فروش گریس نسوز سطلی 15 کیلو لیتیوم گرافیتی حرارت بالا

فروش گریس نسوز سطلی لیتیومی گرافتیتی بنتونی لیتیوم کمپلکس حرارت بالا از 130 درجه تا گریس نسوز مخصوص بلبرینگ 700 درجه تحویل رایگان تهران.

فروش و مشاوره برای خرید گریس نسوز مخصوص بلبرینگ 300 درجه یا 500 درجه برای انواع مختلفی از بلبرینگ ها و همچنین شرایط محیطی شامل دور پایین یا بالای بلبرینگ و همچنین فشار روی بلبرینگ به خریداران توصیه می شود. گریس نسوز مخصوص بلبرینگ دور پایین با دمای حدود 200 درجه قطعا نصف قیمت گریس مخصوص بلبرینگ دور بالا برای 200 درجه است . بنابراین برای انتخاب گریس با قابلیت و قیمت مناسب با ما تماس بگیرید.

فروش گریس نسوز سطلی

فروش گریس نسوز سطلی

انواع گریس نسوز در نمایندگی فروش گریس نسوز بر اساس نوع مصرف گریس صنعتی و شرایط مختلف محیطی تولید و بسته بندی می شود. بر این اساس گریس نسوز با سطل 15 کیلویی بیشترین مصرف را در کارخانه های تولیدی و صنعتی دارد. بسته بندی گریس بر اساس تقاضای بازار مصرف انواع گریس تعریف می شود که برای گریس هایی نسوز از بسته بندی 100 گرمی برای تحویل وجود دارد.
انواع گریس سطلی شامل گریس های کلسیم که ماکزیمم دما برای این گریس حدود 80 درجه می باشد بسته بندی می شود و از پرمصرف ترین گریس ها می باشد. در خصوص گریس های سطلی نسوز بستگی به نوع گریس دارد که گریس لیتیوم معمولی مقدار مصرف بیشتری در بین انواع مختلف گریس های سطلی دارد.

قیمت گریس نسوز سطلی مخصوص بلبرینگ

قیمت گریس نسوز سطلی مخصوص بلبرینگ

انواع مختلفی از گریس های نسوز برای بلبرینگ های تولید می شود. گریس نسوز مخصوص بلبرینگ بر اساس افزودنی یا پایه استفاده شده برای گریس ها تقسیم بندی می شود. انواع گریس نسوز 100 درجه و گریس نسوز 500 درجه از جمله گریس مخصوص بلبرینگ های دور بالا و دور پایین قابل استفاده است و قطعا برای هر بلبرینگ گریس مخصوصی پیشنهاد می شود که البته در کاهش هزینه های خرید و همچنین رفع دغدغه های کیفیت محصول تاثیر خیلی زیادی دارد.

فروش انواع گریس حرارت بالا

فروش انواع گریس حرارت بالا

گریس های نسوز حرارت بالا بر اساس پایه این گریس به انواع گریس گرافیتی و گریس مسی ، گریس لیتیوم کمپلکس ، گریس کلسیم سولفنات را شامل می شود. افزایش دما در بلبرینگ می باعث می شود گریس داخل بلبرینگ بصورت مستمر بتواند روغنکاری لازم را در این فرایند ایجاد نماید. عدم انتخاب گریس حرارت بالا برای محیط های کاری مافوق گرم باعث می شود که گریس داخل بلبرینگ بسوز و در برخی از انواع گریس باعث ایجاد دود زیاد در محیط کارگاه یا کارخانه تولیدی می شود . بر این اساس قبل از خرید گریس حتما برای خرید گریس با قیمت مناسب و کیفیت تحمل حرارت بالا مشورت نمایید.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد.