Grease for cylinder head screws, the best 650 degree grease

گریس مخصوص پیچ سرسیلندر و بهترین قیمت گریس مولیکوت اصل برای پیچ مهره با قابلیت تحمل دمای 650 درجه سانتیگراد درجه 1 با ضمانت اصالت کالا.

گریس مخصوص پیچ سرسیلندر بهترین

گریس مخصوص پیچ سرسیلندر بهترین

گریس مخصوص پیچ سرسیلندر می بایستی قابلیت کنترل دمای بالای را داشته باشد. دمای احتراق ناشی از موتورهای احتراق داخلی خودرو ها و سایر وسایل نقلیه و البته هر گونه موتور احتراق داخلی بعد از پاشش انژکتورها بین 800 تا 1200 درجه سانتیگراد می رسد. این دما بشدت به سرسیلندی و سایر اجزای موتور منتقل می شود و یکی از اصلی ترین دلایل استفاده از آلومینیوم در تولید سرسیلندر خودرو ها امکان انعطاف در مقابل گرمای ایجاد شده و همچنین انتقال حرارت و گرما از سرسیلندر به هوا و خنک کاری موتور می باشد که البته در این فرایند وجود آب و روغن داخل موتور نقش موثری در انتقال حرارت ایجاد شده و کاهش تنش های حرارتی سرسیلندر می باشد.
گریس مخصوص پیچ سرسیلندر در این فرایند باعث می شود که پیچ های اتصال دهنده سرسیلندر به بلوکه سیلندر به تعداد 10 پیچ اتصال را بر قرار می نماید و با واشر سرسیلندر که گذاشته شده امکان ایجاد کمپرس و چسبندگی بین بلوکه و سرسیلندر ممانعت می نماید . و اهمیت استفاده از گریس نسوز سرسیلندر در جلوگیری از ایجاد جوش پیچ سرسیلندر به بلوکه با توجه به دمای بالای محفظه احتراق که 1200 درجه می باشد.

قیمت گریس نسوز پیچ و مهره

قیمت گریس نسوز پیچ و مهره

بهترین قیمت گریس نسوز پیچ و  مهره با توجه به کارایی و عملکرد این گریس که می بایستی در مقابل با جوش خوردگی و همچنین روغن کاری جهت در باز و بسته نمودن سرسیلندر اثر بسیار مهمی را دارد و به دلیل فرمول منحصر به فرد این محصول که از روغن های پایه معدنی و همچنین از غلیظ کننده بمنظور و پودر های فلز برای این منظور می بایستی استفاده شود.
یکی از بهترین و کاربرد ترین انواع گریس نسوز برای اتصالات و فلنج ها و اتصالات رزوه است که می بایستی در شرایط عملیاتی سخت یا دمای بسیار بالا عملکرد خوبی داشته باشد. و البته این قابلیت ها و همچنین جلوگیری از ایجاد خوردگی نیز مزیت این گریس می باشد و قیمت این محصول با توجه به قابلیت و اصالت این محصول در زمانهای مختلف متفاوت است و با توجه به کاربرد زیاد این محصول لزوم به دقت به اصالت این محصول خیلی مهم می باشد بنابراین قبل خرید حتما از اصالت محصول مطمئن شوید.

فروش گریس مولیکوت پیچ سرسینلدر

فروش گریس مولیکوت پیچ سرسینلدر

فروش گریس مولیکوت پیچ سرسینلدر به دلیل ویژه گی های منحصر به فرد این گریس باعث شده که کیفیت و قابلیت این محصول نیز به فروش و بازاریابی ندارد و صرفا داشتن این محصول به تعداد زیاد و همچنین اصالت این کالا باعث شده است که تقاضای زیادی برای این محصول در کشور داشته باشد.
مشخصه این گریس رنگ قهو ه ای ان است و  قابلیت تحمل دمای بالا و همچنین و مقاوت بسیار خوب در مقابل فشارهای زیاد و همچنین از این مهمتر ضد اصطکاک بودن این محصول باعث شده است که در صنایع مختلف استفاده گسترده ای داشته باشد که در بازار فروش با بسته بندی 1 کیلویی بصورت عمده به فروش می رسد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *