لیست قیمت روغن موتور بهران

بزرگترین تولیدکننده روغن موتور که شامل لیست شرکت های تولید کننده روغن موتور و کارخانه های روغن موتور که تولید کننده روغن پایه در ایران هستند و شامل بهترین شرکت های تولید روغن موتور مشابه خط تولید روغن موتور بهران را در اختیار دارند.
روغن موتور انواع مختلفی دارد و نقش حیاتی در هر خودرویی ایفا می‌کند. روغن تولید شده در پالایشگاه های ایران تایید آلمان را دارد و در کیفیت های مختلف با قیمت درب پالایشگاه عرضه می گردد.
در صورت عدم رضایت مبلغ پرداختی برگشت می‌گردد. برای خرید و سفارش هم اکنون تماس بگیرید.

بزرگترین تولیدکننده روغن موتور وظیفه‌ی اصلی روغن روان کاری و تمیز کاری می‌باشد. هر موتوری چه موتور خودرو باشد چه دستگاه های صنعتی نیاز به روغن برای فعالیت و روشن شدن دارد.
روغن برای روان کردن قطعات موتور و تمیزکاری آن ها استفاده می‌شود تا موتور بتواند فعالیت بهتری داشته باشد.
روغن در برندها و کیفیت های مختلف تولید و به بازار عرضه می‌شود. بزرگترین تولیدکننده روغن موتور در کشور این محصول را با کیفیت بالا تولید کرده و در سراسر کشور توزیع و پخش می‌کند.

بزرگترین تولیدکننده روغن موتور | کارخانه تولید انواع روغن های صنعتی

بزرگترین تولید کننده روغن موتور در ایران

روغن موتور هر خودرویی مانند خون در رگ های انسان نقش حیاتی و مهمی دارد. تولید این محصول در کشور توسط شرکت های مختلف در برندها و کیفیت های متفاوت انجام می‌شود.
بزرگترین تولیدکننده روغن موتور و روغن هر موتوری ابتدا از فیلتر روغن عبور می‌کند تا ناخالصی ها و مواد ریز موجود در روغن وارد خودرو نشود و در فیلتر به دام بیفتد.

بنابراین فیلتر روغن علاوه بر روغن موتور نقش مهمی در خودرو ایفا می‌کند. فیلتر روغن باید جنس مطلوبی داشته باشد و از کاغذ مرغوب تولید شده باشد تا بتواند ذرات معلق در روغن را به راحتی با دام بیندازد.
در صورتی که این ناخالصی ها وارد موتور شوند صدمه‌ی سنگینی به خودرو وارد می‌کنند.

بزرگترین تولیدکننده روغن موتور و تولید روغن موتور مرغوب و با کیفیت می‌تواند در حرکت و فعالیت خودرو نقش مهمی داشته باشد. بزرگترین تولید کننده روغن موتور در ایران این محصول را با فرایندی نوین در شرکت های روغن موتور تولید و با قیمتی ویژه به فوش می‌رساند.

بزرگترین تولید کننده روغن موتور در ایران

کارخانه های تولیدی انواع روغن های صنعتی

بزرگترین تولیدکننده روغن موتور و کیفیت روغن موتور تاثیر بسزایی در کارکرد موتور دارد. روغن از فیلتر عبور می‌کند و سپس به قطعات موتور پمپاژ می‌شود.
بزرگترین تولیدکننده روغن موتور و فیلتر روغن هر خودرویی باید موقع تعویض روغن آن، عوض شود زیرا بعد از مدتی کارایی خود را از دست می‌دهد و کیفیت اولیه را ندارد. بنابراین نمیتواند عمل فیلتر کردن را به خوبی انجام دهد. درنتیجه در دراز مدت خسارت سنگین به موتور وارد می‌کند.

اگر می‌خواهید موتور خودرو کارکرد و دوام بالایی داشته باشد باید به موارد زیر توجه ویژه داشته باشید:

 • روغن موتور را با دیگر انواع روغن مخلوط نکنید.
 • فیلتر روغن را با هر بار تعویض روغن، عوض کنید.
 • از روغن با کیفیت و مطلوب برای موتور خودرو استفاده کنید.
 • روغن موتور با گرانروی مناسب انتخاب کنید تا لایه‌ی روغنی که روی قطعات می‌نشیند ضخامت آن به اندازه‌ی کافی باشد  تا موجب سایش قطعات نشود.
 • تاریخ روغن را چک کنید که بیشتر از سه سال از تاریخ مصرف آن نگذشته باشد.

بزرگترین کارخانه روغن موتور صنعتی با تولید انواع روغن های موتور، آن ها را به بازار عرضه می‌کند. این محصول طی فرآیندهای پیشرفته و بر پایه‌ی نفت خام و طبیعی بدون هیچ ناخالصی تولید می‌شود.

کارخانه های تولیدی انواع روغن های صنعتی

شرکت پخش کلی روغن در سراسر کشور

بزرگترین تولیدکننده روغن موتور و تولید روغن موتور به انواع مختلف همچون روغن های مصنوعی، روغن های پایه معدنی، روغن ترکیبی از مصنوعی و معدنی و غیره، که در کیفیت های مختلف تولید و به بازار عرضه می‌شود.
شرکت پخش کلی روغن در سراسر کشور، دارای انواع روغن صنعتی خودرو با کیفیت ها و برندهای مختلف می‌باشد.

بزرگترین تولیدکننده روغن موتور و شرکت روغن موتور با تولید روغن غیر سمی، مقاوم در برابر تبخیر شدن، مقاوم در برابر اکسید شوندگی و نیز دمای سوخت بالا می‌تواند روغنی با کیفیت ممتاز تولید کند و عمر موتور خودرو را افزایش دهد.
برای خرید روغن موتور باید به موارد بالا توجه ویژه داشت تا از آسیب های جدی به موتور جلوگیری شود.

رانندگان با انتخاب روغن با کیفیت مرغوب می‌توانند از متحمل شدن هزینه های بالا برای تعمیر قطعات پیشگیری کنند. نمایندگی روغن موتور در سراسر کشور، با توزیع این محصول به شهرهای مختلف به صورت عمده آن را با قیمتی مناسب و نصف قیمت بازار به فروش می‌رساند.

شرکت پخش کلی روغن در سراسر کشور

لیست قیمت انواع روغن موتور در بازار

انواع روغن موتور مینرال، سنتتیک و نیمه سنتتیک در بازار وجود دارد که هر کدام کاربرد و کیفیت متفاوتی دارند. برای اطلاع از لیست قیمت انواع روغن موتور در بازار به سایت معتبر فروش این محصول مراجعه کنید.

روغن موتور فواید زیادی برای خودرو و موتور آن دارد از جمله‌ی آن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • جلوگیری از اصطحکاک قطعات خودرو
 • شست و شو و تمیز نگه داشتن قطعات داخلی موتور
 • کارکرد بهینه قطعات متحرک خودرو
 • خنک نگه داشتن موتور و جلوگیری از صداهای ناهنجار در قطعات
 • محافظت قطعات خودرو در برابر خوردگی و سایش
 • آب بندی پیستون و سیلندر خودرو و …

بزرگترین تولیدکننده روغن موتور و روغن موتور نقش خیلی مهم و کاربردی در یک خودرو ایفا می‌کند. روانکاری قطعات متحرک در خودرو بسیار مهم می‌باشد که هر چند وقت باید حتما انجام شود.

بزرگترین تولیدکننده روغن موتور و بازرگانی روغن موتور توسط شرکت های بزرگ این محصول انجام می‌شود. قیمت روغن موتور در برندهای مختلف متفاوت می‌باشد و بسته به کیفیت روغن و گرانروی آن قیمت های مختلفی دارد.

لیست قیمت انواع روغن موتور در بازار

پرفروش ترین برندهای ایرانی روغن موتور

وظیفه‌ی روغن موتور روانکاری قطعات متحرک موتور می‌باشد. روغن موتور در انواع مختلف دیزلی و بنزینی وجود دارد. روغن موتوردیزلی اگر کیفیت بالایی داشته باشد باعث حرکت موتور با فشار بالا می‌شود. پرفروش ترین برندهای ایرانی روغن موتور دارای گرانروی پایین و مناسب و نیز کیفیت بالایی دارند.

روغن موتور مرغوب نقش حیاتی در دوام موتور خودرو و خود خودرو دارد و باعث کارکرد بهینه‌ی موتور می‌شود. قطعات متحرک خودرو برای روان کار کردن نیاز به روغن دارند تا بین قطعات سایش ایجاد نشود.
بزرگترین تولیدکننده روغن موتور از نظر مواد اولیه به دو دسته مینرال و سنتتیک تقسیم می‌شود. مینرال همان ارگانیک می‌باشد که بر پایه‌ی نفت خام تشکیل شده است و امروزه اکثر خودرو ها از این روغن استفاده می‌کنند و این روغن بیشترین مصرف را بین دیگر روغن ها دارد.
روغن سنتتیک که بر پایه مواد شیمیایی و مصنوعی می‌باشد ممکن است در دراز مدت ضررهای برای خودرو داشته باشد.

هر راننده‌ی خودرویی باید روغن باکیفیت و مرغوب را بشناسد و سپس آن را خریداری و استفاده نماید. روغن موتور ایرانی در کیفیت های متفاوت وجود دارد. برای خرید انواع روغن دیزلی و بنزینی با کیفیت بالا و مرغوب به سایت معتبر و آنلاین فروش این محصول مراجعه کنید و آن را با تخفیف ویژه خریداری کنید.

پرفروش ترین برندهای ایرانی روغن موتور

خرید مستقیم روغن موتور از تولید کننده

بزرگترین تولیدکننده روغن موتور برای مصرف روغن موتور در آب و هوای گرم و سرد با هم فرق می‌کند. در مناطق سردسیر باید از روغن موتوری استفاده شود که گرانروی پایینی دارد تا هنگام اولین استارت خودرو به راحتی موتور روشن شود و روغن بتواند به آسانی در کل موتور پخش شود و به همه ی قطعات متحرک برسد.
در آب و هوای گرمسیری برعکس مناطق سردسیر روغن باید گرانروی بالایی داشته باشد تا موتور به فعالیت خوبی داشته باشد و روغن کارایی خود را در قطعات متحرک خودرو به نحو احسن انجام دهد.

بزرگترین تولیدکننده روغن موتور در برندهای مختلفی وجود دارد و بر اساس نوع خواص آن برای خودرو دارای استانداردهایی می‌باشد. خرید مستقیم روغن موتور از تولید کننده می‌تواند از نظر هزینه برای مشتری بسیار بصرفه تر باشد و محصول مورد نظر خود را تقریبا نصف قیمت بازار خریداری کند.

خرید مستقیم روغن موتور از تولید کننده

صادرات بهترین روغن موتور های ایرانی

بزرگترین تولیدکننده روغن موتور و روغن موتور مرغوب از پایه معدنی در ترکیبات آن استفاده شده و از مواد اولیه با کیفیت بالا و ارگانیک بدون دخالت مواد شیمیایی مضر برای موتور تولید شده است.
روغن موتور برای استفاده در انواع ماشین آلات، خودرو های دیزلی سبک و بنرینی، ماشین آلات کشاورزی سنگین و نیمه سنگین و خودروهای صنعتی کاربرد دارد.

بزرگترین تولیدکننده روغن موتور و تولید روغن موتور علاوه بر مصارف داخلی، برای صادرات به خارج از کشور نیز تولید می‌شود. صادرات بهترین روغن موتور های ایرانی به صورت عمده و به طور مستقیم و بدون واسطه از تولیدی به سایر کشورهای همسایه انجام می‌شود.
هرساله مقدار زیادی انواع روغن موتور بنزینی و دیزلی به مشتریان خارجی به فروش می‌رسد. صادرات روغن موتور در ایران یکی از پرفروش ترین محصولات می‌باشد.

صادرات بهترین روغن موتور های ایرانی

نمایندگی فروش انواع روغن موتور وادراتی

یکی از کارایی مهم روغن موتور خنک نمودن و نیز مرطوب نگه داشتن قطعات موتور و قطعات متحرک خودرو می‌باشد. یکی از دلایل صدای بالای موتور خشک کار کردن قطعات موتور یا نرسیدن روغن به همه‌ی قطعات می‌باشد که می‌تواند باعث سایش قطعات شده و آسیب جدی به موتور خودرو وارد کند.

بزرگترین تولیدکننده روغن موتور و روغن خودرو باید به فاصله‌ی زمانی کم تعویض شود زیرا هر روغنی پس از مدتی کارایی و کیفیت اولیه‌ی خود را از دست می‌دهد و به مقدار کافی نمی‌تواند وارد قطعات موتور شود.
روغن برای موتور نقش خون در رگ انسان را ایفا می‌کند و بدون آن موتور عمر و دوام بالایی نخواهد داشت.

روغن موتور خارجی یکی دیگر از انواع روغن های موجود در تعویض روغن خودرو می‌باشد و کیفیت نسبتا بالا و گرانروی مطلوبی دارد. نمایندگی فروش انواع روغن موتور وارداتی در اکثر شهرهای بزرگ ایران وجود دارد که این محصول را با کیفیت مناسب و قیمت ویژه به فروش می‌رسانند.

نمایندگی فروش انواع روغن موتور وادراتی

سفارش اینترنتی انواع روغن موتور

بزرگترین تولیدکننده روغن موتور و فروش روغن موتور در سایر نمایندگی ها و فروشگاه های معتبر و بزرگ علاوه بر روش حضوری به صورت غیرحضوری نیز از طریق سایت آنلاین فروش انواع روغن موتور صورت می‌گیرد. سفارش آنلاین در اکثر سایت های اینترنتی دارای مشاور می‌باشد.
دسترسی آسان به تنوع بالای روغن موتور بورس روغن موتور برای انواع خودروهای صنعتی سنگین و نیمه سنگین، ماشین های کشاورزی و غیره و نیز راهنمای خرید و مشخصات انواع روغن، توسط فروشگاه آنلاین روغن موتور امکان پذیر و قابل دسترس می‌باشد.

بزرگترین تولیدکننده روغن موتور و خرید یک روغن موتور با کیفیت و درجه یک می‌تواند از هزینه های بعدی جلوگیری کند. اگر از یک روغن موتور نامرغوب استفاده کنیم ممکن است متحمل هزینه های سنگین تعمیر و یا تعویض قطعات یا موتور خودرو شویم. بنابراین دقت در انتخاب روغن موتور اهمیت ویژه‌ای دارد.

سفارش اینترنتی انواع روغن موتور

فروشنده انواع روغن موتور دیزلی و بنزینی

روغن موتور بنزینی و دیزلی مانند محصولات دیگر دارای برندهای مختلف می‌باشد. انواع روغن موتور دیزلی مخصوص ماشین هایی که سوختشان گازوییل می‌باشد و روغ موتور بنزینی با کیفیت های متفاوت و برندهای مختلف وجود دارند که هر کدام دارای استاندارهای مخصوصی می‌باشند.
بزرگترین تولیدکننده روغن موتور ارزان و روغن موتور اصل بر پایه‌ی مواد معدنی می‌تواند عمر موتور خودرو را طولانی کند و خراب شدن آن را به تعویق بندازد.

توجه به این نکته ضروریست که نباید روغن موتور با مارک های مختلف را باهم مخلوط کرد زیرا ممکن است ترکیبات دو روغن باهم متفاوت باشد و این می‌تواند برای موتور بسیار مضر باشد.
توجه به مارک روغن موتور و اینکه چه برندی فروش بیشتری دارد می‌تواند برای انتخاب محصول با کیفیت به شما کمک کند. پخش روغن موتور مرغوب توسط نمایندگی های بزرگ این محصول به سراسر کشور امکان پذیر می‌باشد.

فروشنده انواع روغن موتور دیزلی و بنزینی

راهنمای خرید و انتخاب روغن موتور مناسب

انتخاب فیلتر روغن با کیفیت و روغن موتور درجه یک از مواردی هستند که فشار کار موتور را بالا می‌برند و در کارایی آن تاثیر بسزایی دارند. روغنی که انتخاب می‌کنید باید از کم ترین ناخالصی برخودار باشد و گرانروی مناسبی داشته باشد.
قطعات متحرک موتور از جمله یاتاقان، پیستون، میل لنگ، میا سوپاپ، واشر سرسیلندر و غیره هرکدام نقش ویژه‌ای در حرکت موتور دارند.
تغذیه‌ی اصلی این قطعات روغن موتور می‌باشد تا بتوانند وظایف خود را به درستی انجام دهند و درنتیجه موتور فعالیت مطلوبی داشته باشد.

بزرگترین تولیدکننده روغن موتور روغن موتور بهران و واردات روغن موتور از کشور هایی که تولیدی بزرگ این محصول را دارند پس از مطمئن شدن از کیفیت محصول، به داخل کشور انجام می‌شود.
راهنمای خرید و انتخاب روغن موتور مناسب و نیز قیمت انواع مختلف آن در سایت فروش انواع روغن موتور درج شده است.

راهنمای خرید و انتخاب روغن موتور مناسب

ارسال عمده روغن موتور به سراسر کشور

در تعویض روغن خودرو باید به این نکته توجه داشته باشید اگر که مدت زیادی از روغن مینرال استفاده کرده‌اید هرگز نباید از روغن سنتتیک و نیمه سنتتیک استفاده کنید. زیرا موتور به روغن برپایه معدنی عادت کرده و هیچ وقت روغن مصنوعی نمی‌تواند جایگزین آن شود و ممکن است کارایی موتور را دچار مشکل کند.

نکته‌ی قابل توجه دیگر این که حتما با هر بار تعویض روغن فیلتر آن تعویض شود زیرا فیلتر محل به دام انداختن ناخالصی های موجود در روغن می‌باشد و با تعویض روغن جدید ممکن است این ناخالصی ها وارد روغن جدید شوند و کیفیت آن را پایین بیاورند.
بزرگترین تولیدکننده روغن موتور روغن موتور پارس و خرید روغن توسط مغازه های تعویض روغن معمولا به صورت عمده انجام می‌شود. زیرا به تعداد بالایی روغن در انواع مختلف احتباچ دارند. بنابراین خرید عمده از یک فروشگاه معتبر برای آن ها از نظر هزینه بصرفه تر می‌باشد.

بزرگترین تولیدکننده روغن موتور و ارسال عمده روغن موتور به سراسر کشور توسط فروشگاه بزرگ و معتبر انواع روغن موتور با قیمت عالی و کیفیت مناسب انجام می‌شود. با مراجعه به این فروشگاه محصول مورد نظر خود را به راحتی خریداری نمایید و آن را درب منزل تحویل بگیرید.

ارسال عمده روغن موتور به سراسر کشور

3 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *