روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / روغن گیربکس / بهترین روغن گیربکس برای پراید | راهنمای خرید و انتخاب روغن گیربکس

بهترین روغن گیربکس برای پراید | راهنمای خرید و انتخاب روغن گیربکس

بهترین روغن گیربکس برای پراید و البته گیربکس یکی از اصلی ترین اجزای خودرو می باشد. روغن گیربکس پراید ایرانول و روغن گیربکس تیبا و روغن گیربکس ایساکو و همچنین واسکازین ۱۴۰ برای پراید با قیمت درب کارخانه در سایت بازرگانی روغن نیکان در دسترس و رهنمای خرید و انتخاب روغن گیربکس قابل مشاهده می باشد .

لیست بهترین قیمت روغن گیربکس و واسکازین ۱۴۰ و روغن سرریز ۵۰ و روغن صنعتی ۱۰ و انواع روغن صنعتی برای معادن و بتن کاری و روغن موتوری تصفیه در دسترسی می باشد 

https://carnikan.ir/manufacturer-of-20-liter-vascazin-oil/(در یک برگهٔ جدید باز می‌شود)
در واقع گیربکس یک محفظه ای است که حاوی تعدادی چرخ دنده است. این چرخ دنده ها دارای ابعاد مختلفی هستند و با تغییر دنده خودرو، چرخ دنده مربوط به آن با چرخ دنده اصلی درگیر شده و قدرت موتور را در دورهای مختلف به چرخ ها انتقال می دهد. پس عجیب نیست که دارای اهمیتی در حد و اندازه موتور خودرو باشد. روغن گیربکس که در اصطلاح به آن روغن واسکازین و یا روغن جعبه دنده هم گفته میشود از موادی تشکیل شده که از چرخ دنده هایی که به آن ها اشاره کردیم به خوبی محافظت کند.این روغن که به مراتب غلیظ تر از روغن موتور است بر اساس شناسه کیفی API درجه بندی می شود.

در این مقاله سعی میکنیم منحصرا درباره تعویض روغن گیربکس پراید صحبت کنیم.بهترین روغن گیربکس برای پراید برای رانندگان این خودروها از اهمیت بالایی برخوردار است چون این خودرو یکی از پرفروش ترین خودروها در سراسر کشور می باشد.

برای مشاهده محصولات کارخانه تصفیه روغن و واسکازین ۱۴۰ تصفیه کلیک  نمایید.http://servicenice.ir

بهترین روغن گیربکس برای پراید | راهنمای خرید و انتخاب روغن گیربکس

بهترین روغن گیربکس برای پراید

بهترین روغن گیربکس برای پرایدبهترین روغن گیربکس برای پراید و برای تعویض روغن گیربکس یا همان واسکازین باید بدانید که دقیقا  روغن گیربکس پراید کجاست؟ همچنین درباره اندازه گیری روغن گیربکس پراید هم باید اطلاعات اولیه ای داشته باشید. همچنین برای خرید مناسب روغن گیربکس خودروی از کارخانه تصفیه روغن موتور خود ممکن است با این پرسش مواجه شوید که گیربکس پراید چند لیتر واسکازین میخورد؟پاسخ شما این است: حدود ۲٫۵ لیتر.

در بورس روغن موتور منابع مختلفی در اینترنت وجود دارند که شما را با نحوه تعویض روغن گیربکس آشنا میکنند و میتوانید به راحتی از آنها استفاده کنید.

انتخاب بهترین روغن گیربکس برای پراید شما امری تجربی و براساس مدل پراید شماست. البته بهترین راه این است که از توصیه متخصیصن این حوزه نیز بهره مند شوید.

راهنمای خرید و انتخاب انواع روغن گیربکس

راهنمای خرید و انتخاب انواع روغن گیربکسبه هنگام تعویض روغن گیربکس انواع روغن دنده خود در بازار با انواع روغن گیربکس مواجه می شوید. روغن گیربکس مناسب خودروی پراید شما براساس نوع گیربکس خودرو مشخص میشود.در صورتی که گیربکس خودروی شما از نوع دستی باشد، روی بطری روغن گیربکس مناسب آن عبارت MTf که مخفف Manual Transmission Fluid هست درج شده است.

بهترین روغن گیربکس برای پراید در پخش روغن دنده و همچنین ممکن است روی بطری روغن گیربکس عباراتی نظیر ۷۵W-80 یا ۸۰W-90 و یا ۸۵W-90 را مشاهده کنید. این اعداد شاخص گرانروی روغن گیربکس خودروی شما را در شرایط آب و هوایی مختلف مشخص میکنند.میتوانید شاخص نموداری مربوط به هریک از این اعداد را پیدا کنید ولی توضیح کوتاهی درمورد روغن گیربکس ۷۵ میدهیم. برای مثال روغن گیربکس ۷۵W-90 بهترین عملکرد خود را در بازه دمایی بین ۲۲- درجه سانتی گراد تا ۱۰۴ درجه سانتی گراد دارد.

بنابراین بهترین و کارآمدترین روغن گیربکسی که میتوانید برای پراید خود تهیه کنید روغنی است که با توجه به دفترچه راهنمای خودروی خود و آب و هوایی که در آن رفت وآمد دارید انتخاب شده باشد. روغن گیربکس ۷۵W-80 GL5 به طور معمول پرکاربرد ترین روغن گیربکس برای خودروهای پراید میباشد.

بهترین زمان تعویض روغن گيربكس | روغن موتور

بهترین زمان تعویض روغن گيربكس | روغن موتوراز انجایی که ورود گرد و غبار داخل روغن گیربکس و  روغن جعبه دنده و کارکرد طولانی این روغن باعث تضعیف خواص و عملکرد آن میشود بررسی منظم این روغن و تعویض به موقع آن از اهمیت بالایی برخوردار است.

بهترین روغن گیربکس برای پراید عموما زمان دقیق و کیلومتر مناسب برای تعویض روغن گیربکس به نوع و مدل روغن بسنگی دارد اما اگر بطور متوسط کارکرد کلاچ خودرو را ۸۰ هزار کیلومتر در نظر بگیریم، با باز شدن گیربکس در این زمان باید روغن گیربکس یا همان واسکازین را هم تعویض کنیم. البته در صورتی که نشانه های بدی از روغن خودروی شما مشاهده نشود میتواند در هر ۱۲۰ هزار کیلومتر کارکرد خودرو تعویض شود.

قیمت انواع روغن گیربکس

قیمت انواع روغن گیربکسبا مراجعه به صفحات مختلف اینترنتی و یا تعمیرگاه های فعال در سراسر کشور میتوانید از قیمت انواع روغن گیربکس آگاهی پیدا کنید. روغن واسکازین همان طور که در جراین هستید انواع روغن دنده قیمت روغن های گیربکس مختلف با توجه به برند و لیتر ان متفاوت روغن واسکازین است.

مرکز فروش انواع روغن و بهترین روغن گیربکس برای پراید و معروف ترین برندها در بازار برندهای آترود، موبیل، ادینول، کاسپین، آیسین، تویوتا و توتال است و حجم معمول این روغن ها بطور معمول یک لیتری، دو و نیم لیتری و چهار لیتری است.

حجم روغن گیربکس پراید صبا

حجم روغن گیربکس پراید صبا

بهترین گیربکس برای پراید و تعویض روغن گیربکس پراید ۱۳۱ به چه صورتی انجام می گردد. اندازه گیری روغن گیربکس پراید خیلی اهمیت دارد و این کار بهتر است توسط اتوسرویس ها انجام شود. بهترین ظروف اندازه گیری روغن گیربکس یا اینکه روغن گیربکس برای کجاست .
بهترین روغن گیربکس برای پراید و روغن موتور خارجی برای خرید بهترین گیربکس برای پراید با دیدن فیلم تعویض روغن گیربکس پراد و آگاهی از اینکه گیربکس پراید چند لیت واسکازین میخورد نسبت به تکمیل و یا تعویض روغن دنده گیربکس اقدام کنید. البته بازهم توصیه مواکد انجام تعویض روغن گیربسک توسط اتوسرویس کاران است به این دلیل که بعضی شاد نداند گیج روغن گیربکس پراید کجاست و مقدار واسکازین برای جعبه دنده پراید چقدر است و این موضوع باعث شود که خسارت به خودرو ایجاد نمایند.

مقدار روغن گیربکس پراید

مقدار روغن گیربکس پراید

مقدار روغن گیربکس پراید را می توان اندازه گیری نمود؟ اندازه گیری روغن گیربکس روغن جعبه دنده پراید و تعویض روغن گیربسک پراید ۱۳۱ با آگاهی روغن گیربسک پراید کجاست با کجا باید روغن به داخل گیربکس تزریق گرد. تولیدی انواع روغن و روغن موتور ایرانی مناسب است .بنابراین با آگاهی موارد مذکور و نوع روغن نسبت به سرریز کردن روغن اقدام می شود.
بهترین روغن گیربکس برای پراید و روغن گیربکس پراید یورو ۴ با دیدن فیلم تعویض روغن گیربکس پراید و انتخاب بهترین گیربسک برای پراید می توان اقدام به تعویض و یا سرریز کردن روغن دنده داخل گیربکس پراید نمود. فرایند انجام کار بسیار ساده و قابل انجام است و فقط می بایستی از محل ریختن روغن گیربکس پراید آگاهی داشته باشید.

 تعویض روغن گیربکس پراید 131 قیمت

تعویض روغن گیربکس پراید ۱۳۱ قیمت

بهترین روغن گیربکس برای پراید و فیلم تعویض روغن گیربسک پراید و حجم روغن گیربسک پراید صبا اطلاعاتی است که شما حتما قبل از اقدام به تعویض روغن گیربکس پراید باید داشته باشید.اینکه بپرسید روغن گیربکس پراید کجاست و آگاهی به این موضوع نداشته باشید نمی توانید نسبت به تعویض اقدام نمایید.
گیج روغن گیربسک پراید کجاست؟ عدم آگاهی به این موضوع یعنی عدم شناخت شما نسبت به نداشتن اطلاعات اولیه در خصوص تعویض روغن گیربکس پراید ۱۳۱ و نداشتن وسیله اندازه گیری روغن گیربسک پراید که البته روغن گیربسک پراید یورو ۴ با گیربسک پراید چند لیتر روغن میگیرد باعث ایجاد خسارت به خودرو شما خواهد شود.برای شناخت بهترین گیربکس پراید با مراجعه به اتو سرویس نسبت به این موضوع اقدام نمایید.

قیمت روغن دنده ۹۰ ، ۱۱۰، ۱۴۰ کارخانه تصفیه روغن موتور اشتهارد

قیمت روغن دنده 90 ، 110، 140 کارخانه تصفیه روغن موتور اشتهارد

بهترین روغن گیربکس برای پراید به دو روش و یا به صورت قابل تامین است . شرکت های بزرگی مثل ایرانول و بهران و سپاهان انواع روغن روغن واسکازین و روغن دنده ۹۰ تا ۱۴۰ را تولید می کنند ولی به دلیل گرانی انواع روغن ها مشتریان ترجیح می دهند که محصول استفاده نمایند که ضمن قابلیت و کیفیت روغن گیربکس پراید برای سایر خودر بر اساس  استاندارهای موجود قابل استفاده باشد .
اخیرا کارخانه تصفیه روغن سوخته با استفاده از تجهزات و تکنولوژی روز قادر به تولید انواع روغن گیربکس و روغن دنده خودروها شده است که روغن دنده مذکور با قیمت ارزان و با کیفیت مناسب قابل استفاده می باشد ضمن اینکه این موضع باعث شده که این محصول بشدت مورد تقاضا و مصرف کشورهای همسایه ایران باشد به نحوی که تناژ های بالای ۱۰۰۰ تن از این محصول از شرکت های تصفیه روغن موتور و کارخانه تصفیه روغن اشتهارد ، اصفهان و گرمسار ، سلفچگان صادر می شود.

منبع: carnikan.ir

[ جهت خرید و یا فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید.].
بازرگانی نیکان
09129157603
تلفن ثابت
nikanOil

دیدگاهتان را بنویسید

بازرگانی نیکان