روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / ظروف پلاستیکی / فروش مخزن ۱۲۰۰ لیتری صادرات روغن صنعتی | بهترین مخزن صادراتی روغن تصفیه

فروش مخزن ۱۲۰۰ لیتری صادرات روغن صنعتی | بهترین مخزن صادراتی روغن تصفیه

فروش مخزن ۱۲۰۰ لیتری صادرات روغن یا انواع روغن صنعتی و انواع روغن پایه که در حال حاضر از بشکه فلزی ۲۰۸ لیتری یا ۱۸۵ کیلویی برای کشورهای اروپایی و همچنین در حمل و نقل زمینی بیشتر استفاده می شود . برای مسافت طولانی وصادرات روغن پایه تصفیه دوم در حمل دریایی از فلکسی تانک و کانتین استفاده می شود.

فروش مخزن ۱۲۰۰ لیتری صادرات روغن صنعتی و پایه 

فروش مخزن 1200 لیتری صادرات روغن صنعتی و پایه 

کارخانه تصفیه روغن سوخته بعد از تولید انواع روغن پایه با فلش های بالای ۱۸۰ برای صادرات و یا فلش های کمتر برای مصرف داخل کشور و جابجایی و ارسال این محصول به خریدار روغن تصفیه شده داخلی می بایستی با بسته بندی تعریف شده و مشخص که قابلیت حجم زیادی روغن را داشته باشد و حتی کیفیت روغن نیز در فرایند حمل حفظ گردد زیرا ممکن است آلودگی در تانکر های حمل ۲۵۰۰۰ لیتری وجود داشته باشد واین آلودگی به روغن پایه منتقل و در نهایت محصول نهایی را تحت تاثیر قرار دهد.
فروش مخزن ۱۲۰۰ لیتری صادرات روغن در حال حاضر استفاده معمول بسته بندی انواع روغن و میعانات استفاده از بشکه ۱۸۵ کیلویی و یا تانکر های متفاوت که از ۵۰۰۰ تن تا ۲۵۰۰۰ تن است می شود و این ارسال حجم زیادی از روغن را توجیح می نماید . می توان گفت که بدون دسترسی به این مظروف های تعریف شده جابجایی محصولاتی که مایع بود چالشی برای شرکت های تولیدی ایجاد می نمود و مهمتر از همه تاثیر ظروف بر بسته بندی این محصولات در نهایت خواهد بود.

بهترین مخزن صادراتی روغن تصفیه مخزن ۱ تنی

بهترین مخزن صادراتی روغن تصفیه مخزن 1 تنی

فروش مخزن ۱۲۰۰ لیتری صادرات روغن شاید بتوان گفتی یک گزینه مناسب و حتی خیلی عالی برای استفاده و جابجایی انواع روغن خواهد بود تفاوت حمل و نقل مرسوله های صادراتی با بارهای داخلی بسیار متفاوت است زیرا مسیرهای صادراتی و بسته بندی این محصولات با ارزیابی بدترین احتمالات ممکن طراحی می شود و بر اساس ان ضریب اطمینان بیشتری برای حفظ محصول و همچنین هزینه های بسته بندی کمتر در بر خواهد داشت .

مزایای مخزن پلاستیکی ۱ تنی با بشکه ۱۸۵ کیلویی

مزایای مخزن پلاستیکی 1 تنی با بشکه 185 کیلویی

استفاده از انواع بشکه ۱۸۵ کیلویی با حجم ۲۰۸ لیتر و البته تفاوت ورق متفاوت در تولید بشکه معمول ترین روش انتقال و جابجایی انواع روغن است و هزینه تامین بشکه و وزن زیاد ان یکی از مهم ترین چالش های حمل روغن محسوب می شود . فروش مخزن ۱۲۰۰ لیتری صادرات روغن و مخزن پلاستیکی ۱ تنی مزیت بیشمار از جمله امکان انتقال حجم بیشتر از انواع روغن در یک تریلی و وزن بسته بندی سبکتر و همچنین ارزش زیاد این مخزن بعد از تخلیه روغن و قابلیت استفاده از ان تحول جدیدی را در صنعت روغن و روانکار ایجاد نموده است .

[ جهت خرید و یا فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید.].
بازرگانی نیکان
09129157603
تلفن ثابت
nikanOil

مطلب پیشنهادی

Production of plastic containers for 4 liter engine oil

تولید ظروف پلاستیکی روغن موتور ۴ لیتری | گالن ۴ لیتری روغن

تولید ظروف پلاستیکی روغن موتور 4 لیتری برای بسته بندی و صادرات انواع روغن ماشین و خرید ارزان ترین گالن پلاستیکی روغن موتور در بازار از تولید کننده گالن پلاستیکی 4-5-6-10 لیتری با امکان تولید 20 مدل گالن در ظرفیت های متفاوت تا 20 لیتری و 25 لیتری به قیمت درب کارخانه تولیدی تامین می گردد.

بازرگانی نیکان