روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / روغن پایه / خریدار روغن پایه تصفیه دوم اشتهارد ۲۰۰ تن | خرید روغن تصفیه ریسایکل

خریدار روغن پایه تصفیه دوم اشتهارد ۲۰۰ تن | خرید روغن تصفیه ریسایکل

 خریدار روغن پایه تصفیه دوم اشتهارد در لیست کارخانه های تصفیه روغن سوخته و تولید کنندگان روغن تصفیه دوم هستند. صادرات روغن پایه تصفیه دوم و فروش روغن موتور تصفیه شده از کارخانه تصفیه روغن سوخته اشتهارد به صورت فله تا بندرعباس حمل می شود و پس از اظهار روغن پایه در کانتین فلکسی شارژ می شود.
امکان خرید از کارخانه تصفیه روغن گرمسار از لینک ربرو http://servicenice.ir

خریدار روغن پایه تصفیه دوم اشتهارد ۲۰۰ تن صادراتی

خریدار روغن پایه تصفیه دوم اشتهارد 200 تن صادراتی

آیا می دانید برای خرید روغن پایه تصفیه ریسایکل توسط یک تاجر و بازرگان خارجی مثلا از کشور هند چه فرایندی باید انجام شود تا بتوان خرید ۲۰۰ روغن پایه تصفیه سوخته با فلش ۱۸۰ را بتوان در بندرعباس بصورت fob و با بسته بندی مورد درخواست که معمولا کانتین فلکسی می باشد تحویل نمود و البته انجام تحویل اخرین مرحله فرایند کار می باشد و قبل از ان ارسال آنالیز و فیلم روغن تصفیه بمنظور مشاهده رنگ روغن نیز حتما می بایستی انجام گردد.
کارخانه تصفیه روغن سوخته اشتهارد و کارخانه تصفیه روغن سوخته گرمسار بعنوان قطب تولید انواع روغن پایه در کشور قابلیت تامین روغن پایه تصفیه دوم را با هر تناژی برای صادرات به کشورهای خریدار بر اساس قرار داده های منعقد شده دارد.

مرجع خرید و فروش روغن تصفیه ریسایکل

مرجع خرید و فروش روغن تصفیه ریسایکل

خریدار روغن پایه تصفیه دوم اشتهارد می تواند برای تهیه محصول صادراتی مورد نیاز خود ار هر نقطه در ایران که کارخانه تصفیه دوم روغن بازیافتی وجود دارد تهیه نماید ولی نکته خیلی مهم و که می بایستی حتما مورد نظر باشد به تعیین قیمت و یا اعلام قیمت مناسب بمنظور خرید و فروش این محصول است . تعیین قیمت روغن پایه توسط مرجع خرید و فروش روغن تصفیه ریسایکل و ویرجین انجام می شود و این مرجع متشکل از شرکت های تولید کننده روغن تصفیه می باشد.

تولید کنندگان روغن تصفیه اشتهارد گرمسار

تولید کنندگان روغن تصفیه اشتهارد گرمسار

قیمت مناسب برای خریدار روغن پایه تصفیه دوم برای کسانی که کار خرید و فروش روغن تصفیه را انجام می دهند و یا برای اشخاص و تاجرانی که  این محصول را برای کشور خودشان تهیه می نمایند خیلی اهمیت دارد و در صورتی می توانند قیمت متناسب با سفارش را که تخفیف نیز لحاظ شده باشد داشته باشند که دسترسی به تامین کنندگان و تولید کنندگان روغن تصفیه موتور در گرمسار و اشتهارد داشته باشند و ما با افتخار نیاز شما را با هر تناژی تامین می کنیم.
منبع: carnikan

[ جهت خرید و یا فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید.].
بازرگانی نیکان
09129157603
تلفن ثابت
nikanOil

مطلب پیشنهادی

Saba Chemistry Lubricant Engine Oil Price

قیمت روغن موتور روان ساز شیمی صبا | روغن موتور پارسل

قیمت روغن موتور روانساز محصول کارخانه روان ساز شیمی صبا واقع در گرمسار شهرک صنعتی فجر بلوار کوشش می باشد روغن موتور پارسل برند این شرکت است.

بازرگانی نیکان