export-of-sl-engine-oil-manufacturer-of-second-refining-oil

صادرات روغن موتور با گرید های sl ، sj ، sn یا هر گرید درخواست روغن موتوری و صنعتی با بسته بندی بشکه 208 لیتری و 20 لیتری و 4 لیتری و 1 لیتری بصورت مستقیم از درب کارخانه تولید کننده روغن صنعتی تصفیه دوم از انواع روغن موتوری مورد نیاز و البته انواع روغن پایه تصفیه دوم با اظهار گمرک انجام می شود.

صادرات روغن موتور sl روغن موتور تصفیه شده

صادرات روغن موتور sl روغن موتور تصفیه شده

بهترین اقتصاد و شکوفایی اقتصادی برای کشوری خواهد بود که بشتر صادرات داشته باشد یا به اصطلاح تراز تجاری مثبت داشته باشد این موضوع باعث می شود که درامد های کشور افزایش یابد و در برابر نیازمندی های وارداتی نیز ارز مورد نیاز در دسترس باشد بنابراین اهمیت صادرات همیشه و تحت هر شرایطی برای هر کشوری بسیار مهم خواهد بود و این موضوع مهم وقتی محقق می شود که شما محصولی با کیفیت در اختیار داشته باشید تا بتوانید این مزیت را برای تاجران و بازرگانان و صادرات روغن پایه خرید این کالا برای کشورهای مقصد انجام دهند و این خرید را از شما انجام دهند بنابراین شرایط تولید و قیمت نهایی و کیفیت برای صادرات محصولات بسیار مهم می باشد.
یکی از مزایای ارزشمند کشور ما دسترسی به منابع نفتی و گازی عظیمی است که باعث می شود بتوان انواع محصولات را با کیفیت های مختلف بر اساس نیازمشتریان تهیه صادر نمود . حتی به لحاظ دانش فنی در زمینه تولید انواع روغن موتوری و انواع روغن صنعتی با احداث کارخانه های متعدد تولید روغن شرایط به نحوی انجام شده که می توان هر گونه سفارش مشتری را به لحاظ تامین و تولید انواع روغن تولید نمود دقیقا بر اساس خواست و انالیزی که درخواست دارد.

تولید کننده روغن صنعتی تصفیه دوم

تولید کننده روغن صنعتی تصفیه دوم

تولید کننده انواع روغن صنعتی که از روغن پایه تصفیه ویرجین و یا روغن پایه تصفیه ریسایکل تولید می شود . نکته مهم دراین موضوع حفظ کیفیت روغن تولید شده با فرض تولید از هر روغن پایه است صادرات روغن موتور بنابراین می توان روغن با کیفیتی تولید نمود که ضمن حفظ کیفیت نهایی محصول روغن صادراتی و صادرات روغن موتور در نهایت کیفیت کاملا مطلوبی نیز داشته باشد.

صادرات بهترین روغن موتور ارزان تحویل گمرک مرزی

صادرات بهترین روغن موتور ارزان تحویل گمرک مرزی

یکی از چالش های صادرات برای انواع روغن یا سایر محصولات و صادرات روغن موتور به اعلام خریدار مبنی بر تحویل کالا در گمرکات مرزی کشور است که این خود مستلزم داشتن توانایی نقدینگی و همچنین تولید و ارسال محصول است بنابراین می توان گفت که خیلی از صادر کنندگان کالا ها ترجیح می دهند که محصول را درب کارخانه تحویل دهند ولی از نظر یک مشتری صادراتی اهمیت و پیگیری این موضوع به دلیل محدودیت های پرداخت مبلغ است .

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *