buying-and-selling-heavy-hydrocarbon-production-of-500-tons

خرید و فروش هیدروکربن سنگین و سبک بمنظور صادرات با فلش بالای 55 و دانسیته 820 از کارخانه هیدروکربن  اشتهارد یا کارخانه هیدروکربن اصفهان و سایر تولید کنندگان هیدروکربن برای صادرات به افغانستان مستمر قابل ا نجام هست.

خرید و فروش هیدروکربن ایران

خرید و فروش هیدروکربن ایران

تولید کننده گان هیدروکربن سنگین و سبک در ایران و پالایشگاهای دولتی که گازوئیل و d2 به افغانستان صادر می کنند بخش بزرگی  از نیاز سوخت کشور  افغانستان را تامین می نمایند بنابراین کشور ایران با دارای بودن بخشی از منابع نفتی و گازی شرایط بسیار مناسب برای تامین نیاز مشتقات نفتی و سوخت مورد نیاز کشورهای همسایه را دارد.

فروش هیدروکربن سنگین در استان تهران و انجام  امور گمرک برای فراوردهای مذکور بصورت متمرکز در تهران انجام می شود و گمرک های اطراف  تهران نیز تانکر حمل هیدروکربن اظهار و پلمپ شده و محصول در نهایت برای مقصد انتقال داده می شود.

تولید کننده هیدروکربن سنگین

تولید کننده هیدروکربن سنگین

خرید و فروش هیدروکربن و استفاده از این محصول که جایگزین مناسبی برای گازوئیل هست شرایط را برای فروشندگان و تولید کننده این محصول در ایران فراهم نموده است با تامین نیاز کشورهای همسایه شرایط برای اشتغال زائی و همچنین ایجاد صادرات هیدروکربن و ارز اوری فراهم شود زیرا تامین مستمر و شرایط افغانستان محدودیت هایی را بابت هزینه تمام شده این محصول دارد.

بیشتر روش حمل هیدرو کربن از ایران برای مرزهای دوغارون و ماهیرود بصورت زمینی انجام می شود و شهر مشهد نیز بعنوان مرکز استان خراسان رضوی بیشتر تجار و خریداران افعانستان که متقاضی خرید این محصول هستند را در خود جای داده است.

قیمت هیدروکربن صادراتی به افغانستان

قیمت هیدروکربن صادراتی به افغانستان

خرید و فروش هیدروکربن و قیمت هیدروکربن در هرات یا قیمت هیدرو کربن سنگین در کابل به نوعی تحت تاثیر قیمت های جهانی مشتقات نفتی می باشد که بر اساس پلتس خلیج فارس بصورت مرجعی در این خصوص مطر ح می باشد . قیمت های سوخت و حامل های انرژی در ایران نیز و تصمیم گیری های انجام شده در این خصوص نیز شرایط بازار خرید فروش هیدروکربن سنگین را تحت تاثیر قرار می دهد بنابراین تامین هیدروکربن از مارکت ایران برای افغانستان بسیار مورد توجه می باشد .

برخی از تجار افغانستان اقدام به خرید این محصول بصورت منوپل و طی قرار دادهای دراز مدت می نماید این نیز روشی بسیار جذاب برای خریداران هیدروکربن خواهد بود زیرا هزینه های تمام شده کاملا کاهش می یابد و به دلیل پیش پرداخت مبلغ و پول شرایط برای قرار داد های بهتر و با قیمت بسیار مناسب برای خریداران فراهم می شود .

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *