قیمت روغن موتور شامل قیمت روغن بشکه ای و قیمت روغن ایرانول و قیمت روغن بهران بشکه ای قیمت بهترین روغن 10w40 و قیمت روغن اسپیدی و قیمت روغن بهران پیشتاز 20 50 و قیمت روز روغن و لیست قیمت روغن دیزلی را می توانید با قیمت درب کارخانه از سایت بازرگانی روغن نیکان دریافت نمایید.

برای اطلاع از قیمت روغن موتور ابتدا باید ببینید که از چه نوع روغنی محسوب می شود؟بهعنوان مثال برای موتور خودرو ها به طور کلی دو نوع روغن موجود می باشد که مورد استفاده در سیستم خودرو واقع شده و روان کاری موتور ان را موجب می شود. قیمت روز روغن موتور را می شود از راه های تفاوتی به دست آورد.
امادو نوع روغن موجود عبارت هستند از:  روغن موتور دیزلی باید گفت که دو روغن نام برده، از نظر ساختاری بسیار شبیه به هم می باشند، اما همین موضوع نباید باعث اشتباه گرفتن آن ها با هم شود تفاوت روغن موتور دیزلی و بنزینی را می توان در موارد بسیاری جستجو نمود که در این بخش به برخی از  آن ها اشاره می کنیم:
نوع  افزودنی های به کاررفته در هر یک از روغن های موجود جذب کربن بیشتر توسط روغن موتور دیزلی  جذب رطوبت و قیر توسط روغن موتور بنزینی  افزودنی های ضد سایش بیشتر در روغن موتور دیزلی هم چنین ویسکوزیته بیشتر در روغن موتور دیزلی حالا قیمت روغن موتور بعد از ذکر تفاوت های موجود در این دو نوع روغن، نباید از موضوع قیمت آن ها که در بازار سیالات خودرو مورد اهمیت است دور شد مشتریان عزیز جهت اطلاع بیشتر و دقیق تر از لیست قیمت روغن موتور دیزلی و یا بنزینی، بهتر است .

نمایندگان فروش مربوطه در این زمینه و سایر محصولات در سایت و لینک روبرو نیز قابل مشاهده و تحویل گیری میباشد.http://autocarservice.ir/

لیست قیمت روغن موتور دیزلی | قیمت روز روغن موتور

تفاوت روغن موتور دیزلی و بنزینی

تفاوت روغن موتور دیزلی و بنزینی

در تفاوت دونوع روغن دیزلی و بنزینی در بخش قبل، صحبت شد  علاوه بر موارد
پیشین باید عنوان داشت که روغن موتور دیزلی و بنزینی باید در خودرو های طراحی
شده با سیستم دیزلی یا بنزینی، مورد کاربرد قرار داد
  یعنی قیمت روغن موتور
روغن موتور دیزلی
برای خودرو دیزلی و روغن موتور بنزینی برای خودرو بنزینی.
اما اگر از سیستم موتور خودروی خود اطلاع چندانی ندارید و نمی دانید از کدام طراحی موتور بهره
برده است که طبق آن بتوانید قیمت روز روغن موتور روغن مناسب همان را خریداری و استفاده نمایید، مراجعه به دفترچه اتومبیل، راه مناسبی جهت اطلاع از این مورد برای خریدارانی می باشد
که به دنبال تهیه بهترین روغن مناسب با سیستم موتور خودروی خود می باشند
.

فروش روز انواع روغن موتور

قیمت روز انواع روغن موتور

اگر به بازار  روغن و سیالات مورد نیاز برای خودرو های مختلف مراجه کنید، توسط فروشندگان از
قیمت روز روغن موتور اعم از قیمت روغن موتور ایرانول و سایر روغن های مرغوب مانند
همین روغن، مطلع خواهید شد
.

اگر هم روش های غیر حضوری را بهتر و مناسب تر از روش های حضوری می دانید که وقت کم تری را از
شما می گیرد، می توانید با یافتن نمایندگان فروش انواع روغن ماشین و برقراری ارتباط
با آن ها به طور غیر مستقیم از قیمت روز روغن موتور موجود مطلع شده و متناسب با بودجه خود،
یک نوع را خریداری نمایید
.

گفتنی است که در بازار روز انواع روغن خودرو اعم از روغن موتور دیزلی، نمونه های از این روغن ها
مورد خرید و فروش بین گروه های مختلف قرار می گیرند
:

 •     روغن موتور ایرانول پاور
 •    روغن موتور دیزلی توتال
 •   روغن موتور ایرانول برای پراید

مشخصات روغن موتور دیزلی

مشخصات روغن موتور دیزلی

روغن موتور دیزلی که از روغن های در نظر گرفته شده برای خودرو هایی با طراحی جدید موتور مانند
ابعاد کم ولی قدرت زیاد در نظر گرفته شده است
  با بهره گیری از روغن مورد نظر در موتور مناسب همین سیال یعنی موتور دیزلی، عمر مفید خودرو افزایش یافته قیمت روز روغن موتور و کارایی بیشتری نیز از آن ساطع خواهد شد.
هم چنین از خصوصیات بارز دیگری که از این نوع روغن دیده می شود می توان به این موارد نیز اشاره
کرد
   شستشوی   داخل موتور و پاک کردن آن   خنک نمودن قطعات داخلی موتور    محافظت از قطعات موتور در برابر خوردگی و ضربه گیری ضمن این که باید گفت روغن موتور دیزلی، روغن مناسب موتور برق نیز معرفی شده و در این قیمت روغن موتور زمینه نیز کارایی های مفیدی را از خود ظاهر می کند.

کارکرد روغن موتور دیزلی

کارکرد روغن موتور دیزلی

قیمت روز روغن موتور کارکرد قیمت روغن موتور و روغن موتور دیزلی را می توان متاثر از میزان کارکرد موتور خودرو بر حسب تعداد ساعت دانست. برای نمونه روغن ایرانول را در نظر بگیرید که عرضه کننده روغن موتور دیزلی نیز می باشد.
کارکرد روغن موتور ایرانول و به طور کلی هر نوع روغنی که مناسب برای موتور دیزلی طراحی شده
است، اصولاٌ بین 150 تا 200 ساعت می باشد
. یعنی قیمت روز روغن موتور بعد از کارکرد و طی مسافت لازم، نیاز است که روغن موتور تعویض و نو گردد قیمت روغن موتور  بنابراین بهترین هنگام برای خریدارانی که قصد خرید روغن موتور و عوض کردن آن را دارند، زمانی که ذکر شد می باشد.

انواع روغن موتور دیزلی حواله روز روغن موتور

انواع روغن موتور دیزلیروغن موتور دیزلی را برندهای مختلفی در سر تا سر جهان تولید می کنند. این گونه از روغن موتورها، مخصوص خودروهایی می باشد که به وسیله دیزل یا گازوئیل کار می کنند. اگر می خواهید که از انواع آن مطع شوید، باید به برندهای آن توجه نمایید. هر برندی با کیفیت متفاوتی روغن موتور مورد نظر را تولید می کند و روانه بازار می نماید.
در بازار خرید و فروش این نوع از کالا هم روغن موتور درجه یک و نامرغوب وجود دارد. برای این کار نیاز به راهنمای خرید روغن موتور است که در این خصوص فروشندگان معتبر خریدار را راهنمایی می نمایند. در هر حال، می شود با مراجعه به بازارهای مختلفی از کشورمان، انواع روغن موتورهای دیزلی را مشاهده کرد و اقدام به خریدشان نمود.

از جمله موارد مختلفی که برای تعویق روغن موتور دیزلی وجود دارد، کیفیت روغن موتور است که نوع مرغوب را اگر تهیه نمایید، قیمت روغن موتورو  موتور ماشین تان بهتر و روان تر کار خواهد کرد و باعث می شود تا عمر و دوام بالاتری پیدا کند. فروش روغن موتور در انواع گوناگون را مراجع مختلفی انجام می دهند که هر کدام شان در گوشه از کشور فعالیت می کنند.

انواع روغن موتور دیزلی را می شود با تفکیک برندهای شان شناخت و در صورت نیاز خریداری شان کرد.

وظایف روغن مرغوب در خودرو

وظایف روغن موتور در خودروروغن موتور، یکی از اساسی ترین موادی است که بایستی همه از آن استفاده کنند. در کل این گونه می توان گفت که خودروها بدون استفاده از روغن موتور، کاری شان بسیار پایین می آید و به زودترین زمان ممکن هم فرسوده و از رده خارج می شوند. با بکارگیری از روغن موتور خودرو در هر نوعی که می خواهد باشد، عمر موتور طولانی می شود.

اما از جمله وظایفی که روغن موتور در یک خودرو انجام می دهد، می شود به موارد مختلفی اشاره کرد که در این جا به بیان چند نمونه از کاربرد آن اکتفاء می نماییم:

 • کاهش اصطکاک: با استفاده از این روغن، موتور روان تر کار می کند و دیگر نگران اصطکاک ابزارهای مختلف نمی باشید.
 • ضربه گیری: در هنگام حرکت موتور، قطعات با یک دیگر برخورد می کنند که این روغن سبب می شود تا قطعات دچار فرسودگی زودهنگام نشوند.
 • پایین آوردن مصرف سوخت: این روغن باعث می گردد تا در زمان استارت زدن، سوخت کمتری مصرف شود.
 • جلوگیری از خوردگی: بیشتر قطعات یک موتور از فلز ساخته شده اند و این روغن از خوردگی اجزای فلزی جلوگیری می کند.

تولید کنندگان برتر روغن ماشین در ایران

تولید کنندگان برتر روغن موتور در ایرانتولید کنندگان برتر روغن موتور در ایران، محصول خود را با بهترین کیفیت به بازار عرضه می کنند. در کشورمان، شرکت های زیادی هستند که روغن موتور ایرانی اعلاء را می سازند و سپس آن را در بسته بندی های مخصوصی، به فروش می رسانند. این کارخانه ها در اقصی نقاط ایران فعالیت می کنند و برندهای معروفی به شمار می روند.

محصولات این تولیدی ها را می توانید از فروشگاه های گوناگونی که در سطح شهر وجود دارند، خریداری کنید. این شرکت ها روغن موتور باکیفیت را تولید می کنند. از آنان می توانید روغن موتور پراید و سایر ماشین هایی که در کشورمان رایج هستند، تهیه کنید. در ایران، برندهای معتبر گوناگونی در این عرصه فعالیت می کنند.

قیمت روز روغن موتور این برندها در کنار این که نیاز بازار داخلی را رفع می نمایند، محصولات شان را به کشورهای گوناگونی هم عرضه می کنند. آنان در بازار داخل کشور با روغن موتور خارجی در رقابت به سر می برند که در این اواخر، به دلیل بالا رفتن هزینه های خرید روغن های خارجی، فروش شان نسبتاً بهتر شده است.

با مراجعه به مراجع مختلفی می توان محصولات تولید کننده برتر روغن موتور را به صورت کلی و جزئی خریداری کرد و مورد استفاده قرار داد.

عمده فروشی روغن ایرانول باکیفیت

عمده فروشی روغن موتور باکیفیتقیمت روغن موتور در عمده فروشی روغن موتور باکیفیت، کارخانه های تولیدی و شرکت های بازرگانی مختلفی می باشند که این محصول را از خارج کشور وارد می نمایند. اگر می خواهید که روغن موتور اصل را به صورت کلی تهیه کنید، بایستی به مراجعی سر بزنید که از اعتبار برخوردار می باشند. این مراجع عرضه کننده بهترین محصولات ایرانی و خارجی هستند.

قیمت روز روغن موتور برای بیشتر خریداران عمده که فروشندگان جزئی این محصول به شمار می روند، در شهرهای گوناگون، در گام نخست سعی می کنند به دفاتر فروش اصلی شرکت های تولید و وارداتی مراجعه کنند. این گونه می توانند از تخفیف های ویژه بهره مند شوند حتی زیر نرخ بازار، به صورت عمده محصول را خریداری کنند.

اما گزینه دیگر برای خرید عمده، این است که به نمایندگی شرکت های مختلف در شهرهای گوناگونی مراجعه نمود. این نمایندگی ها عرضه کننده بهترین نوع روغن موتور ایرانی و خارجی می باشند. آنان به گونه تضمینی محصول را در اختیار مشتریان خود قرار می دهند. بیشتر خریداران، به همین دلیل به شعبه های رسمی مراجعه می کنند.

قیمت روز روغن موتور در عمده فروشی ها از طریق کانال ها و سایت های مختلف در فضای مجازی هم محصول شان را عرضه می کنند که این گونه خرید و فروش روز بروز رایج تر می شود.

برندهای برتر روغن ماشین در بازار

برندهای برتر روغن موتور در بازاربرندهای برتر روغن موتور در بازار، محصولی مرغوب را ارائه می دهند. این برندها عرضه کننده بهترین نوع روغن موتور می باشند.

قیمت روز روغن موتور آنان از راه های مختلفی روغن تولید شده را در اختیار مشتریان خود قرار می دهند. محصولاتی را که این برندها عرضه می نمایند، در بسته بندی های متفاوت و مهر و لاک شده ای عرضه می شود. به راحتی می توان نوع اصل و تقلبی تولیدات شرکت های معتبر را تشخیص داد. برای خرید روغن موتور اصل می توانید به مراجع مختلفی سر بزنید.

قیمت روغن موتور در هر صورت، برندهای معتبری خارجی و ایرانی، محصولی را در اختیار مشتریان خود قرار می دهند که از کیفیت بالایی برخوردار است و هیچ گونه آسیب و زیانی به بدنه موتور وارد نمی کند. آنان به همین دلیل است که فروش خوبی دارند و توانسته اند نام و آوازه ای در بازار برای خود به دست آورند.

برای تهیه محصولات شرکت های مورد اعتماد، بایستی به نمایندگی های رسمی و یا سایت های گوناگون معتبر مراجعه نمود و خرید را انجام داد.

بازار بزرگ خرید و فروش روغن اصل ایرانی و خارجی

بازار بزرگ خرید و فروش روغن موتور ایرانی و خارجیاز بازار خرید و فروش روغن موتور ایرانی و خارجی می توان روغنی را تهیه کرد که از لحاظ کیفی، در سطح بالایی قرار دارد.

قیمت روز روغن موتور در چنین بازارهایی در هر شهری وجود دارد و قطعاً خریداران به مراکزی مراجعه می کنند که بهترین نوع محصول را ارائه می دهند. آن شمار از قیمت روغن موتور فروشندگانی که از سابقه ای طولانی در این حوزه برخوردار می باشند، قیمت روغن موتور در چنین بازارهایی فعالیت می کنند و می توان برای خرید، به آن ها مراجعه نمود.

در کنار این، شما می توانید به فروشگاه های آنلاین گوناگونی هم مراجعه نمایید. این فروشگاه ها امروزه به عنوان بازار بزرگی عمل می کنند و انواع مختلفی از روغن موتورهای خارجی و ایرانی را با قیمت های مناسب عرضه می نمایند.

نمایندگی برتر عرضه انواع روغن بهران باکیفیت

نمایندگی برتر عرضه انواع روغن موتور باکیفیتقیمت روز روغن موتور نمایندگی برتر عرضه انواع روغن موتور باکیفیت، در سراسر ایران فعالیت می کند. شرکت های گوناگون تولیدی و وارداتی، به دلیل فروش بیشتر و همچنین معرفی محصولات شان، قیمت روغن موتور نمایندگی هایی را در شهرهای مختلف ایجاد می کنند. آن ها بهترین مرجع برای خرید روغن موتور با کیفیت می باشند. از آن ها می توان با نرخ مناسب محصول را تهیه کرد.

این نمایندگی ها در کارهای مختلفی فعالیت می کنند که می شود به این موارد اشاره نمود:

 • فروش عمده و جزئی محصول
 • پخش و توزیع در سراسر ایران
 • بازاریابی و تبلیغات روغن موتور
 • پذیرش سفارش های مشتریان

سفارش اینترنتی روغن دیزلی مرغوب

سفارش اینترنتی روغن موتور مرغوبقیمت روز روغن موتور برای سفارش اینترنتی روغن موتور مرغوب، یکی از گزینه های مناسب می باشد. با مراجعه به سایت اینترنتی معتبر عرضه روغن موتور، قیمت روغن موتور می توان بهترین و با کیفیت ترین نوع این محصول را سفارش داد. شما می توانید حتی سفارش عمده خود را هم به این سایت های ارائه دهید.

قیمت روز روغن موتور در فروشگاه های آنلاین گوناگونی در ایران وجود دارند که روغن موتورهای ایرانی و تولید شده در خارج از کشور ار به فروش می رسانند. خرید از این سایت ها چه به صورت کلی و چه جزئی، بسیار ساده و آسان می باشد. شما در هر جایی که زندگی می کنید، می توانید به این سایت ها مراجعه کرده و سفارش خود را به ثبت رسانید.

قیمت روز روغن موتور برای فروشندگان مجازی، سعی شان بر این است که ضمن ارائه خدمات خوب و رساندن کالا در اسرع وقت، قیمت روغن موتور محصولی را به فروش برسانند که مرغوب باشد و در همین حال باز هم مشتری برای خرید به آن ها مراجعه کند. سایت های اینترنتی معتبر، همواره بهترین کالا را در دسترس مشتریان خود قرار می دهند.

آنان همچنین در هر ساعت از شبانه روز که نیاز به خرید روغن موتور داشته باشید، در دسترس می باشند. سفارش از این طریق، هزینه کمتری را نیز در بردارد.

نکات مهم در انتخاب روغن بنزینی مناسب

نکات مهم در انتخاب روغن موتور مناسبقیمت روز روغن موتور برای هر کسی که می خواهد روغن موتوری را تهیه کند، یک سری از نکات مهم می باشد. همان گونه که می دانید روغن موتورها نقش اساسی ای برای دوام عمر ماشین ها دارند. قیمت روغن موتور استفاده درست و بهینه از این محصول سبب می گردد تا ماشین شما به خوبی فعالیت کند و به نقص فنی کمتری دچار شود.

برای این منظور، باید در گام نخست به خوبی از چگونگی روند و کارکرد روغن موتورها آشنا بود و این که چه محصولی به درد خودروی شما می خورد. در این زمینه البته می شود که با قیمت روغن موتور فروشندگان معتبر مشورت گرفت. اما از جمله نکات مهم در انتخاب روغن موتور مناسب این موارد می باشند که از اهمیت ویژه ای برخوردارند:

 • نوع روغن موتور و خودرو این که دیزلی باشد یا بنزنی
 • برند روغن موتور
 • کارایی روغن موتور خریداری شده
 • سطح کیفی این محصول که درجه بندی دارد.
 • و سایر موارد

صادرات روغن کامیون

صادرات روغن موتورقیمت روز روغن موتور برای صادرات روغن موتور به کشورهای مختلفی انجام می شود. شرکت های گوناگونی که در کار تولید این محصول هستند، قیمت روغن موتور آن را در بسته بندی های متنوعی جا به جا می کنند و سپس برای صادرات آماده می نمایند. اغلب این خود شرکت های تولیدی می باشند که در کار عرضه این نوع از روغن به بازارهای خارجی هستند.

آنان طبق بررسی بازار خارجی و این که از چه نوع روغن موتوری بیشتر استفاده می نمایند، قیمت روغن موتور محصولات شان را صادر کرده و به فروش می رسانند. برخی از این شرکت های تولیدی با گروه های تجاری گوناگونی نیز همکاری می کنند. در حوزه صادرات روغن موتور، ایرانی یکی از پیشگامان در منطقه به شمار می رود.

قیمت روغن موتور برندهای مختلفی که در این زمینه فعال هستند، محصولاتی را برای صادرات آماده می کنند که از کیفیت بالایی برخوردار می باشند. صادرات این محصول سود خوبی هم برای فروشنده دارد و هم این که کشور نیز چرخه اقتصادش تندتر می چرخد. در شرایط کنونی ارزآوری به وسیله صادرات، بسیار مفید می باشد.

خریداران روغن خارجی

خریداران روغن موتور خارجیقیمت روز روغن موتور برای خریداران روغن موتور خارجی را می توان به دو دسته تقسیم کرد. دسته ای که به صورت کلی این محصول را تهیه می کنند و دسته ای که روغن موتور را به گونه جزئی می خرند. قیمت روغن موتور همواره مصرف کنندگان در پی این بوده اند که روغن موتور ارزان اما با کیفیتی را تهیه کنند. به همین دلیل فروشندگان مختلفی دست بکار شده اند.

قیمت روغن موتور توسط این فروشندگان از راه های گوناگونی از جمله اینترنت، محصول خود را در اختیار خریداران می گذارند. پس قیمت روغن موتور مشتریان می توانند خرید اینترنتی روغن موتور خارجی را به راحتی انجام دهند. البته باید گفت که در این زمینه باید به سایت های معتبر مراجعه نمود؛ زیرا این سایت ها با تضمین محصول شان را در اختیار مشتریان قرار می دهند.

قیمت روز روغن موتور در بازار، انواع روغن موتور خارجی وجود دارد که هر کدام شان را برندهای مختلفی عرضه می نمایند. خریداران قادر خواهند بود که آن مدل از روغن موتوری را که می دانند برای خودروی شان مفید است، تهیه کنند و مورد استفاده قرار دهند.

مشاوره جهت انتخاب بهترین روغن 

مشاوره جهت انتخاب بهترین روغن موتورجهت انتخاب بهترین روغن موتورقیمت روغن موتور ، و قیمت روز روغن موتور باید به فروشگاه های معتبر مراجعه کرد. متاسفانه در بازار خرید و فروش، نوع تقلبی این محصول زیاد به چشم می خورد. در این زمینه ما به شما توصیه می نماییم، حتماً به فروشندگانی سر بزنید که تجربه زیادی در این عرصه دارند و مورد اعتماد نیز می باشند.

از طرفی، می توانید با مراجعه به نمایندگی شرکت های مختلفی که برندهای معتبر محسوب می شوند، قیمت روغن موتور خواهید توانست که بهترین نوع روغن موتور با قیمت روز روغن موتور را انتخاب کنید. این نمایندگی ها مشاوران خوبی در این زمینه دارند که به بهترین وجه ممکن، خریداران را راهنمایی می کنند.

در کنار این مسئله، برای تعویض روغن موتور، شما باید به این موضوع هم دقت کنید که چه نوع از روغنی برای موتور خودروتان مفید است. روغن ها متفاوت می باشند و برای هر موتوری، یک مدل از این محصول استفاده می شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *