Rental of burnt oil refinery 5000 tons

اجاره کارخانه تصفیه روغن سوخته 5000 تنی و صادرات روغن موتور تصفیه شده یا روغن پایه تصفیه مجدد که حاصل بازیافت روغن سوخته است با قیمت کارخانه روغن سوخته و تصفیه روغن سوخته به روش تقطیری و تصفیه روغن سوخته در شیراز با دستگاه تصفیه روغن سوخته در مشهد به قیمت درب کارخانه یا فوب عرضه می شود.
سایر کارخانه های بازیافت روغن سوخته قابل مشاهده است در لینک روبرو http://101service.ir

اجاره کارخانه تصفیه روغن سوخته 5000 تنی

اجاره کارخانه تصفیه روغن سوخته 5000 تنی

طی سالهای اخیر و با تغییرات قیمت نفت خام و تغییرات قیمت دلاری عرضه نفت خام در بازار جهانی باعث شده که روغن سوخته و بازیافت این روغن موتور در بازار جهانی بسرعت رشد نماید و شرکت های بسیاری متقاضی خرید این محصولات باشند و البته دلیل تقاضای بالای این محصول در اختلاف قیمت ان با بازار های خارجی نفت خام است.
اجاره کارخانه تصفیه روغن سوخته هم به دلیل تغییرات قیمت نفت خام و ارزشمند شدن صادرات روغن پایه تصفیه مجدد باعث شده که برخی تمایل برای پرداخت اجاره سنگین کارخانه تصفیه روغن موتور سوخته را داشته باشند.

فروش روغن موتور تصفیه شده روغن پایه تصفیه مجدد

فروش روغن موتور تصفیه شده روغن پایه تصفیه مجدد

قیمت روغن پایه تصفیه یا روغن ریسایکل بر اساس آنالیز و نوع روغن طبقه بندی می شود . فروش روغن موتور تصفیه شده بر اساس آنالیز روغن موتور که توسط کارخانه تصفیه روغن سوخته ارائه می گردد ملاک و معیار فروش تناژ روغن موتور تصفیه می باشد که بر اساس این آنالیز روغن و فیلم ارسالی از رنگ روغن سفارش نهایی و فرایند پخت کامل می گردد.
فروش روغن پایه تصفیه معمولا درب شرکت تحویل می شود اصطلاحا تحویل زیر دوش انجام می گردد .عمده موضوع صادرات روغن پایه تصفیه دوم به ارسال با کانتین فلکسی می باشد بدین صورت که تحویل روغن از کارخانه تصفیه روغن سوخته با تانکر 25 تنی انجام و در نهایت در بندر در فلکسی شارژ می گردد.

کارخانه بازیافت روغن سوخته

کارخانه بازیافت روغن سوخته

لیست کارخانه های تصفیه روغن موتور که علاوه بر بازیافت روغن سوخته محصولات متفاوتی هم به شرح ذیل برای فروش دارند .

  1. فروش لجن اسیدی کارخانه تصفیه روغن
  2. فروش هیدروکرین کارخانه بازیافت روغن
  3. فروش خاک سیاه 
  4. فروش روغن پایه تصفیه
  5. فروش حلال

بنابراین با اجاره کارخانه تصفیه روغن مزیتی های بیشماری را می توانید در اختیار داشته باشید و البته چنانچه مشتری صادراتی با قرار چند هزار تنی دارید انجام اجاره کارخانه تصفیه می تواند ارزش افزوده برای شما ایجاد نماید. و با در نظر گرفتن این نکته مهم که تغییرات نرخ ارز در هزینه های تولید و در قیمت صادرات روغن پایه اثر گذار می باشد .

منبع: carnikan.ir

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *