روغن موتور بنزینی و دیزلی همانطور که می‌دانید امروزه کیفیت روغن موتور خودروها در دنیا جایگاه ویژه‌ای دارند.
بهترین مارک روغن موتور و قیمت روغن موتور دیزل برای برندهای مطرحی نظیر روغن موتور دیزلی ایرانول و روغن موتور دیزلی بهران و اسپیدی و روغن موتور دیزلی پارس به قیمت درب کارخانه عرضه می‌شود .

هر کشوری تلاش می‌کند تا بر اساس آخرین علم روز دنیا و آخرین تکنولوژی روز بهترین نمونه ها از انواع خودرو را تولید و عرضه کند. یکی از تجهیزات لازم برای کارایی انواع خودروها، روغن موتور است. بدون روغن موتور خودرو کاربردی ندارد و سیستم آن مختل می‌شود.

روغن موتور وظایف مختلفی را در ماشین بر عهده دارد که از مهم ترین آن ها می‌توان به نقش روان کنندگی اشاره کرد. از نمونه روغن موتورهای استفاده شده در ماشین، روغن موتور بنزینی و دیزلی است.
روغن موتورهای بنزینی، دیزلی و روغن موتور پارس هر کدام برای نوع خاصی خودروها مناسب است و استفاده آن ها به جای یکدیگر سیستم داخلی خودرو را با مشکل مواجه می‌سازد.

روغن موتور بنزینی و دیزلی | مقایسه روغن موتورهای بنزینی و دیزل

روغن موتور دیزلی بهتر است یا بنزینی

روغن موتور بنزینی و دیزلی در دنیای رانندگی خودرو و در بازار خرید و فروش انواع روغن موتور، یکی از مهم ترین سوالاتی که برای افراد پیش می‌آید ممکن است این سوال باشد، روغن موتور دیزلی بهتر است یا بنزینی؟
برای پاسخ به این سوال راه سختی را در پیش ندارید بلکه دسترسی به پاسخ این سوال بسیار نیز راحت است فقط کافی است به دفترچه خودرو خود نگاه کنید.

درست است که روغن موتورهای بنزینی و دیزلی هر کدام کاربرد و ویژگی های خاص خود را دارند روغن موتور بنزینی و دیزلی اما نمی‌توان بر اساس این کاربردها برای خرید آن اقدام کرد، بلکه افراد باید ببینند در دفترچه خودرو آن ها چه روغنی پیشنهاد شده است و همان را خریداری کنند. 

روغن موتور دیزلی بهتر است یا بنزینی

بهترین روغن موتور دیزلی

روغن موتور بنزینی و دیزلی و تفاوت موتور دیزل با بنزینی، یک تفاوت خیلی سخت و پیچیده نیست. هر دوی این موتورها از طریق آتش داخلی در درون یک محفظه‌ای کار می‌کنند.
فقط روند کار موتورهای دیزلی کمی ساده تر از موتورهای بنزینی است. روغن موتور مناسب دیزل یا بهترین روغن موتور دیزلی، نمونه‌ای از روغن موتور است که مخصوص کارکرد موتورهای دیزلی باشد.

برای همین نیز در موتورهای دیزلی نباید روغن های دیگری به غیر از روغن دیزلی را استفاده کرد. چون کارکرد سیستم با اختلال مواجه می‌شود و این ممکن است باعث به جود آمدن مشکلات بزرگتری باشد.
این روغن موتور توسط کشورهای مختلفی تولید و در بازارهای جهانی برای استفاده خودرو داران عرضه می‌شود و قطعا برند تولیدی آن تاثیر زیادی در جذب مشتریان دارد. 

بهترین روغن موتور دیزلی

تفاوت بازده موتور دیزل و بنزینی

تفاوت بازده موتور دیزل و بنزینی و یا به عبارت دیگر فرق بین موتورهای دیزلی و بنزینی، بسیار مورد بحث است. بازده موتورهای بنزینی و دیزلی بستگی به این دارد که این موتورها در کجا استفاده و نصب می‌شوند. یکی از کاربردهای این موتورها در تولید انواع خودروها است.

همانطور که می‌دانید موتورهای دیزلی بیشتر در سیستم ماشین های سنگین به کار برده می‌شود.

روغن موتور ارزان چون بازدهی انرژی بالایی دارد و موتورهای بنزینی در خودروهای سبک کاربرد بیشتری دارند. هر کدام از این موتورها بسته به کاری که انجام می‌دهند کارایی خود را دارند و نمی‌توان آن ها را جایگزین یکدیگر کرد.

 تفاوت بازده موتور دیزل و بنزینی

فروش عمده روغن موتور دیزلی و بنزینی

روغن موتور بنزینی و دیزلی، توسط کشورهای زیادی در دنیا ساخته می‌شوند و با عرضه برندهای مختلفی وارد بازارهای فروش می‌شوند. روند کاربرد این روغن ها در خودروهای مختلف، متفاوت است.
برای اینکه رانندگان روغن مناسب ماشین خود را شناسایی کنند بهترین راه مراجعه به دفترچه خودرو و استفاده از روغن پیشنهادی سازنده خودرو است.

سازندگان خودرو بر اساس سیستم و انرژی خودرو، روغن های مخصوص آن ها را به خریداران پیشنهاد می‌دهند تا روغن متناسب با کارایی خودرو خریداری شود.
روغن موتور بنزینی و دیزلی توسط شرکت های معتبری در بازارهای خرید و فروش انواع روغن موتور برای مشتریان عرضه می‌شود که هر یک از آن ها بر اساس برند تولیدی قیمت های مخصوص خود را دارند.

فروش عمده روغن موتور دیزلی و بنزینی

بهترین مارک روغن موتور

بهترین مارک روغن موتور برای سمند ef7 و بهترین مارک روغن موتور برای پژو 405 و شاید هم بهترین روغن موتر پراید را بتوان از شرکت بزرگ روغن بهران تهیه کرد.
روغن موتور بنزینی و دیزلی بهترین روغن موتور برای سمند ef7 و روغن موتور 20w50 را شما می‌توانید از شرکت نفت پارس و یا شرکت ایرانول بصورت عمده خرید نمایید.

بهترین روغن موتور برای تیبا و قیمت روغن موتور اسپیدی همچنین قیمت روز روغن موتور را می‌توانید از فروشگاه های اینترنتی نیز استعلام و خرید نمایید.

بهترین مارک روغن موتور

5 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *