Engine oil price per barrel 210 liters per day

روغن موتور قیمت روز بشکه 210 لیتری برای صادرات انواع روغن موتور و فروش روغن موتور داخلی شرکت ایرانول، بهران، اسپیدی، نفت پارس تحویل می شود.
بهترین روش صادرات انواع روغن به استفاده از بسته بندی بشکه روغن است که میتوان حجم 210 لیتری روغن را در خود جای می دهد و بجای استفاده از بسته بندی 1 لیتری یا بسته بندی 4 لیتری یا حتی 20 لیتری مزیت ارزش افزوده بیشتری برای خریدار روغن موتور صادراتی به لحاظ کاهش هزینه و قیمت ایجاد می نماید.

قیمت روز روغن موتور بشکه ای 210 لیتری

قیمت روز روغن موتور بشکه ای 210 لیتری

از بهترین مسیرهای صادراتی برای ارسال تجهیزات و کالا ها استفاده از حمل و نقل دریایی است این روش یکی از بصرفه ترین و پرطرفدار ترین روش در زمینه جابجایی کالا و خدمات است از این رو می توان گفت که ارسال محصولات به کشورهایی در فاصلی 4000 کیلومتری ایران به کشتی مزیت بسیار زیادی را ایجاد نموده است.

بسیار این نکته مورد نظر تاجران و خریداران کالاها و خدمات می باشد و این موضوع مهم و بسیار ساده کاهش هزینه های حمل است که می بایستی در جریان خرید یک محصول بصورت تناژ قابل ارسال باشد و استفاده از کانتینر 20 فوت یا 40 شرایطی را برای خریدار ایجاد می کند تا بتوان حجم روغن حدود 25 تن را در داخل کانتین با بسته بندی تعریف شده جای داد.

  • بیشتر بخوانید: 

البته صادرات روغن موتور قیمت روز بشکه ای شرایط را برای سود و بهره بیشتر خریداران این محصول فراهم می نماید که این موضوع بسیار حائز اهمیت است زیرا در عین حال که فروش این محصول از شرکت تولید انجام می شود.

  • بیشتر بخوانید: روغن ایرانول

از قبل صادرات مزایایی را نیز بهمراه دارد برای تولید کننده روغن و برای صادر کننده ، همچنین خریدار نیز از بسته بندی بشکه و کاهش هزینه های حمل سود می برد.

قیمت روغن موتور بهران بشکه ای

قیمت روغن موتور بهران بشکه ای

تاجران بازار روغن ایران و تولید کنندگان و صادرکنندگان روغن صنعتی با برندهای تولید روغن در ایران آشنایی کامل را دارند که از بین برند های مطرح می توان به شرکت بزرگت بهران که تولید کننده انواع روانکار و روغن موتور بنزینی و روغن موتوری و روغن صنعتی، روغن گیربکس و انواع گریس نیز است نام برد این موضوع شرایط را برای صادرات این محصول فراهم می نماید.
روغن موتور قیمت روز بشکه ای بهترین قیمت در لینک http://101service.ir قابل مشاهده است.

خرید انواع روغن موتور

خرید انواع روغن موتور

چگونه واقعا می توان روغن را از شرکت های تولید کننده این محصولات خرید و برای صادرات و ترخیص این کالاها درگمرک اقدام نمود این موضوع برای تاجران حائز اهمیت است زیرا برخی از شرکت ها متاسفانه صرفا شخصا مبادرت به صادرات می نمایند .

3 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *