35 lb high temperature industrial refractory grease factory

کارخانه گریس نسوز صنعتی تولید کننده گریس نسوز لیتیوم و کمپلکس با رنگ گریس نسوز سبز وآبی با شرط تست و ارسال نمونه برای بلبرینگ ماشین و صنایع .

یکی از دغدغه های اصلی مصرف کننده انواع گریس برای صنایع مثلا خرید گریس حرارت بالا بی رنگ سفید از انواع مختلف کارایی عملکرد گریس صنعتی و تخصصی برای حرارت بالا که معمولا کارخانه های بصورت بشکه خرید می نمایند اطمینان از تست و عملکرد مطلوب گریس می باشد. بر این اساس برای کارخانه ها ابتدا نمونه گریس ارسال می شود و پس از حصول اطمینان قطعی نسبت به خرید بشکه و عمده اقدام شود.

کارخانه گریس نسوز صنعتی

کارخانه گریس نسوز صنعتی

کارخانه تولید گریس انواع مختلفی از گریس کلسیم و گریس نسوز را بر اساس نیاز بازار داخل کشور تولید می نماید. گریس تولید شده توسط کارخانه گریس نسوز صنعتی قابلیت های مختلف و رنگ های متفاوتی دارد. گریس نسوز سبز و گریس نسوز آبی یکی از شناخته ترین رنگ های گریس در بازار مصرف روانکار در ایران است. البته همانگونه که مستحضر هستید رنگ گریس تاصیری در کیفیت این محصول نداشته و صرفا بمنظور تفکیک انواع گریس در کارخانه گریس این رنگ و بسته بندی استفاده می شود.

قیمت پخش گریس نسوز 35 پوندی

قیمت پخش گریس نسوز 35 پوندی

در پخش گریس نسوز حرارت بالا و گریس صنعتی معمولی بسته بندی این محصول حائز اهیمت فراوانی از نگاه مشتری و مصرف کننده این محصول دارد. بر این اساس برای گریس نسوز حرارت بالا بلبرینگ انواع خودرو و ماشین های سواری و کامیونی و به دلیل مقدار مصرف کم این گریس بسته بندی 1 پوندی یا 2 پوندی برای ماشین های تریلی و باری پیشنهاد می شود. همچنین گریس نسوز بلبرینگ چرخ پراید بعنوان مثال بسته بندی 200 گرمی یا در نهایت 1 پوندی گریس نسوز پیشنهاد می شود.
اهمیت استفاده از بسته بندی مناسب به تمیز ماندن گریس بعد از هر مرحله مصرف است و چون خودروها گریس کمتری مصرف دارد بسته بندی گرمی پیشنهاد می شود. برای کارخانه ها و شرکت های تولیدی مثل کارخانه سیمان کمترین مقدار بسته بندی 35 پوندی یا 17 کیلویی تعریف شده و البته بیشتر بصورت بشکه خرید گریس نسوز حرارت بالا صنعتی انجام می شود.

نمایندگی فروش گریس صنعتی نسوز

نمایندگی فروش گریس صنعتی نسوز

عمده فروش انواع گریس صنعتی در تهران توسط پخش های گریس نسوز و نمایندگی های کارخانه تولید گریس صنعتی نسوز و گریس کلسیم انجام می شود. گریس بلبرینگ ماشین و گریس بلبرینگ و رولبرینگ های استفاده شده در صنایع مختلف بیشترین میزان مصرف گریس نسوز را شامل می شود. و البته انواع مختلفی از گریس های نسوز را نیز شامل می شود که از گریی لیتیوم ، لیتیوم کمپلکس ، گریس شاسی یا گریس کلسیم، گریس سیلیکونی ، گریس پلی اوره، گریس بنتون، گریس سدیم، گریس آلومینیوم کمپلکس ، گریس سفید ، گریس صنایع غذایی را شامل می شود.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد.