Sale of additives to reduce the pour point of oil Additive Porpint 250

فروش ادتیو کاهش نقطه ریزش روغن با نام تجاری ppd یا ادتیو پورپینت نیز بازار تجاری فروش ادتیو ppd250 , ppd2571 مطرح می باشد.
دسترسی به لیست مواد اولیه و ادتیو در لیک autocarservice.ir نیز قابل ورود می باشد.

فروش ادتیو کاهش دهنده نقطه ریزش

فروش ادتیو کاهش دهنده نقطه ریزش

بسیار با اهمیت می باشد که روغن های تولید شده برای مصارف مختلف با استانداردهای متفاوت شرایط کاملا متفاوتی را برای محیط کاری که می بایستی استفاده شود داشته باشد. این اختلاف کیفیت در روغن ها به دلیل نوع استفاده از هر روغن بوده و به همین دلیل برای بهترین کارایی و عملکرد از مواد اولیه کاملا استاندارد بدین منظور می بایستی استفاده شود که می تواند پکیج ادتیو پلیمر باشد یا اینکه ادتیو های مختلف مثلا روغن بنزینی یا دیزلی یا همچنین TBN بدین منظور استفاده شود که درصد استفاده نیز تعریف شده و مشخص می باشد.
فروش ادیتو کاهش نقطه ریزش که برای مایعات و سیالات مختلفی استفاده می شود یکی از ادتیو های پر مصرفی می باشد که بصورت کلی می بایستی در انواع روغن ها بر اساس دیتا شیت های اعلام شده استفاده شود.
کاهش نقطه ریزش سیال در حقیقت کمترین دمایی است که سیال در این دما بتواند حرکت داشته باشد که این موضوع به ظاهر ساده و به اهمیت در تولید انواع روانکارها بسیار حائز اهمیت و پرکاربرد می باشد زیرا این محصول نقش تعیین کننده در کیفیت محصول نهایی برای استفاده در دمای های مختلف و شرایط مختلف جوی خواهد داشت.

فروش ادتیو پورپینت 250

فروش ادتیو پورپینت 250

ادتیو پورپینت از برندهای مختلف آسیایی یا اروپایی برای کاهش نقطه ریزش روغن و سیال ها استفاده می شود که میزان استفاده از کاهش دهنده نقطه ریزش بسیار کم می باشد و البته بستگی به نوع روغن پایه استفاده شده برای محصول تولید شده نیز خواهد داشت .
از این مواد معمولا برای روغن هایی که پایه پارافینک داشته باشد استفاده می شود و اثر بسیار زیادی در سیال بودن روغن و مایع در دماهای منفی دارد بنابراین نکته مهم در این خصوص این خواهد بود که سیال در صورتی که دمای صفر را نداشته باشد قطع به یقین نیاز به کاهش دهنده ویسکوزیته نیز ندارد.
مستحضر هستید این مواد با قابلیت که دارد که این قابلیت ویسکوز بودن ان می باشد باعث می شود که که از تشکیل کریستال های بزرگ در روغن جلوگیری نماید و این فرایند با قرار گیری بین مولکولهای روغن شرایطی را فراهم می نماید که حتی در دمای بسیار سرد نیز سیال بودن روانکار حفظ شود. و البته همه این قابلیت که به روغن ها اضافه می شود تنها با استفاده از 0.5% از کاهش دهنده نقطه ریزش یا ادتیو پوپینت فراهم می شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *