Export hydrocarbon price 30% down payment

قیمت هیدروکربن صادراتی با امکان تحویل درب کارخانه و بر اساس آنالیز هیدروکربن سنگین و دریافت زیر دوش 30% قرارداد و پرداخت مابقی مبلغ بعد ترخیص انجام می شود.
بنابراین بر اساس روش اعلام شده فروش هیدروکربن با قیمت مناسب و کیفیت بالا برای خریدار هیدروکربن در افغانستان قابل تامین خواهد بود و در نهایت امر از تولید کننده هیدروکربن سنگین بنا بر توافق و با تناژ تعریف شده تحویل می گردد.

قیمت هیدروکربن صادراتی با شرایط پرداخت 30% 

قیمت هیدروکربن صادراتی با شرایط پرداخت 30% 

اساس تعیین قیمت در هر بازار یا هر مرکز خرید و فروش یک محصول تابع شرایط و ضوابط متفاوت و مختلفی است و همه ملزم به رعایت موارد ذکر شده می باشد و صد البته عدول از این قواعد و گرانفروشی هر کالا و خدماتی که از قبل قیمت ان تعریف شده باشد شرایط را برای و ورود واحدی مثل تعزیرات برای نظارت ایجاد می شود.

شاید یکی از بهترین مکانیزم های قیمت گذاری کالاها و نیامندی های مردم حتی طی روز بر اساس میزان تقاضای بازار مطرح باشد و کمبود هر محصولی تعادل قیمت را بر هم زده و بنابراین شرایط برای ایجاد تلاطم در بازار و تغییرات غیر منطقی قیمت ها ایجاد می شود و فقط در نهای با عرضه بیشتر محصول قابل  کنترل خواهد بود.

قیمت هیدروکربن صادراتی با موارد اعلام شده در بالا و نوع قیمت گذاری متفاوت است ولی تغییرات قیمت برای خریدار هیدروکربن نیز همین شرایط را در مشخص شدن بهای نهایی این محصول تعیین می نماید و همچنین تغییرات قیمت بازار جهانی قیر و شرایط سیاسی کشورهای تولید کننده نفت نیز درنهایت امر یکی از زنجیره های اثر بخش بر قیمت هیدروکربن می باشد.

صادرات هیدروکربن به افغانستان

صادرات هیدروکربن به افغانستان

قیمت هیدروکربن صادراتی برای تحویل در مرزهای خروجی و ترخیص این کالا شرایطی را طلب مینماید تا بر اساس ان ضمن حفظ قانون در مسیر صادرات بهترین قیمت برای خریدار افغانستان و صادرات روغن پایه ایجاد شود و در نهایت امر بتوان قیمت گذاری مناسب لحاظ گردد. صادرات هر کالا و خدماتی و محصولی شرایط ویژه دارد و صادرات مشتقات نفتی جدا از پیچیده بودن فرایند بسته بندی مخصوص خود را طلب می نماید.
یکی از بهترین پیشنهاد قیمت هیدروکربن صادراتی در لینک روبرو قابل مشاهده است http://serviciha.ir

خریدار هیدروکربن سنگین

خریدار هیدروکربن سنگین

اهمیت این موضوع در جایی مشخص می شود که تقاضا هر محصولی متناسب با عرضه باشد و در این شرایط خریدار هیدروکربن سنگین  شرایط را برای افزیش نامحدود خرید این محصول کاملا متعادل خواهد دید و همین موضوع باعث می شود که بهترین قیمت برای فروش هیدروکربن سنگین و سبک پیشنهاد گردد و شرایط برای فرایند فروش و انتقال و تامین مستمر قیر انجام گردد.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *