان
 • روغن هیدرولیک مگاترون، حجم 1 لیتر، قیمت: 22000 تومان
 • روغن هیدرولیک آبشار، حجم 949 میلی لیتر، قیمت: 21400 تومان

طرز تشخیص روغن بشکه هیدرولیک مرغوب

طرز تشخیص روغن هیدرولیک مرغوب برای تشخیص روغن هیدرولیک مرغوب از نا مرغوب، چند راه کار عمده وجود دارد که می توان این گونه آن ها را بیان کرد:

 1. روغن اصل هیدرولیک، بی بو می باشد. اگر دیدید روغنی بو دار است، بدانید که آن روغن مرغوب نمی باشد.
 2. شرکت های معتبر، برچسب های برند خود را دارند که بزرگ و واضح می باشند.
 3. شرکت های تولید کننده روغن، درپوش های روغن اصل را به گونه ای طراحی می نمایند که هنگام باز شدن آسیب ببینند تا متقلبان از این درپوش ها سوءاستفاده ننمایند.
 4. ظرف اصلی روغن هیدرولیک معمولاً بدون خراش و ضرب خوردگی است؛ در حالی که روغن های هیدرولیکی تقلبی این گونه نیستند.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *