Sale of ordinary automatic gear oil additive 140

فروش ادتیو روغن دنده یا روغن گیربکس شامل روغن دنده اتومات و روغن دنده معمولی 140 شامل بهترین ادتیو و افزونی تولید روغن واسکازین 140.
برای مشاهده لیست محصولات و خرید افزودنی و ادتیو روغن از لینک http://servicenice.ir مشاهده و سفارش گذاری انجام شود.

فروش ادتیو روغن دنده

فروش ادتیو روغن دنده

مستحضر می باشید انواع ادتیو و روغن دنده یا روغن گیربکس همچنین روغن واسکازین نیز در بازار شناخته می شود . انواع افزودنی روغن دنده همانند روغن های موتوری دیزلی و بنزینی می بایستی برای استفاده و بهینه شدن عملکرد روغن دنده به میزان مشخص و مقادیر تعریف شده برای انواع مختلفی از روغن های گیربکس می بایستی اضافه شود .
فرایند تولید انواع روغن ها و همچنین استفاده از ادیتو و پلیمر روغن های دنده بصورت کلی به دو بخش کلی تقسیم می شود قسمت اول نوع ماده اولیه و افزودنی ادتیو و پلیمر استفاده شده می باشد که برای هر نوع روغن مثلا هیدورلیک یا روغن دنده یا روغن های صنعتی مصرف متفاوتی دارد و قسمت دوم و مهم انجام کار فرایند تولید و تجهیزات استفاده و تبدیل این مواد اولیه و افزودنی های روغن که طی این فرایند باید در دمای مشخص و با استفاده از دستگاه و ابزارهای خاص پس از اندازه گیری بعنوان ماده اولیه و افزودنی به روغن برای تولید محصول نهایی اضافه شود.

قیمت افزودنی روغن دنده اتومات EP

قیمت افزودنی روغن دنده اتومات EP

قیمت مواد افزودنی روغن برای تولید محصولات مختلف و با توجه به استاندارد و شرایط دمایی مختلف متفاوت می باشد . این تفاوت صرفا کیفیت افزودنی روغن یا ادتیو روغن نیست بلکه شرایط استانداردی است که می بایستی برای تولید این محصولات استفاده ودر نظر گرفته شود که البته این شرایط نیز تحت تاثیر تجهیزات تولید انواع روغن و فرایند های استفاده شده برای تولید ماده اولیه به روغن نهایی خواهد بود.
افزودنی های روغن بسیار زیاد در کیفیت نهایی روغن دنده موثر می باشد از این رو با وجود مصرف کمتر از 5% این ماده یا افزودنی ولی کیفیت نهایی ادتیو روغن دنده در تولید محصول روغن دنده اتومات EP بسیار تاثیر گذار و موثر بوده و سطح کیفی روغن تحت تاثیر استفاده از این محصول قرار می گیرد و الزاما بر اساس دیتا شیت می بایستی نوع نوع و مقدار اضافه شدن روغن در فرایند مورد نظر قرار گیرد.
فروش ادتیو روغن دنده مشابه سایر افزودنی های تولید شده بصورت متمرکز در تهران و از انبارهای شورآباد تامین و تحویل می شود و توصیه می شود قبل از ارسال دیتا شیت گرفته شود و با مطابقت دیتا شیت در نهایت بتوان محصول با کیفیت را برای تولید تهیه نمود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *