روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / روغن تصفیه / لیست شرکت های تولید کننده گریس ۱۱۰۰ تنی | گریس صادراتی

لیست شرکت های تولید کننده گریس ۱۱۰۰ تنی | گریس صادراتی

لیست شرکت های تولید کننده گریس و کارخانه تولید گریس و شرکت تولید کننده گریس و شرکت های تولید کننده روانکار و همچنین لیست شرکت های  تولید کنده روغن موتور و بزرگترین تولید کننده روغن موتور و تولید کننده گریس ۱۱۰۰ تن که قابلیت انجام صادرات داشته باشد و گریس صادراتی به کشورهای مختلف باشد.

کارخانه های تصفیه روغن در لیک زیر قابل مشاهده هستند. http://serviciha.ir

لیست شرکت های تولید کننده گریس ۱۱۰۰ تن صادراتی

لیست شرکت های تولید کننده گریس 1100 تن صادراتی

آیا آگاهی دارید که شرکت های تولید کننده گریس مواد اولیه مورد نیاز برای تهیه انواع گریس را از چه شرکت های و یا و با چه روشهایی تامین می کنند و کیفیت این مواد اولیه و روغن هایی که برای تصفیه گریس استفاده می کنند چه کیفیتی باید داشته باشد . اهمیت این موضوع بسیار زیاد است زیرا استاندارد بودن گریس برای صادرات این محصول بسیار مهم می باشد .
برای تولید انواع گریس نسوز نیاز است که از روغن پایه تصفیه sn500 استفاده شود و هرچه قدر کیفیت گریس تولیدی کمتر باشد و کیفیت کمتری داشته باشد می توان از روغن پایه تصفیه sn150  استفاده نمود . نکته خیلی مهم قیمت گریس ارزان است و ارزان بودن دلیل بی کیفیت بودن گریس نیست صرفا مورد مصرف گریس برای دمای کمتر و صرفا جنبه روانکاری دارد.

کارخانه تولید گریس صادراتی

کارخانه تولید گریس صادراتی

لیست شرکت های تولید کننده گریس که تولید کنندگان زیادی در فرایند تولید انواع گریس فعال هستند و تولیدات و برندهای مختلفی را به بازار عرضه می کنند که این تولیدات بر اساس نیاز دراستان های مختلف کشور استفاده می شود . لیست شرکت های تولید کننده گریس در ایران بر اساس محل مصرف و مورد مصرف این گریس می توان گفت که کیفیت متفاوتی دارد و بر اساس استاندارهای تعریف شده تولید می شود. کارخانه تولید گریس که قابلیت صادرات داشته باشد حتما می بایستی استانداردهای لازم را برای اظهار در گمرک داشته باشد.

لیست شرکت های تولید کننده روغن موتور

لیست شرکت های تولید کننده روغن موتور

مشترک بودن تولید گریس و تولید روغن باعث شده که خیلی از شرکت ها و کارخانه هایی که تولید روغن موتور دارند قابلیت تولید انواع گریس را داشته باشند و این موضوع بستگی به ظرفیت این شرکت ها دارد که بتوانند این دو محصول متفاوت را در فرایند تولید خود داشته باشند و نیازمندی هر کدام را بصورت جدا در خصوص مواد اولیه تامین نمایند .
لیست شرکت های تولید کننده گریس و کارخانه تصفیه روغن موتور و شرکت های تولید کننده روغن برای خرید انواع روغن موتور و روغن هیدرولیک و حتی تامین روغن های صادراتی را می توانید از ما تهیه نماید همچنین ما می توانیم انواع درخواست های شما برای صادرات انواع روغن را به کشورهای مورد نظر شما ارسال نماییم.

منبع: carnikan

[ جهت خرید و یا فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید.].
بازرگانی نیکان
09129157603
تلفن ثابت
nikanOil

مطلب پیشنهادی

Eshtehard oil purifier vacuum tower 1500 tons

تصفیه روغن اشتهارد برج خلاء ۱۵۰۰ تنی | تصفیه روغن صادراتی

تصفیه روغن اشتهارد توسط کارخانه تصفیه روغن سوخته در برج خلاء (تقطیری) و در کارخانه تصفیه روغن کارکرده به روش اسیدی با ظرفیت 1500 تن به بالا در اشتهارد بصورت مستمر قابل تامین است . تصفیه روغن صادراتی و تحویل روغن پایه ریسایکل SN 150-350-500 قابل تحویل با آنالیز خریدار روغن پایه است.

بازرگانی نیکان