قیمت جی پی اس اتومبیل و نصب جی پی اس خودرو و خرید جی پی اس کوچک  و خرید جی پی اس ارزان و لیست قیمت ردیاب خودرو و قیمت جی پی اس کامیون و ردیاب خودرو دیجی کالا و دزدگیر و ردیاب هوشمند خودرو و جی پی اس هوشمند ضد سرقت اتومبیل را فقط از تولید کننده این محصول هوشمند الکترونیک نیکان دریافت نمایید.
قیمت جی پی اس اتومبیل وقتی برای شما ارزش می یابد که بشنوید ماشین همسایه شما سرقت شده است .در اینصورت اگر خودرو دزدیده شده gps داشته باشد به سهولت قابل ردیابی و مکان توقف خودرو به شما نشان داده می شود. و در صورت نبودن جی پی اس خودرو اوراق می گردد و یا پلاک آن تعویض و دیگر قابل ردگیری نخواهد بود.
بمنظور بازدید از محصولات بیشتر به سایت مذکور مراجعه کنید.http://ihoshmandsaz.ir

قیمت ضد سرقت اتومبیل جی پی اس دار

متاسفانه سرقت اتومبیل در تمام کشورها بنا به دلایل مختلف وجود دارد و تکرار می شود. انگیزه سرقت خودرو دلایل متفاوتی دارد که می تواند به تعداد این دلایل در ذیل اشاره نمود.

 1. سرقت اتومبیل برای سرقت مجدد
 2. سرقت اتومبیل بمنظور جابجایی مواد مخدر
 3. سرقت خودرو جهت فروش ضبط و باند
 4. سرقت خودرو جهت اوراق کردن خودرو و فروش قطعات یدکی

بزرگترین مزیت جی پی اس خودرو قابل ردیابی بودن خودرو پس از سرقت خودرو است .دقت یک gps در نشان دادن خودرو سرقت شده با خطای یک متر است . بنابراین با اطمینان 100% محل قرار گیری خودرو تو سارق را می توانید در محل توقف خودرو کشف نمود.

بهترین جی پی اس خودرو

قیمت جی پی اس اتومبیل هوشمند یکی از بهترین جی پی اس خودرو موجود در بازار محصولات جانبی خودرو بازرگانی نیکان است .جی پی اس های خودرو کارایی و قابلیت های متفاوتی دارند که بر اساس نیاز مشتریان قابل تغییر در عملکرد نهایی آن است . عمده ترین مزیت یک چی پی اس توانایی نشان دادن موقعیت خودرو با خطای 1 متر است.
از نظر شخصی که برای وسیله نقلیه سواری خود بخواهد هزینه کند و اطیمنان خاطری برای خود به لحاظ کشف سریع خودرو یا وسیله نقلیه مد نظرش باشد می توان با کمترین هزینه این جی پی اس را در اختیار مشتری قرار داد که در آن می توان امکان خاموش کردن خودرو از راه دور و همچنین بازیابی محل توقف خودرو را حتی پس  از برداشتن باتری خودرو وجود دارد.

بهترین جی پی اس خودرو سنگین

در برخی موارد مشتری درخواست رهگیری و بازبینی مستمر مسیر حرکت یه خودرو سواری و یا کامیون را می خواهد داشته باشد . که این موضوع بیشتر به دلیل نظارت شرکت حمل و نقل کالا یا مالک خودرو بر عملکرد راننده خودرو می خواهد داشته باشد. که نوع جی پی اس نیز جدا از قابلیت بازنشانی مستمر خودرو که برای ان تعریف شده است امکان شنود مکالمات داخل کابین را نیز برای مالک خودرو و یا کاربر جی پی اس مقدور می سازد.

نصب جی پی اس خودرو

برای نصب جی پی اس خودرو چندین نکته خیلی مهم وجود دارد که باید به آن توجه لازم مبذول داشت.معمولا محل قرار گیری جی پی اس اگر در دسترس باشد سارق خودرو هنگام سرقت اتومبیل جی پی اس دار هوشمند می تواند با اندکی جستجو محل قرار گیری جی پی اس را پیدا نموده و با قطع و از کار انداختن آن عملا هزینه انجام شده برای ردیابی خودرو که مالک انجام است را به نتیجه می کند.
بازرگانی نیکان که تامین قطعات و ملزومات مورد نیاز اصلی خودرو را انجام می دهد در این خصوص تهمیدات لازم را اندیشه نموده و بهترین محل ها با جهت قرار دهی در خودرو شناسایی می نماید که به هیچ وجه سارق به سهولت امکان دسترسی نداشته و در نتیجه قطعا پس از سرقت خودرو موقعیت به مالک از طریق gps اطلاع رسانی می گردد.

نصب جی پی اس خودرو 405

طبق آمار بیشتری خودروهای سرقتی در داخل کشور خودرو پراید 131و پراید 132 ، تیبا ، پژو 405، پژو 206، سمند می باشد که برای این خودروها جی پی اس زیر بدنه با آهنربا چسبیده می شود و امکان مشاهده و تشخیص جی پی اس دادشتن خودرو 405 برای سارق وجود ندارد و قیمت جی پی اس اتومبیل ارزان است.

جی پی اس خودرو دیجی کالا

قیمت جی پی اس اتومبیل در دیجی کالا وجود دارد و این سایت توانسته مشتریان زیادی را به خود جلب کند . مشکل عمده دیجی کالا در ارائه محصولی است خدمات این محصول پس از نصب روی خودرو برای مشتری قابل ارزش است . در صورتی که دیجی کالا صرفا فروشنده این محصول است که قیمت آن نیز در  بازار خرید و فروش محصولات جانبی خودرو نیز رقابتی به نظر نمی رسد .
مهم ترین موضوع در جی پی اس یک خودرو محل نصب ان است که این موضوع به قدری مهم است که سارق در صورت مشاهده جی پی اس قطعا آن را قطع می نماید و این عملا هیچ نتیجه ای برای مالک و مالبخته خودرو نخواهد داشت.

لیست قیمت ردیاب خودرو قیمت ضد سرقت اتومبیل جی پی اس دار هوشمند

قیمت جی پی اس اتومبیل و لیست قیمت جی پی اس اتومبیل ردیاب خودرو برای خودروهای سواری و خودروهای سنگین متفاوت است . مثلا ضد سرقت اتومبیل جی پی اس دار سواری با یک کامیون متفاوت است .همچنین قابلیت های این نیز تفاوت دارد زیرا شاید امکان شنود داخل خودرو برای یک مشتری مهم و برای مشتری دیگر بی اهمیت باشد و با توجه به اینکه هزینه جی پی اس ضد سرقت خودرو توسط مالک پرداخت می شود تمایی به شنود داخل کابین را نداشته باشد و این باعث کاهش قیمت می شود.
قیمت جی پی اس اتومبیل در حقیقت خودروهای متفاوت می تواند یه جی پی اس داشته باشد و البته هر جی پی اس ها هم مدل  ها و قابلیت های متفاوتی دارند .و قیمت نهایی بسته به نظر مشتری و انتخاب آبش های متفاوت یک جی پی اس تغییر می کند.

قیمت ردیاب خودرو پراید 131،پژو 405

قیمت جی پی اس اتومبیل و نوع جی پی اس استفاده شده در خودرو 405 و خودرو پراید تنها در قیمت تمام شده آن موثر است .ولی می توان با استفاده از ره یاب و جی پی اس بازرگانی نیکان ضمن حصول اطمینان از امینیت بالای خودرو خود حتی در صورت سرقت ، هزینه کمی پرداخت نمایید و اسودگی خاطر را برای خود فراهم نمایید.

قیمت مسیریاب خودرو

قیمت جی پی اس اتومبیل و مسیر یاب ها با جی پی اس های ضد سرقت خودرو اندک تفاوت هایی دارد . مسیریاب ها بیشتر بمنظور نظارت و بازبینی از مسیر تردد یک خودرو استفاده می شود که به همین دلیل هزینه های بیشتر می بایستی برای نصب و راه اندازی آن مصرف شود.
قیمت جی پی اس اتومبیل و جی پی اس های ضد سرقت بیشتر بمنظور دسترسی به خودرو سرقت شده در دقایق اولیه بعد از سرقت است . چون بلافاصله بعد سرقت اقدام به باز نمودن قطعات از روی خودرو می شود که هر چه زمان بیشتر بگذرد متاسفانه قطعات بیشتری از روی خودرو باز می شود و این خسارت مالک خودرو را اضافه می نماید.

قیمت جی پی اس خودرو

قیمت جی پی اس خودرو را می توانید با تغییرات آپشن های روی ان کم نموده و یا بنا به نظر خریدار اضافه نمود. بزرگترین مزیت یک جی پی اس خودرو که برای رهگیری بعد از سرقت خودرو بسیار بسیار موثر است .شاید بتوان گفت در اولین ساعات پس از سرقت خودرو چه اتفاقاتی برای خودرو ایجاد می شود.

 1. قطعات گران قیمت چون باند و ضبط باز می شود
 2. در صورت داشتن زمان ، لاستیک خودرو باز و جایگزین می شود
 3. در برخی موارد خودرو های مدل بالا خودرو اوراق و کلیه قطعات خودرو باز می شود
 4. نصب پلاک جدید روی خودرو

ارزانترین ردیاب خودرو قیمت جی پی اس اتومبیل

قیمت جی پی اس اتومبیل و ارزانترین ردیاب خودرو توسط بازرگانی نیکان که در زمینه روغن و موتور باتری نیز فعال است تهیه و عرضه نموده است . این ردیاب جی پی اس دار قابلیت های فراوانی دارد که از جمله مهم ترین آن خاموش کردن خودرو بعد از سرقت می باشد و به هیچ وجه خودرو روشن نمی شود و سارق مجبور به رها نمودن خودرو می شود.
قیمت جی پی اس اتومبیل در مقایسه با قابلیت مهم دیگری امکان ردیابی خودرو حتی در صورت نداشتن باتری خودرو است . و این امکان را برای شما فراهم  می کند که در کمترین زمان خودرو را بیابید.

قیمت مانیتور جی پی اس خودرو

قیمت جی پی اس اتومبیل و مانیتور جی پی اس خودرو یکی از اجزای بسته جی پی اس خودرو است . به وسیله آن می تواند حرکت لحظه ای خودرو را مشاهده نمایید و مهم ترین مزیت آن تشخیص مسیر حرکت سارق خودرو و ردیابی خودرو است .همچنین می توان

 1. خاموش نمودن خودرو توسط شما از هر فاصله ای
 2. مشاهده مکان توقف خودرو با دقت 1 متر
 3. کاهش سرقت خودرو در کشور

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *