فروشگاه روغن موتور بنزینی و بهترین روغن موتور 10w40 و قیمت روغن موتور و روغن موتوربهران و قیمت روغن موتور اسپیدی و قیمت روغن موتور ایرانول و بهترین روغن موتور برای پژو 405 با قیمت درب پالایشگاه بهترین آن در کجای ایران بورس روغن است.
فروشگاه روغن موتور بنزینی روغن موتور از ترکیب روغن پایه ی نفتی به دست می آید. وظایف مهم روغن موتور عبارت است از :
روانکاری ( کاهش دهنده اصطحکاک بین قطعات )، کاهش سایش قطعات موتور، شست و شوی داخل موتور و تمیز نگه داشتن قطعات داخل آن از دوده و ترکیبات حاصل از تجزیه روغن و رسوبات بین قطعات، آب بندی کامل بین سیلندر و پیستون،خنک نمودن قطعات داخلی موتور، کارکرد بهینه قطعات متحرک موتور در دماهای مختلف و محافظت قطعات موتور در مقابل خوردگی و ضربه گیری. 

نقش مواد افزودنی اصلی به روغن موتور: 

  1. مواد افزودنی بالا برنده به شاخص گرانروی، به جریان روغن موتور کمک می کند. 
  2. مواد ضد اکسیداسیون، از اکسیداسیون روغن و در نهایت تشکیل لجن جلوگیری می نماید. 
  3. مواد صابونی (پاک کننده) برای پاکیزه نگه داشتن موتور استفاده می شود. 
  4. مواد ضد خوردگی 
  5. مواد ضد زنگ 
  6. مواد ضد کف کردن روغن 
  7. مواد کاهش دهنده اصطحکاک 

فروشگاه روغن موتور بنزینی | بهترین ان در کجای ایران است ؟

برترین فروشگاه معتبر روغن موتور

برترین فروشگاه معتبر روغن موتوربهترین فروشگاه روغن موتور بنزینی دارای انواع روغن موتور بنزینی، روغن موتور سیکلت، روغن موتور گاز سوز و روغن موتور دیزلی با بهتربن کیفت ها و مناسب ترین غلظت هستند. 

راهنمای خرید روعن موتور مرغوب : 

  • هر چقدر ویسکوزیته (غلظت یا چسبندگی روغن) بیشتر باشد، روغن کاری و دوام روغن (زمان تعویض) نیز بیشتر است. در روغن های با ویسکوزیته ی بالا، بعد از استارت موتور، زمان بیشتر طول می کشد تا روغن به تمامی اجزا برسد.
  • هر چقدر ویسکوزیته کمتر باشد، روغن در زمان کمتری (بعد از استارت) به اجزای مختلف می رسد، اما در عوض روان کنندگی آن ها نیز کمتر است.
  • استاندارد مربوط به روغن ها توسط انجمن مهندسین خودرو امریکا Society of Automotive Engineers وضع شده است. باید به فاکتور های ابن استاندارد دقت کرد.

توجه داشته باشید مراکز خریدی که با راهنمایی اشتباه و بدون توجه به شرایط فصل، نوع آب و هوای محل زندگی شما و همینطور نوع خودرو سعی در فروش محصولات خود به شما را دارند، می توانند بدترین فروشگاه روغن موتور بنزینی ایران و یا انواع محصولات خودرو باشند. پس سعی داشته باشید از افراد متخصص و فروشگاه های معتبر خرید کنید تا به خودروی شما هم آسیبی وارد نشود.

روغن موتور ایرانی مرغوب

روغن موتور ایرانی مرغوب اگر شما از جمله افرادی هستید که علاقه به راندن خودروهای کره ای دارید، می توانید از فروشگاه روغن موتور بنزینی بسفیتس استفاده کنید. در واقع شرکت بسفیتس یکی از زیر مجموعه های شرکت هیوندای کره است که وظیفه تولید قطعات برای این خودرو ها را برعهده دارد.
کاسترول انگلیس و توتال فرانسه از دیگر برند های معتبر در زمینه تولید روغن موتور می باشند. همچنین در بین برند های ایرانی در زمینه ی تولید روغن موتور، شرکت بهران با تولید روغن موتور های مرغوب و با کیفیت، توانسته است رقیب محصولات خارجی در بازار ایران باشد.
در انتخاب و خرید روغن موتور بهتر است فروشگاه روغن موتور بنزینی  قبل از هر چیز به دفترچه ی راهنمای خودروی خود مراجعه کنید و بعد فاکتور های دیگر را در نظر بگیرید، هر چند که ممکن است دفترچه ی خودرو شما روغن خاصی را پیشنهاد کرده باشد.
که بر اساس شرایط آب و هوایی مطلوب یا آب و هوای کشور تولید کننده خودرو باشد، ولی اگر شما در مناطق سردسیر و یا گرمسیر زندگی می کنید بهتر است کمی در انتخاب و خرید روغن موتور نسبت به شرایط آب و هوا هوشیار تر باشید و آگاهانه عمل کنید.

بهترین روغن موتور ضد یخ خارجی

بهترین روغن موتور ضد یخ خارجیبهترین روغن موتور وارداتی فروشگاه روغن موتور بنزینی با کاربرد ضد یخ روغن های ضدیخ آلمانی و بعد از آن روغن موتور انگلیسی و امریکایی می باشد؛ برای مثال برند کاسترول انگلیس.
فروشگاه های اینترنتی با تحقیق و بررسی انواع روغن موتور های موجود در بازار توانسته است مسیر خرید روغن موتور را برای شما ساده تر کند. ادینول آلمان و تاپ وان امریکا از جمله برند های معتبر و شناخته شده در جهان هستند که در زمینه تولید محصولات روانکاری جز پیشگامان در تولید انواع روغن موتور از جمله روعن متور ضد یخ به شمار می روند.

قیمت روغن موتور ۱ لیتری

قیمت روغن موتور ۱ لیتری قیمت روغن موتور مانند هر محصول دیگری بنا به موارد مصرف، کیفیت، حجم بسته بندی و همینطور برند آن متفاوت است. در این جا به قیمت چند نمونه روغن موتور های 1 لیتری موجود در بازار اشاره کردیم:

روغن موتور بنزینی بهران 1 لیتری 33700 تومان
روغن موتور خودرو توتال مدل 5000 1 لیتر 33000 تومان
روغن موتور خودرو کاسترول 1 لیتری 34900 تومان
روغن موتور هیوندای اکستیر 1 لیتر 37800 تومان

بهترین روغن موتور 10w40

بهترین روغن موتور 10w40

بهترین روغن موتر پراید و بهترین روغن موتور 10w40 از بهترین روغن موتور برای پژو 405 به لحاظ قیمت و البته کیفیت متفاوت خواهد بود و در صورت خرید از فروشگاه روغن موتور بنزینی تخفیف هم لحاظ می گردد.
قیمت روغن موتور بهران پیشتاز 10w40 البته با کیفیت عالی مثل کیفیت روغن موتور اسپیدی 10w40 وقیمت روغن موتور اسپیدی که می توان بصورت اینترنتی از فروشگاه روغن موتور بنزینی خرید نمود.
قیمت روغن موتور elf بهترین روغن موتور برای سمند ef7

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *