قیمت گریس نسوز حرارت بالا 500 درجه صنعتی

قیمت گریس نسوز حرارت بالا یا گریس صنعتی با قابلیت تحمل دمای 500 درجه گریس نسوز مخصوص انواع بلبرینگ و قابلیت استفاده برای شرایط کاری متفاوت.

انواع گریس های نسوز برای دمای 300 درجه یا 200 و 500 درجه معمولا در کارخانه های تولیدی صنعتی کاربرد و استفاده می شود. این گریس ها با استفاده ازمواد اولیه با قابلیت تحمل دمای بالا نظیر انواع گریس گرافیتی از جمله گریس های حرارت بالا می باشد.

قیمت گریس نسوز حرارت بالا

قیمت گریس نسوز حرارت بالا

استفاده از انواع گریس برای روانکاری بلبرینگ تنها انتخاب ممکن است . بر این اساس بلبرینگ ها و رولبرینگ های مورد استفاده تحت تاثیر دما های مختلفی قرار می گیرد . بر این اساس می بایستی از گریس حرارت بالا بدین منظور استفاده شود.
گریس نسوز در مدل های گریس لیتیوم ، لیتیوم کمپلکس ، سیلیکونی ، گرافیتی ، بنتونی و غیره به عنوان گریس صنعتی و در صنایع مختلف استفاده می شود. گریس های حرارت بالا الزاما بصورت متمرکز و بیشتر در کوره های حرارتی و پخت رنگ قطعات بیشتر استفاده می شود . و استفاده از انواع گریس بدین منظور برای رسیدن به بهترین به دمای حرارتی محیط بسیار حائز اهمیت می باشد.

قیمت گریس نسوز صنعتی مخصوص بلبرینگ

قیمت گریس نسوز صنعتی مخصوص بلبرینگ

انواع گریس صنعتی بر اساس نوع استفاده از این محصول می بایستی قابلیت های منحصر به فرد شرایط محیطی تعریف شده را داشته باشد. در این خصوص گریس نسوز مخصوص بلبرینگ چرخ خودرو با گریس پلوس خودرو متفاوت است. و به لحاظ بسته بندی و حتی دما و محیط استفاده شده برای هر گریس اثر کاملا متمایزی را ایجاد می نماید.
بصورت کلی اساس کار گریس های روغن کاری یا روانکاری بلبرینگ ها است و نوع هر بلبرینگ در انتخاب گریس مناسب کاملا متفاوت می باشد. گریس های مختلف قابلیت و های تعریف شده برای هر گرید دارد و عدم دقت در انتخاب گریس نسوز مناسب هزینه های زیادی را برای خریداران این محصول ایجاد و تحمیل می نماید.

پخش گریس نسوز دما بالا

پخش گریس نسوز دما بالا

نمایندگی فروش و پخش انواع گریس های خودرو و گریس های صنعتی با امکان مشاوره رایگان قبل خرید شرایط را امکان خرید محصولی متناسب به شرایط دمایی و محیطی برای مصرف کنندگان انواع روانکار ایجاد می نماید.
قیمت گریس نسوز حرارت بالا بر اساس پایه این نوع گریس ها امکان استفاده متفاوت دارد . همانگونه که مستحضر هستید گریس کلسیم تا دمای 80 درجه قابل استفاده می باشد. همچنین گریس لیتیوم که برای انواع بلبرینگ استفاده می شود می تواند تا حدود 130 درجه را درنهایت پوشش بدهد . گریس لیتیوم کمپلکس تا حدود دمای 200 درجه قابل استفاده است

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد.