Buyer of base oil 150-350-500

خریدار روغن پایه صادراتی ریسایکل و ویرجین در گرید های sn150-sn350-sn500 با بسته بندی بشکه یا فلکسی  تحویل فوب بندر عباس بصورت تناژ.
بمنظور سفارش گذاری این محصول و دریافت پرفورما و قرارد داد خرید روغن پایه تناژ از لینک نیز می توانید استفاده کنید.

خریدار روغن پایه

خریدار روغن پایه

خرید انواع روغن پایه تصفیه دوم یا روغن پایه ویرجین با انالیز مشخص و تعریف شده برای گرید های مختلف این محصول که شامل روغن پایه sn 150- sn350-sn500-sn600 با قابلیت اظهار و تحول فوب بندرعباس با شرایط پرداخت 30% پیش پرداخت و 70% بعد تحویل اسناد و شارژ کانتین فلکسی و اظهار و تحویل مدارک قابل پرداخت بصورت توافقی با خریدار قابل انجام می باشد.
موارد مصرف متعدد این محصول و قابلیت های تولید این محصول شرایطی را فراهم نموده است که انواع روغن پایه تصفیه  دوم از ایران به مقاصد عموما هند بندر نواشیوا و بندر موندرا بصورت مستمر بارگیری و ارسال گردد و همه این فرایند نیز بر اساس استاندارد های تعریف شده و روغن تولید شده نیز با توجه به انالیزهای تحویل شده قابل تحویل و به خریداران این محصول در بنادر مقصد و البته با کیفیت توافق شده بصورت مستمر و در تناژ های مختلف قابل انجام می باشد.
فرایند تولید و تصفیه روغن سوخته یا روغن کارکرده در تمامی کارخانه های تصفیه دوم روغن در کشور بصورت مستمر انجام می شود که این فرایند ها بر اساس نوع تصفیه این روغن ها به روش های اسیدی یا تصفیه در خلاء انجام می شود که کیفیت محصول بستگی به نوع تصفیه روغن پایه خواهد داشت.

صادرات روغن sn 150-350-500

صادرات روغن sn 150-350-500

صادرات انواع روغن از ایران طی سالهای های اخیر بصورت مستمر انجام می شود که فروش روغن بصورت خام معمولا چالش هایی نیز برای کشور سازنده نیز بهمراه دارد زیرا فروش روغن پایه به نوعی خام فروشی محسوب می شود که در نهایت می توان با تبدیل روغن سوخته به روغن پایه و به روغن موتور  یا روغن فینیش منافع متفاتی از این فرایند را در اختیار داشت که در ذیل ارزش هر بشکه روغن سوخته و روغن پایه بصورت کردی برای درک بیشتر و بهتر این موضوع اشاره شده است.

  1. قیمت هر بشکه روغن سوخته به تومان در تاریخ انتشار این مطلب 3,000,000 تومان
  2. قیمت هر بشکه روغن پایه sn150 به تومان در تاریخ ذکر شده      5,700,000 تومان
  3. قیمت بهر بشکه روغن موتوری با سطح کیفیت استاندارد 50sccc حدود 7,500,000تومان

بنابراین و بر اساس موارد و قیمت های حدودی اعلام شده قطعا فروش انواع روغن موتور در نهایت ارزش افزوده بیشتر برای اقتصاد و برای تولید کننده روغن های صنعتی دارد ولی به دلیل تامین مواد اولیه وارداتی و همچنین تکنولوژی پایین در تولید روغن شرایط به نحوی برای صادرات این محصول ایجاد شده که تفاضای برای خرید روغن موتور از ایران کمتر و بیشتر از امارت تامین انجام می شود.

59 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *