روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / روغن تصفیه / مرجع خرید و فروش روغن سوخته ۱۲۵ بشکه | قیمت روغن موتور سوخته

مرجع خرید و فروش روغن سوخته ۱۲۵ بشکه | قیمت روغن موتور سوخته

مرجع خرید و فروش روغن سوخته ۱۲۵ بشکه معادل ظرفیت ۱ تریلی بصورت مستمر با تانکر فله بر روغن سوخته و یا با بشکه ۲۰۸ لیتری روغن سوخته جهت بازیافت روغن سوخته در کارخانه تصفیه روغن خریداری می شود . قیمت روغن موتور سوخته در خرید روغن سوخته عمده بشکه ای توسط بهترین شرکت و خریدار روغن سوخته انجام می شود.

مرجع خرید و فروش روغن سوخته با بشکه ۲۰۸ لیتری و فله

مرجع خرید و فروش روغن سوخته با بشکه 208 لیتری و فله

خرید و فروش ضایعات و روغن های سوخته و کارکرده خودروها و صنایع را با احداث کارخانه تصفیه روغن کارکرده بازیافت و ارزش مجدد به این محصول داده می شود به نحوی کی مزیت های بیشماری در جمع اوری ضایعات ایجاد می شود که از مهمترین این مزایا می توان به پاکیزگی محیط زیست که در صورت استمرار انواع آلودگی ها و نفوذ شیرابه انواع ضایعات مایع مثل روغن یا لجن اسیدی کارخانه تصفیه به روش اسیدی این ضرر و زیان خیلی بیشر خواهد شد.
انجام فرایند بازیافت و شروع چرخه تصفیه روغن سوخته با جمع آوری انواع روغن سوخته از تعویض روغن سوخته در سراسر کشور آغاز می شود همچنین روغن های کارکرده کارخانه های تولیدی و شرکت های که برای تجهیزات خود انواع روغن هیدرولیک و روغن صنعتی را خریداری و استفاده می کنند بنابراین جمع اوری همه این روغن ها و انتقال به کارخانه تصفیه روغن شروع فرایند بازیافت روغن است و به روش تصفیه اسیدی و روش تصفیه تقطیری پالایش و بازیافت روغن انجام می شود.

قیمت روغن موتور سوخته بشکه ای فلش بالای ۱۶۰


مرجع خرید و فروش روغن سوخته با امکان خرید روغن باز یافتی و روغن سوخته در درب کارخانه تصفیه روغن و با آنالیز روغن سوخته اقدام به خرید روغن می نماید که پس از انجام فرایند تست روغن در درب کارخانه و مشاهده فلش روغن تصفیه میزان و ارزش روغن سوخته مشخص می شود و بر اساس بشکه هزینه خرید هر بشکه پرداخت می شود.

بهترین شرکت و خریدار روغن سوخته عمده بشکه 

بهترین شرکت و خریدار روغن سوخته عمده بشکه 

مرجع خرید و فروش روغن سوخته توسط بهترین شرکت و خریدار انواع روغن انجام می شود بنابراین شما که امکان جمع اوری روغن سوخته را دارید می توانید پس از جمع اوری ۱۲۵ بشکه به میزان و ظرفیت ۱ تریلی برای فروش روغن به خریدار هماهنگ نمایید که پس از مشخص شدن قیمت خرید و همچنین فلش روغن سوخته جمع اوری شده که می تواند از محل دپو روغن سوخته با ارسال ماشین روغن سوخته را تحویل گرفت و شرایط برای استمرار یک روند خرید مستمر روغن سوخته اماده می شود.

[ جهت خرید و یا فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید.].
بازرگانی نیکان
09129157603
تلفن ثابت
nikanOil

مطلب پیشنهادی

Eshtehard oil purifier vacuum tower 1500 tons

تصفیه روغن اشتهارد برج خلاء ۱۵۰۰ تنی | تصفیه روغن صادراتی

تصفیه روغن اشتهارد توسط کارخانه تصفیه روغن سوخته در برج خلاء (تقطیری) و در کارخانه تصفیه روغن کارکرده به روش اسیدی با ظرفیت 1500 تن به بالا در اشتهارد بصورت مستمر قابل تامین است . تصفیه روغن صادراتی و تحویل روغن پایه ریسایکل SN 150-350-500 قابل تحویل با آنالیز خریدار روغن پایه است.

بازرگانی نیکان