قیمت روغن هیدرولیک فرمان کاسپین و انواع روغن هیدرولیک با قیمت روغن هیدرولیک توتال تفاوت کمی دارد. موارد ذکر شده در این مقاله به بهترین روغن هیدرولیک فرمان 405 و همچنین قیمت روغن هیدرولیک فرمان سمند اشاره دارد..همچنین روغن هیدرولیک فرمان dexron بهترین روغن هیدرلیک فرمان 206 است.

روغن صنعتی نوعی سیال برای انتقال قدرت و به حرکت در آوردن سایر قطعات ماشین است. این نوع روغن‌ها به دو دسته تقسیم می‌شوند:

 • روغن هیدرولیک سنتتیک 
 • روغن نفتی

وظیفه روغن هیدرولیک تنها دربخش چرخش فرمان خودرو نمی‌باشد، بلکه باید از این روغن در صنایع مختلف نیز کار گرفته می‌شود. در ابزار سنگین دیگر مانند پمپ‌ها، جک‌ها، جرثقیل‌ها و …

از روغن هیدرولیک استفاده می‌شود. در بازار انواع و اقسام روغن هیدرولیک وجود دارد. اگر می‌خواهید از قیمت روغن هیدرولیک فرمان 206 و قیمت روغن گیربکس اتوماتیک اطلاع حاصل کنید، می‌توانید به فروشگاه‌های فروش لوازم ماشین مراجعه نمایید و لیست قیمت خرید انواع روغن هیدرولیک خودرو را به دست آورید. 

انواع روغن هیدرولیک 68 پارس یا هیدرولیک 46 یا 32 بهران یا تصفیه برای صادرات با بشکه 208 لیتری و 20 لیتری قابل تامین و تحویل است سایر بسته بندی ها در لینک روبرو در دسترس می باشد.http://serviciha.ir/

قیمت روغن هیدرولیک فرمان 206 | لیست قیمت خرید انواع روغن هیدرولیک خودرو

لیست قیمت خرید انواع روغن هیدرولیک خودرو

هر یک از روغن‌های مورد کاربرد در خودرو نقش مهم و فوق العاده کارآمدی در عملکرد بهتر و سریع‌تر خودرو ایفا می‌نماید. بدین رو موجب افزایش طول عمر خودرو و سایر قطعات به کار رفته در آن می‌گردند.
انواع روغن هیدرولیک، روغن واسکازین و همچنین روغن‌هایی که هر یک برای بخش‌های متعددی از خودرو به کار برده می‌شوند، انواع متفاوتی را شامل شده که از این میان می‌توان به روغن هیدرولیک خودرو اشاره کرد.

در توضیحی بیشتر از روغن هیدرولیک می‌توان گزینه‌های زیر را بیان داشت:

 • عملکرد روغن هیدرولیک به مانند روغن ترمز است.
 • این روغن مختص به کارگیری برای فرمان خودرو بوده و سبب روان‌تر شدن و بهتر شدن حرکت آن می‌شود.
 • البته سایر بخش‌های خودرو که از ساختار هیدرولیکی تشکیل یافته‌اند نیز از این روغن مستفید می‌گردند.

حال اگر شما به عنوان خریدار عمده این روغن، درخواست ثبت سفارش از آن را دارید، بهتر است بدانید که روغن هیدرولیک خودرو انواع متفاوتی را از جهت برند، ظرفیت، میزان کیفیت و مرغوبیت شامل خواهد شد.
بر همین حسب هم می‌توان اعلام داشت که لیست قیمت روغن هیدرولیک درجات مختلفی را شامل می‌شود. در هر حال اگر خواستار کسب اطلاعاتی از این محصول هستید، می‌توانید به مراکز مجاز فروش مراجعه فرمایید.

لیست قیمت خرید انواع روغن هیدرولیک خودرو

قیمت روغن هیدرولیک فرمان 206

روغن هیدرولیک یکی از مهم‌ترین و پر‌کاربرد ترین نوع روغن‌هایی است که در اکثر خودرو‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. بدین ترتیب اثربخشی‌های مفیدی را از خود بروز می‌دهد.
بدون وجود این روغن، محال است که بتوان عملکرد مناسبی از فرمان یا سایر بخش‌های هیدرولیکی خودرو انتظار داشت.
در واقع این روغن که اکنون برای تمامی خودرو‌ها از جمله به عنوان روغن هیدرولیک فرمان 206 بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد، اگر از نوع باکیفیت یا با برندی معتبر ارائه شده باشد، این ویژگی‌ها یا مزیت‌ها را در خود جای خواهد داد:

 • روغن هیدرولیک فرمان 206 و روغن جعبه‌دنده در نوع باکیفیت آن، مقاومت فرمان در برابر زنگ زدگی یا ساییدگی را فراهم می‌آورد.
 • از خاصیت پایداری فوق العاده‌ای برخوردار می‌باشد.
 • همچنین هیچ نوع مواد افزودنی حاوی سرب نیز در آن وجود ندارد.

اما در کنار این موضوع باید گفت که خریداران به هنگام تهیه این روغن، خواستار کسب اطلاع از قیمت آن هستند. در این رابطه می‌توان مراجعه به مراکز عرضه‌کننده معتبر را پیشنهاد داد.
این نکته را باید یادآور شد که هر چه کیفیت و ساختار یک روغن هیدرولیک بیشتر و بهتر باشد، در نتیجه شاهد افزایش قیمت آن نیز خواهیم بود.
انواع روغن هیدرولیک در بازار قابل دسترس است. ضمن اینکه اگر کیفیت را برای تهیه روغن هیدرولیک 206 مد نظر خود قرار دهید، قطعا به رضایت بیشتری دست می یابید. در نتیجه می‌توانید نتایج بهتری را پیش روی خود ببینید.

قیمت روغن هیدرولیک فرمان 206

تعویض روغن هیدرولیک 206

 

همانطور که گفتیم روغن هیدرولیک 206 که کارایی‌های بسیار خوبی را از خود، چه در این خودرو و چه در خودرو‌های دیگر از خود نشان داده، یکی از محصولات اجتناب ناپذیر است. به همین جهت درجه اهمیت و در نتیجه فروش بالایی را به خود اختصاص داده است.
اما در این بخش سعی داریم تا نکاتی را در خصوص تعویض روغن هیدرولیک 206 بیان نماییم که قطعا دانستن آن ها خالی از فایده نیست:

 • هنگام تعویض روغن، جلوی ریختن روغن بر روی دینام را بگیرید. 
 • بست فلزی شیلنگ برگشت، پایین مخزن پمپ را باز نمایید و شیلنگ را جدا کنید. 
 • از شیلنگ دیگری برای برگشت روغن استفاده نمایید. 
 • مخزن پمپ را از روغن هیدرولیک جدید پر کنید. 
 • ماشین را بدون این که گاز دهید، روشن نمایید. در این جا نفر دوم باید در این لحظه و هنگام پایین رفتن سطح روغن، مخزن را پر کند. 
 • فرمان را به چپ و راست بچرخانید تا روغن تمیز وارد لوله خروجی شود. 
 • موتور را خاموش نمایید و شیلنگ برگشت را در جای خود بگذارید. سپس دوباره سطح روغن را به حد مناسب برسانید. 
 • دوباره موتور را روشن نموده و فرمان را به چپ و راست بچرخانید. در این بین اگر کمبود روغن داشت، آن را جبران کنید.

تعویض روغن هیدرولیک 206

چگونه روغن هیدرولیک فرمان را چک کنیم؟

 

روغن موتور فرمان که یار و همراه فرمان خودرو بوده و مزیت‌های آشکاری را از خود پدیدار می‌سازد، یکی از روغن‌های رایج مصرفی است که همه صاحبان خودرو با آن به خوبی آشنایی دارند.
اما در این قسمت می‌خواهیم نکاتی را ذکر نماییم که مربوط به این سوال است که چگونه روغن هیدرولیک فرمان را چک کنیم.
به این نکات که در گزینه‌های زیر به آن‌ها اشاره شده است، دقت فرمایید:

 • فرمان را بچرخانید، اگر صدای غژ غژ بلندی به گوش رسید، نشان این است که سطح روغن پایین آمده است. 
 • سطح روغن هیدرولیک را چک کنید. 
 • گیچ را درون مخزن نمایید و آن را به روغن آغشته کنید. سپس  با دستمال پاک نمایید. در نهایت آن را تا آخر درون مخزن فرو ببرید و بیرون بکشید. 
 • روغن هیدرولیک ممکن است تیره تر از آن چیزی که به نظر می‌رسد باشد.
 • اگر در این زمینه شک دارید، رنگ آن را با رنگ یک دستمال کاغذی مقایسه کنید.

چگونه روغن هیدرولیک فرمان را چک کنیم؟

مشخصات روغن هیدرولیک و نقش آن در خودرو

همانطور که دریافتید روغن هیدرولیک بیش از سایر روغن‌های مصرفی در یک خودرو، حائز اهمیت بوده است. بدین ترتیب توجهات بالایی را به جهت کاربرد بسیار به سمت خود معطوف ساخته است.
ما در این بخش قصد داریم تا شما را با مشخصات روغن هیدرولیک، بورس روغن هیدرولیک و سپس نقش آن در خودرو آشنا نماییم.
در ابتدا به ذکر مشخصات یا ویژگی‌های آن که در گزینه‌های زیر آمده اند خواهیم پرداخت:

 • دارای گرانروی پایینی است.
 • هیچگونه کف در این روغن، چه در سطحش و چه در درون آن دیده نمی‌شود.
 • از ویسکوزینه مناسبی بهره مند می‌باشد.
 • همچنین دارای رنگ شفاف و روشنی است.

در خصوص نقش این روغن در خودرو باید گفت که وظیفه انتقال قدرت را بر عهده دارد. همچنین حرکت سایر قطعات خودرو را با روان‌کاری که انجام می‌دهد، به خوبی میسر می‌سازد.

مشخصات روغن هیدرولیک و نقش آن در خودرو

برترین شرکت‌ های تولید کننده روغن هیدرولیک در کشور

در حال حاضر تولید روغن هیدرولیک به پرتقاضا‌ترین روغن‌ها در بازار تبدیل شده و نیاز بسیاری از خودرو ها را تامین ساخته است. حتی توسط صنایع متعدد، مورد کاربرد‌های وسیع قرار می‌گیرد. این محصول توسط شرکت‌های تولید‌کننده بسیاری در سطح کشور تولید می‌گردد. گفتنی است برخی از این شرکت‌ها نسبت به سایر شرکت‌های تولید روغن هیدرولیک خودرو، به عنوان برترین شرکت‌ها شناخته شده‌اند.
علت برتری یافتن آن‌ها را می توان در ضوابط و معیار‌هایی دانست که کاملا رعایت گشته و اجرا می‌شوند. مانند:

 • تولید روغن هیدرولیک با بهترین مواد اولیه
 • رعایت استاندارد‌های لازم در حین تولید این محصول
 • به‌روز نمودن دانش و اطلاعات تولیدی در خصوص روغن هیدرولیک
 • دقت و کنترل کیفی دقیق بر روی محصول
 • به‌کارگیری تجهیزات مدرن و تماما پیشرفته

با به کارگیری تمامی این اصول است که برخی از شرکت‌ها به نام و آوازه‌ جهانی دست یافته‌اند. همچنین توانسته‌اند به کسب رتبه‌های برتر دست یافته و به ارائه روغن‌هایی فوق‌العاده باکیفیت و مورد انتظار مصرف‌کنندگان بپردازند.

برترین شرکت‌ های تولید کننده روغن هیدرولیک در کشور

انواع روغن هیدرولیک ایرانی

در حال حاضر تولیدکننده روغن موتور و  روغن هیدرولیک فرمان در برند‌های ایرانی و خارجی در بازار فروش موجود می‌باشد.
اما چیزی که واضح و آشکار است، این مورد است که روغن‌های هیدرولیک ایرانی اکنون جایگاه بسیار خوبی را در بازار داخلی کسب کرده‌اند. همچنین به کسب رتبه‌هایی ممتاز در بازار‌های بین المللی دست یافته‌اند. علت اصلی این امر را می‌توان در عوامل بسیاری جستجو کرد. یکی از این عوامل را می‌توان رقابت تولیدکنندگان ایرانی با سایر رقبای عرضه‌کننده روغن هیدرولیک در سطح جهان بیان نمود.

در واقع رقابت تنگاتنگ بین تولید‌کنندگان باعث گشته تا کشور ما نیز بتواند در صدر عرضه‌کنندگان برتر روغن هیدرولیک قرار گیرد. بدین ترتیب فروشی جهانی را از آن خود نموده است. ضمن اینکه باید عنوان کرد روغن هیدرولیک ایرانی تولید شده توسط تولیدکنندگان توانمند کشورمان به عنوان روغن هیدرولیک صادراتی نیز شناخته شده است. از این جهت نیز ارزشی فراوان پیدا کرده است. این محصول از بالا‌ترین سطح کیفیت بهره برده است. از همین رو محصولی متناسب با نیاز روز تلقی می‌گردد.

انواع روغن هیدرولیک ایرانی

عمده فروشی روغن هیدرولیک

روغن هیدرولیک که به عنوان بهترین و موثر‌ترین روغن خودرو و یا حتی به عنوان یک نوع روغن صنعتی ارزشمند شناخته شده است، از مسیر های متعددی قابل سفارش و تهیه می‌باشد. یکی از مسیر‌هایی که به عرضه عمده این محصول پرداخته و شرایطی مناسب را نیز پیش روی خریداران قرار داده است، در مرکز عمده‌فروشی انواع روغن خودرو می‌باشد.
لازم به ذکر است این نوع مراکز با وجود تنوع بی‌شمار محصولات خود، می توانند به هر نیازی پاسخی مناسب ارائه داده و به بهترین نحو درخواست مشتریان را تامین نمایند. همچنین باید گفت که مراکز مذکور هم به صورت حضوری فعالیت داشته و هم به صورت غیرحضوری خدمات بسیار خوبی را ارائه خواهند داد.
برای نمونه می توان به همین مرکز پیش رو اشاره کرد که به عنوان برترین و البته پرسابقه‌ترین مراکز عمده‌فروشی روغن هیدرولیک شناخته شده است. بدین ترتیب دسترسی سریع و همینطور راحتی به این نوع روغن‌ها را برای خریداران فراهم خواهد ساخت:

 • بهترین روغن هیدرولیک
 • روغن هیدرولیک ارزان

عمده فروشی روغن هیدرولیک

بهترین برند های روغن هیدرولیک در بازار

اکنون روغن هیدرولیک موجود در بازار که متناسب با نیاز متقاضیان ارائه گشته و تنوع بالایی را از هر حیث در خود جای داده است، در برند های متعددی قابل عرضه می‌باشد. برخی از این برند‌ها به عنوان برندهای برتر روغن هیدرولیک شناخته شده‌اند. به همین جهت فروش بیشتری را از آن خود ساخته‌اند. برخی از برند‌های دیگر روغن هیدرولیک نیز کمتر شناخته شده می‌باشند.

علت اصلی برتری برند‌های معتبر روغن هیدرولیک را در درجه اول می‌توان ناشی از کیفیت روغن هیدرولیک دانست. این موضوع در آن‌ها کاملا مشهود است. در درجات بعدی نیز، مدت زمان کارکرد بیشتر این روغن‌ها و در نتیجه تطابق بهتر قطعات خودرو علی الخصوص فرمان با روغن‌های برخاسته از برندهای برتر می‌باشد. در هر صورت اگر می‌خواهید شما نیز به بهترین روغن‌های هیدرولیک موجود در بازار دسترسی داشته باشید، کافی است درخواست‌های خود را با کارشناسان فعال در مراکز فروش معتبر مانند همین مرکز در میان بگذارید.

بهترین برند های روغن هیدرولیک در بازار

بزرگترین مرکز خرید و فروش انواع روغن مصرفی خودرو

به مرور زمان که نیاز به روغن‌های مختلف موجود در یک خودرو بیشتر شد، تعداد مراکزی هم که به عرضه انواع این روغن ها پرداختند نیز رو به فزونی رفت. البته این امر نیز متاثر از تولید خودروهای جدید و بیشتر می‌باشد. با بروز چنین وضعیتی بود که فروش عمده روغن افزایش چشمگیری داشت. برخی از این مراکز با وجود خدمات بیشتر و در نتیجه شناخت بهتر نیاز مصرف‌کنندگان، به عنوان بهترین و البته بزرگترین مراکز خرید و فروش روغن مصرفی خودرو شناخته شدند.

همچنین لازم است بدانید در میان تعداد مراکز بی‌شمار که هم به طرق حضوری و هم به طرق غیرحضوری، فعالیت‌های فروش خود را ابراز داشته و خریداران بسیاری را به دلیل عرضه محصولات مناسب از خود راضی نگه داشته‌اند؛ این مرکز می‌باشد. بنابراین شما می‌توانید توسط این مرکز بزرگ، انواع روغن مصرفی خودرو را با بهترین ویژگی‌های کمی و کیفی مورد تهیه قرار دهید:

 • روغن هیدرولیک فرمان
 • روغن دنده
 • روغن گیبرکس
 • روغن ترمز
 • روغن موتور

بزرگترین مرکز خرید و فروش انواع روغن مصرفی خودرو

نمایندگی برتر عرضه و توزیع روغن هیدرولیک اصل در کشور

علاوه بر مراکز عمده‌فروشی، راه‌ها یا مراکز فروش دیگری نیز وجود دارند که بتوانند نیاز خریداران به انواع روغن خودرو، به ویژه روغن هیدرولیک را شناسایی کرده و در جهت تامین آن‌ها گام بردارند. از جمله این مراکز که توانسته اعتماد بسیاری از مشتریان را به خود جلب سازد و خدمات فروش گسترده‌ای را به آن‌ها ارائه نماید، نمایندگی فروش می‌باشد.
نمایندگی‌های فروش که همواره با بهترین برند‌های تولید‌کننده همکاری کرده و محصولات آن‌ها را به فروش می‌رسانند؛ از برترین مراکز عرضه کننده محسوب شده است. این مراکز می‌توانند انواعی از این روغن‌ها را به خریداران مختلف کشور ارائه کرده و خریدی مطمئن تجربه نمایند. دو مورد از بهترین روغن هیدرولیک باکیفیت به شرح زیر می‌باشد:

 • روغن هیدرولیک اصل
 • انواعی از روغن هیدرولیک با برند‌های مختلف مانند روغن هیدرولیک ایرانی و روغن هیدرولیک خارجی

نمایندگی برتر عرضه و توزیع روغن هیدرولیک اصل در کشور

سفارش روغن هیدرولیک درجه یک

خرید روغن هیدرولیک مناسب می‌تواند تاثیراتی به وضوح آشکار بر روی کارکرد خودرو داشته باشد. بدین رو افزایش کارایی و مقاومت قطعات آن را به وجود بیاورد. اما به نظر شما برای دسترسی به یک روغن هیدرولیک خوب و مناسب چه باید کرد؟ پاسخ واضح است. برای دسترسی و یا تهیه چنین روغنی باید در ابتدا به مراکز معتبر فروش مراجعه کرد تا بتوان بهترین نتیجه را حاصل نمود.
برای مثال شما با مراجعه به همین مرکز یا مراکز مشابه آن که همگی در راستای تامین بهتر نیاز خریداران گام برمی‌دارند؛ می‌توانید از روغن هیدرولیک با این مشخصه های کلی بهره‌مند شوید:

 • روغن هیدرولیک درجه یک
 • روغن هیدرولیک با بهترین برند‌های روز
 • روغن هیدرولیک با قیمتی فوق‌العاده مناسب

سفارش روغن هیدرولیک درجه یک

شاخص‌ های مهم در انتخاب روغن پمپ فرمان مناسب برای خودرو

در این قسمت می‌خواهیم به توضیحاتی در خصوص شاخصه‌های مهم در انتخاب روغن هیدرولیک مناسب برای خودرو بپردازیم. از این توضیحات می‌توان در قالب راهنمای خرید روغن هیدرولیک نام برد. لذا برای اینکه بتوانید بهترین روغن هیدرولیک مطابق با خودرو را  خریداری نمایید، لازم است از نکاتی مهم آگاه شوید که ما به این نکات در گزینه‌های زیر اشاره کرده‌ایم:

 • مقدار ویسکوزیته روغن هیدرولیک را در نظر بگیرید.
 • درجه حرارت عملکرد در این روغن حائز اهمیت است.
 • روغن هیدرولیک مناسب، مقاومت خوبی را در برابر اکسیده شدن از خود بروز می‌دهد.
 • متناسب با نوع سیستم هیدرولیک باید آن را انتخاب کرد.
 • مقاومت لایه‌های روغن نیز بالا می‌باشد.

شاخص‌ های مهم در انتخاب روغن هیدرولیک مناسب برای خودرو

فروشگاه مجازی معتبر عرضه انواع روغن باکیفیت خودرو

در حال حاضر هم فروشگاه‌های شهری و هم فروشگاه‌های مجازی بسیاری را می‌توان یافت که هر یک در تامین نیاز خریداران موثر واقع شده‌اند. اما حقیقتی که وجود دارد، این است که فروشگاه‌های مجازی یا اینترنتی که توانسته‌اند در اعتماد‌سازی بین مشتریان به خوبی عمل کرده و اعتبار خود را نشان دهند، با درصد بیشتری از متقاضیان نیز همراه گشته‌اند.
طبیعتا علت این امر را می‌توان در روش های راحت‌تر خرید که اینگونه فروشگاه‌ها پیش پای خریداران قرار می‌دهند جستجو کرد. اما یکی از بهترین فروشگاه‌های مجازی معتبر که به عنوان مرکز عمده‌فروشی انواع روغن خودرو نیز در کل کشور شناخته شده و به همین دلیل کانون مراجعات گسترده نیز قرار گرفته است؛ این مرکز می‌باشد. در مرکز مورد نظر که بهترین خدمات را در راستای فروش روغن هیدرولیک و سایر روغن‌های خودرو نشان داده؛ از عهده ارائه چنین روغن‌هایی قطعا بر خواهد آمد:

 • روغن هیدرولیک باکیفیت
 • روغن هیدرولیک با حجم و اندازه‌های متنوع

فروشگاه مجازی معتبر عرضه انواع روغن باکیفیت خودرو

بهترین زمان برای تعویض روغن فرمان

در این بخش می‌خواهیم بگوییم که بهترین زمان برای تعویض روغن هیدرولیک دقیقا چه موقعی است؟ در این خصوص باید گفت که با پیدایش هر یک از این عوامل در روغن مصرفی مورد نظر می‌توانید دریابید که زمان تعویض آن فرا رسیده است:

 • با سیاه شدن روغن، می‌توان فهمید که زمان تعویض آن فرا رسیده است.
 • موقعی که سطح روغن مورد نظر کاهش پیدا کرد.
 • زمانی که روغن در برابر جاری شدن سفت و مقاوم گردد.
 • رنگ مات روغن، نشان از فرا رسیدن زمان مصرف آن دارد.
 • هرگاه کف بر روی سطح و درون روغن دیده شد، نشان از زمان تعویض آن دارد.

بهترین زمان برای تعویض روغن هیدرولیک

مشاوره جهت خرید هیدرولیک فرمان مرغوب

بسیاری از خریداران خواهان این هستند که روغن هیدرولیک مرغوب را تهیه نمایند که البته این انتظار کاملا به جاست. لذا برای انتخاب یک روغن هیدرولیک مناسب و یا مرغوب، می توان راه‌های بسیاری را امتحان کرد. یکی از بهترین راه‌هایی که می‌توان چنین روغنی را در اختیار شما خریداران قرار دهد، مراجعه به برترین مراکز فروش فعال در این زمینه است. بدین صورت شما با خرید اینترنتی روغن هیدرولیک از سایت می‌توانید از مشاوره و راهنمایی کارشناسان فروش بهره‌مند شوید. بدین ترتیب روغنی فوق العاده مناسب و مطابق با انتظارتان را دریافت نمایید.
ضمن اینکه با خرید روغن هیدرولیک از این طریق می‌توانید از تحویل فوری و همینطور مقرون به صرفه سفارشتان به طور کامل بهره مند شوید. به نظر می‌رسد این یک فرصت عالی است که در اختیار شما خریداران خوش اقبال قرار گرفته است.

مشاوره جهت خرید روغن هیدرولیک مرغوب

قیمت روغن هیدرولیک فرمان کاسپین

قیمت روغن هیدرولیک 206 یا روغن هیدرولیک atf با قیمت روغن هیدرولیک توتال برای فرمان چرا متفاوت است ؟ تفاوت قیمت روغن هیدرولیک فرمان سمند با قیمت بهترین نوع روغن هیدرولیک فرمان پراید، می‌تواند از لحاظ کیفیت باشد. مشخصات فنی روغن هیدرولیک کاسپین با مشخصات فنی و قیمت روغن هیدرولیک متفاوت است. دلیل این تفاوت کیفیت این روغن می‌باشد .

 

قیمت روغن هیدرولیک توتال

قیمت روغن فرمان توتال

قیمت روغن هیدرولیک فرمان توتال با قیمت روغن هیدرولیک زانتیا توتال تفاوتی ندارد. قیمت روغن هیدرولیک فرمان بسته به کیفیت روغن خودرو دارد. البته قیمت روغن خودرو با قیمت خودرو رابطه مستقیم دارد.

بهترین روغن فرمان 405

روغن هیدرولیک فرمان dexron برای انواع خودرو سمند و سایر خودروهای تولید گروه خودروسازی ایران خودرو مناسب است. قیمت روغن هیدرولیک پراید و قیمت روغن هیدرولیک 206 این این خودرو متفاوت است .

قیمت روغن هیدرولیک فرمان سمند

قیمت هیدرولیک فرمان سمند

قیمت روغن هیدرولیک فرمان 405 با روغن هیدرولیک فرمان کاسپین همخوانی دارد. روغن هیدرولیک فرمان dexron که بهترین روغن هیدرولیک فرمان 206 هم هست برای بیشتر خودروهای ایرانی روغن‌های هیدرولیک مذکور قابل استفاده است. همچنین روغن هیدرولیک فرمان تیبا نیز از بهترین روغن‌های هیدرولیک بازار است و برای روغن هیدرولیک فرمان سمند ef7 نیز استفاده می‌شود.

3 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *