روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / حلال / قیمت حلال ۴۰۲ کرمانشاه | مهم ترین ویژگی حلال ۴۰۲

قیمت حلال ۴۰۲ کرمانشاه | مهم ترین ویژگی حلال ۴۰۲

قیمت حلال ۴۰۲ پالایشگاه کرمانشاه و مشخصات حلال  کرمانشاه با بهترین کیفیت جهت صادرات و جهت استفاده در صنایع رنگ سازی و تولید  هیدروکربن های سنگین که با چگالی ۷۷۵ کیلوگرم بر متر مکعب با نقطه جوش ابتدایی ۱۳۰-۱۵۸ و نقطه جوش نهایی ۲۲۵ و فلش پونت ۳۸ درجه و سولفور ۰٫۱ % آروماتیک ۲۰% و رنگ آب قاب تحویل است.

بمنظور خرید انواع حلال و هیدروکربن کلیک نمایید. http://serviciha.ir

قیمت حلال ۴۰۲ کرمانشاه مهم ترین ویژگی

قیمت حلال 402 کرمانشاه مهم ترین ویژگی

ترکیبات بهترین حلال ۴۰۲ که از تولید و برش های نفت خام در استفاده از برج های تقطیری استحصال می شود و مشخصات و قابلیت های یک حلال منشعب شده از حلال ۴۰۰ شاید بتوان گفت فرایند کمترین تاثیر را داشته باشد و بیشتر تحت تاثیر مواد اولیه و یا همان مشتقات نفتی باشد که پایه این حلال از ان تولید و با بهترین تجهیزات پالایش و کارخانه تصفیه روغن موتور و استخراج بمنظور مصرف در بازار داخلی و صادرات همانند صادرات روغن پایه انجام می شود.
استفاده از حلال های مختلف در بازار مزایای متفاوتی و البته به دلیل دارا بودن خاصیت های مختلف استفاده متفاوتی نیز دارند بدین معنی که حلال های تولید شده مثلا در پالایشگاه کرمانشاه که قیمت حلال ۴۰۲ نیز قطعا از نظر خریدار و برای خرید تناژ بسیار مورد توجه و یکی از دغدغه های اصلی خریدار خواهد بود واین موضوع حتی برای صادرات این محصول با ارزش نیز همیشه با محدویت و تغییرات قیمت همراه می باشد.

مصرف حلال ۴۰۲ و وایت اسپریت

مصرف حلال 402 و وایت اسپریت

همیشه قیمت حلال ۴۰۲ یا انواع حلال های از ۴۰۰ تا ۵۰۳  یا هر محصولی در خرید نهایی این محصول توسط خریدار اثر مستقیم را ایجاد می کند و در نهایت خریدار محصول بر اساس نوع نیاز و قیمت های موجود در بازار تصمیم به خرید محصول چه بصورت فله یا بصورت مظروف اقدام می نماید حلال ۴۰۲ که بصورت عمده در صنایع رنگ سازی و تولید هیدروکربن سنگین و همچنین بعنوان حلال برای پاک کردن لاک نیز استفاده می شود.

خصوصیات و ویژگی های حلال ۴۰۲ 

خصوصیات و ویژگی های حلال 402 

همانطور که از اسم حلال ها پیداست می توان گفت عمده مصرف و نیاز حلال ها به استفاده برای ترکیب و یا حل نموده چند ماده با هم و اختلاط ماده شیمیایی بمنظور رسیدن به ماده ای قابل استفاده مثلا در صنایع رنگ سازی است . قیمت حلال ۴۰۲ و عملکرد و خصوصیت حلال ۴۰۲ باعث می گردد که این حلال بصورت خشک کن عمل نموده و در ترکیب رنگ به سرعت بیشتر خشک و شده و همچنین ماده ای شفاف و به رنگی است که با قابلیت های مانند بی رنگ و با بوی ملایم و خردگی نیز ایجاد نمی نماید.

منبع: carnikan

 

[ جهت خرید و یا فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید.].
بازرگانی نیکان
09129157603
تلفن ثابت
nikanOil
بازرگانی نیکان