روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / روغن موتور / روغن موتور قیمت روز بشکه ای ۲۱۰ لیتری | فروش روغن موتور

روغن موتور قیمت روز بشکه ای ۲۱۰ لیتری | فروش روغن موتور

روغن موتور قیمت روز بشکه ۲۱۰ لیتری برای صادرات انواع روغن موتور و فروش روغن موتور داخلی شرکت ایرانول، بهران، اسپیدی، نفت پارس تحویل می شود.
بهترین روش صادرات انواع روغن به استفاده از بسته بندی بشکه روغن است که میتوان حجم ۲۱۰ لیتری روغن را در خود جای می دهد و بجای استفاده از بسته بندی ۱ لیتری یا بسته بندی ۴ لیتری یا حتی ۲۰ لیتری مزیت ارزش افزوده بیشتری برای خریدار روغن موتور صادراتی به لحاظ کاهش هزینه و قیمت ایجاد می نماید.

قیمت روز روغن موتور بشکه ای ۲۱۰ لیتری

قیمت روز روغن موتور بشکه ای 210 لیتری

از بهترین مسیرهای صادراتی برای ارسال تجهیزات و کالا ها استفاده از حمل و نقل دریایی است این روش یکی از بصرفه ترین و پرطرفدار ترین روش در زمینه جابجایی کالا و خدمات است از این رو می توان گفت که ارسال محصولات به کشورهایی در فاصلی ۴۰۰۰ کیلومتری ایران به کشتی مزیت بسیار زیادی را ایجاد نموده است.

بسیار این نکته مورد نظر تاجران و خریداران کالاها و خدمات می باشد و این موضوع مهم و بسیار ساده کاهش هزینه های حمل است که می بایستی در جریان خرید یک محصول بصورت تناژ قابل ارسال باشد و استفاده از کانتینر ۲۰ فوت یا ۴۰ شرایطی را برای خریدار ایجاد می کند تا بتوان حجم روغن حدود ۲۵ تن را در داخل کانتین با بسته بندی تعریف شده جای داد.

البته صادرات روغن موتور قیمت روز بشکه ای شرایط را برای سود و بهره بیشتر خریداران این محصول فراهم می نماید که این موضوع بسیار حائز اهمیت است زیرا در عین حال که فروش این محصول از شرکت تولید انجام می شود و از قبل صادرات مزایایی را نیز بهمراه دارد برای تولید کننده روغن و برای صادر کننده ، همچنین خریدار نیز از بسته بندی بشکه و کاهش هزینه های حمل سود می برد.

قیمت روغن موتور بهران بشکه ای

قیمت روغن موتور بهران بشکه ای

تاجران بازار روغن ایران و تولید کنندگان و صادرکنندگان روغن صنعتی با برندهای تولید روغن در ایران آشنایی کامل را دارند که از بین برند های مطرح می توان به شرکت بزرگت بهران که تولید کننده انواع روانکار و روغن موتور بنزینی و روغن موتوری و روغن صنعتی و انواع گریس نیز است نام برد این موضوع شرایط را برای صادرات این محصول فراهم می نماید.
روغن موتور قیمت روز بشکه ای بهترین قیمت در لینک http://101service.ir قابل مشاهده است.

خرید انواع روغن موتور

خرید انواع روغن موتور

چگونه واقعا می توان روغن را از شرکت های تولید کننده این محصولات خرید و برای صادرات و ترخیص این کالاها درگمرک اقدام نمود این موضوع برای تاجران حائز اهمیت است زیرا برخی از شرکت ها متاسفانه صرفا شخصا مبادرت به صادرات می نمایند .

[ جهت خرید و یا فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید.].
بازرگانی نیکان
09129157603
تلفن ثابت
nikanOil

مطلب پیشنهادی

Saba Chemistry Lubricant Engine Oil Price

قیمت روغن موتور روان ساز شیمی صبا | روغن موتور پارسل

قیمت روغن موتور روانساز محصول کارخانه روان ساز شیمی صبا واقع در گرمسار شهرک صنعتی فجر بلوار کوشش می باشد روغن موتور پارسل برند این شرکت است.

بازرگانی نیکان