قیمت و مشخصات انواع گریس درجه 1

فروش گریس نسوز مس 1100 درجه گریس لیتیوم 220 درجه گریس سیلیکونی 200 درجه گریس گرافیتی 350 درجه  پلی اوره 160 و پایه بنتون 200 .

فروش گریس نسوز

فروش گریس نسوز

گریس نسوز در همه صنایع و کارخانه های تولیدی صنعتی مصرفی فراگیر و مستمر دارد الزام به مصرف انواع گریس برای نگهداری تجهیزات و ماشین آلات بسیار با اهمیت می باشد از این رو عدم استفاده از گریس نسوز نامناسب تاثیرات جبران ناپذیر و آسیب های فراوانی را به تجهیزات ایجاد می نماید.
محدوده دمای انواع گریس نسوز از دمای 40- درجه سانتیگراد تا دمای 1100- درجه سانتیگراد قابل تحمل است این در حالی می باشد که دمای اعلام شده یا نقطه ریزش بدون ذوب شدن گریس می باشد.

سایر محصولات صادراتی در لینک https://serviciha.ir/ قابل مشاهده و در دسترس شما بازدیدکننده گرامی می باشد.

قیمت و مشخصات انواع گریس درجه 1

  1. گریس سیلیکونی ویژگی این گریس مقاومت عالی در برابر آب دمای کاری گسترده و سازگار با پلاستیک و لاستیک با رنگ سفید یخی برای روانکاری تجهیزات دریایی و تصفیه آب و تجهیزات شیمایی و تجهیزات تحت فشار خلاء کاربرد دارد.
  2. گریس آلومنیوم کمپلکس با مشخصات مقاومت بالا در برابر آب و تحمل فشار بالا و تمحمل سایش با امکان استفاده بصورت اسپری با قابلیت جلوگیری از خوردگی بر پایه روغن معدنی و برای یاتاقان های دنده باز مثل معادن و کارخانه سیمان کاربرد دارد.
  3. گریس گرافیتی با دمای کاری 350 درجه و مقاومت در برابر خوردگی و تحمل بار بالا و برای کوره ها و توربین های گاز کاربرد دارد همچنی برای قطعاتی که در معرض خوردنگی است کاربرد دارد.
  4. گریس بر پایه مس علاوه بر تحمل بار زیاد محافظت خوب در برابر خوردگی ، رسانایی الکتریکی خوبی دارد .
  5. گریس لیتیومی با مقاومت حرارتی بالا و مقاومت در برابر سایش و خوردگی در نوار نقاله و خطوط انتقال کاربرد دارد.
  6. گریس پلی اوره با مقاومت عالی در برابر آب و خواص ضد سایش مطلوب و مقاومت در برابر خوردگی برای بلبرینک موتورهای الکتریکی کاربرد مناسبی دارد.
  7. گریس پایه بنتون با مقاومت و تحمل فشارهای بالا و مقاومت در برابر آب و در برابر اکسیداسیون و زنگ زدگی برای نوار نقاله و زنجیر کوره ها کاربرد دارد.
  8. گریس لیتیوم کمپلکس با عملکرد عالی در دورهای بالا و طول عمر استفاده بسیار بالا و عملکرد مناسب در دماهای بالا و پایین و مقاومت در برابر خودرگی و آب با تولید در 2 گرید در بازار موجود است که گرید 2 برای عایق کاری موتورهای الکتریکی و گرید 3 برای یاتاقانهای مهر موم شده و یاتاقان های سرعت بالا کاربرد دارد.

اهمیت استفاده از انواع گریس معمولی و نسوز در صنایع مختلف کاملا گویا مشهود می باشد گرفتن مشاوره در خصوص انتخاب گریس مناسب برای تجهیزات و ماشین آلات بسیار مورد توجه در کاهش هزینهای تعمیر نگهداری تجهیزات می شود.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *