Buy 200 tons domestic virgin base oil

خرید روغن پایه ویرجین sn 150 – sn350 – sn500 – sn600  داخلی در تناژ حداقل 25 تن از روغن پایه سپاهان ، روغن پایه ایرانول ، روغن پایه بهران یا نفت پارس مستمر .

خرید روغن پایه ویرجین 150

"</p

قطع به یقین یکی از بزرگترین تامین کنندگاه و تولیدکنندگان روغن پایه ویرجین در ایران شرکت نفت سپاهان می باشد که انواع روغن پایه این شرکت در گرید های مختلف درکارخانه های تولید انواع روانکار مورد استفاده قرار می گیرد.
همانطور که مستحضر هستید خرید روغن پایه ویرجین و روغن پایه همچنان که از نامش پیداست به لحاظ وزنی و حجمی بالای 90% ترکیبات تولید انواع روانکار موتور و صنعتی که در تمامی صنایع استفاده می شود را شامل می شود ضمن اینکه افزودنی های دیگری نیز برای تولید انواع روغن موتور درگریدهای مختلف نیز استفاده می شود.
عمده خرید و فروش انواع روغن پایه در داخل به دلیل نیاز کارخانه های تولید روانکار مصرف داخلی دارد زیرا روغن پایه تصفیه شده نیز برای تولید محصولات روغنی قابل استفاده است ولی برای برخی از گریدها روغن الزاما از روغن بیس اویل می بایستی استفاده شود.

دسترسی به اطلاعات تکمیلی برای صادرات روغن در سایت http://autocarservice.ir می باشد.

 خرید پایه sn500 سپاهان

 خرید پایه sn500 سپاهان

یکی بهترین و بزرگترین تامین کننده انواع روغن موتور خودرویی و صنعتی در کشور شرکت نفت سپاهان می باشد البته شرکت های دیگری همچون شرکت نفت ایرانوال و یا شرکت نفت بهران و نفت پارس نیز از تولید کنندگان و تامین کنندگان اصلی انواع روغن و روانکار در ایران می باشد که بخش بزرگی از خرید روغن پایه ویرجین از تولیدات این شرکت ها به خارج از ایران صادر می شود.
در خصوص روغن پایه ویرجین شرکت نفت سپاهان می توان گفت که بزرگترین صادر کننده روغن پایه توسط این شرکت از ایران انجام می شود و رکوردار بیشترین تناژ صادراتی دراختیار این شرکت نفت بزرگ کشور می باشد که البته شاید بتوان گفت که فروش محصولات داخلی این شرکت از جمله انواع روغن موتور و روغن های صنعتی به نسبت شرکت های مثل بهران و ایرانول کمتر می باشد.

قیمت فروش داخلی روغن ویرجین

قیمت فروش داخلی روغن ویرجین

بزرگترین فروشنده انواع روغن پایه بصورت داخلی و خرید روغن پایه ویرجین معمولا شرکت هایی می باشند که امکان خرید انواع روغن بیس اویل را بصورت مستقیم از پالایشگاه ها و شرکت های تولید کننده روغن پایه دارند که این شرکت ها بصورت مشخص شامل خود تولید کننده محصولاتی می باشد که این محصولات نیاز به روغن پایه دارد بنابراین علت افزایش قیمت در بازار داخل برای روغن پایه عدم دسترسی به روغن ویرجین می باشد که این محدودیت اثر مستقیم در قیمت تمام شده این محصول ارزشمند برای مصرف بازار داخل و و صادراتی دارد.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *