Selling 150 flash 210 distillate base oil

فروش روغن پایه 150 یا sn150 با فلش 210 بصورت تقطیری بدون بو و با رنگ 0.5 و پورپونت منفی 6 داخلی و صادراتی .
علاوه بر خرید محصولات روغن پایه مواد اولیه تولید این محصول نیز در لینک http://serviciha.ir برای شما قابل دسترس می باشد.

فروش روغن پایه 150

فروش روغن پایه 150

روغن پایه 150 و روغن پایه 350 و روغن پایه 500 با بهترین کیفیت و بهمراه بسته بندی مورد نیاز نظر خریدار صادراتی با تناژی های مختلف قابل تحویل و ارسال به صورت تحویل در فوب بندر عباس با کانتین و همچنین ارسال زمینی با تریلی و بشکه قابل تحویل می باشد . کلیه مراحل صادراتی این محصولات از جمله اظهار و پلمپ این محصول در گمرک مبدا توسط شرکت ما انجام می شود و در نهایت با بهترین بسته بندی قابلیت صادرات برای هر کشور و مقصدی نیز می باشد.
روغن پایه به دلیل استفاده بمنظور تولید انواع روغن و روانکار با کیفیتی تضمین شده و بصورت مستمر قابل ارسال است از این رو شرایط فروش و صادرات این محصول برای کشورهای همسایه ما که امکان حمل با تریلی را دارند بسیار بصرفه می باشد.
قطعا مستحضر هستید تغییرات قیمتی نفت خام بعنوان عاملی بسیار اثر گذار در فروش محصولات مرتبط با این محصول بسیار نوسان دارد و بیشتر کشورها همچنان ملزم به قیمت گذاری بر اساس نرخ های تمام شده و حاشیه سود تعریف شده می باشند که در خصوص بنزین و روغن پایه به دلیل موثر بودن قیمت نفت خام در این فرایند روی محصول تمام شده نیز اثر گذار بودن و هزنیه تولید قیمت روغن های مصرفی در کشورهای مقصد تحت تاثیر این موضوع می باشد.

قیمت پایه 150 تقطیری

قیمت پایه 150 تقطیری

موارد مصرف و استفاده از انواع روغن های پایه برای همه همکاران و دوستان ما و برای کسانی که در حوزه تولید و فروش انواع روغن بصورت مستقیم مرتبط هستند بسیار مورد توجه است و در این فرایند تولید به مراحل انجام تولید روغن تقطیری و همچنین کیفیت نهایی این محصول اشراف کامل داشته و دارند.
فروش انواع روغن پایه تقطیری در داخل کشور نیز بسیار جذاب و مورد توجه است زیرا کیفیت نهایی این محصول در نهایت بسیار اثر گذار در روغن تولید شده نهایی است و بر این اساس عمده خریداران انواع روغن پایه تقطیری بصورت مشخص تمرکز بالایی روی بدون بودن بودن روغن پایه دارند.
صادرات روغن پایه تقطیری طی سالهای اخیر از ایران رشد چشمگیری داشته و دارد و با توجه به اینکه عمده خریداران روغن پایه صادراتی ایران کشورهایی نظیر هند و دوبی هستند و فاصله زمانی ارسال تحویل از درب کارخانه این محصول تا کشور هندوستان حدود 3 هفته هستش بنابراین حفظ کیفیت این محصول صادرات در فرایند حمل بسیار مورد توجه می باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *