روغن موتور دیزلی پارس یکی از با کیفیت ترین روغن موتور های تولید شده در ایران است که شامل روغن موتور پارس اروند دیزل ، روغن موتور پارس 15w40 ، روغن موتور پارس پایدار ، روغن موتور پارس لوب مکس ، روغن موتور نفت پارس 5w30  که مورد استفاده بسیاری از افراد قرار می گیرد و شما هم می توانید به اطمینان بالا آن را خریداری کنید.

برای این که ما یک ماشین با کارامدی بالا داشته باشیم اولین فاکتور این است که تمام اجزا و لوازمی که نیاز است را تامین کنیم. از همین رو اولین وسیله و ماده ای که برای ماشین بسیار حائذ اهمیت است. روغن موتور می باشد. در ایران شرکت های زیادی هستند که تولید روغن موتور را انجام می دهند اما تعداد کمی از ن ها توانسته اند فروش بالا را تجربه کنند که روغن موتور پارس یکی از این ها است.

روغن موتور دیزلی پارس با کیفیت بالا

روغن موتور دیزلی با کیفیت بالا

روغن موتور دیزلی با کیفیت بالاروغن موتور دیزلی پارس  فواید بسیاری برای مصرف کنندگان دارد که با استفاده از آن می توانند از سلامت وسیله نقلیه خود اطمینان کامل را کسب کنند. از جمله نکاتی که باعث می شود یک روغن موتور کیفیت مناسبی داشته باشد مواد اولیه آن است. معمولا مواد اولیه روغن موتور پارس را از شرکت های معتبر تهیه می کنند. و همین امر سبب شده تا بیشترین رضایت را مصرف کنندگان روغن موتور دیزلی داشته باشند.

روغن موتور پارس مناسب چه موتور هایی می باشد؟

روغن موتور پارس مناسب چه موتور هایی می باشد؟روغن موتور دیزلی پارس به دلیل غلظت بسیار بالایی که دارد برای ماشین های سنگین بسیار مناسب است. در ایران نیز به طبع همین امر برای وسایل نقلیه سنگین هم چون کامیون ها و کانتینر ها از این مدل روغن موتور استفاده می کنند. برای خرید روغن موتور پارس شما می توانید از دو طریق اقدام کنید. اولین راهی که پیش روی شماست روش خرید حضوری است و دومین روش خرید که در این چند سال اخیر استقبال ویژه ای هم از آن شده خرید اینترنتی است.
روغن موتور دیزلی پارس در خرید اینترنتی شما می توانید شامل مزایای گوناگونی شوید. از جمله مزایای خرید اینترنتی می توان به صرفه جویی در وقت اشاره کرد. یعنی شما دیگر نیاز نیست برای خرید یک روغن موتور در صف های طولانی ترافیک حضور داشته باشید و کافی است با یمک سرچ ساده این خرید را اجام دهید.

قیمت روغن موتور دیزلی پارس

قیمت روغن موتور پارسروغن موتور دیزلی پارس در بازار ایران روغن موتور ها قیمت های مختلفی دارند که در بین آن ها بدون شک روغن موتور دیزلی پارس از همه ازان تر است و شما می توانید با هزینه بسیار انک آن را خریداری نمایید. از جمله شهر هایی که روغن موتور پارس را با قیمت ارزان به فروش می رساند عبارت است از:

 1. تهران
 2. تبریز
 3. ارومیه
 4. اردبیل
 5. رشت
 6. ساری
 7. گرگان
 8. مشهد
 9. بجنورد
 10. بیرجند
 11. یزد
 12. کرمان
 13. قم
 14. کرج
 15. سمنان

بری این که شما بتوانید یک روغن موتور پر فروشی داشته باشید نیاز به این دارید که یک سری از نکات را حین تولید رعایت نمایید.از جمله این نکات نحوه بسته بندی و طراحی ظرف آن است. اگر طراحی و نحوه بسته بندی به گونه ای باشد که خریدار از آن لذت نبرد و به اصطلاح نتواند با آن ارتباط برقرار کند بدون شک با آن ارتباط برقرار نخواهد کرد و خرید را انجام نخواهد داد پس بهترین راه حل این است که در حین تولید به طراحی ظرف ها نهایت دقت را داشته باشیم.

پحش عمده روغن موتور پارس

پحش عمده روغن موتور پارسروغن پارس پایدار به عنوان مرغوب ترین روغن موتور حال حاضر ایران شناخته شده است و در برابر روغن موتور هایی نظیر:

 1. بهران
 2. الف
 3. ادینول
 4. دنا
 5. توتال
 6. ایساکو
 7. آترود
 8. آبسین
 9. لیکومولی
 10. سرکان

روغن موتور دیزلی پارس روغن موتور دیزلی پارس از فروش بیشتری برخوردار است و به صورت عمده به کشور های دیگر صادر می شود. اگر شما هم جزء سرمایه دارانی هستید که نمیدانید ثروت خود را در چه زمینه ای هزینه کنید ما به شما سرمایه گذاری در روغن موتور پارس را پیشنهاد می کنیم.
روغن موتور دیزلی پارس صادرکردن یک محصول به عنوان یکی از اهداف مهم هر تولید کننده به شمار می رود که ازاین امر شرکت روغن موتور پارس هم مستثنی نیست و به دنبال همین سالانه مقدار زیادی از روغن موتور های تولید شده خود را به کشور های مختلفی جهان صادر می کند و ارز آوری فراوانی برای اقتصاد کشور به همراه دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *