Supply of 150 antifreeze antioxidant base oil additives

تامین مواد افزودنی روغن پایه sn 150 -sn350-sn500 شامل افزودنی ضد یخ ppd افزودنی روغن انتی اکسیدان zddp افزودنی ضد سایش و مهارکننده خوردگی.
خرید و تامین افزودنی های روغن پایه و روغن موتور بطور مستقیم از انبار شورآباد از لینک http://autocarservice.ir زیر نیز قابل انجام است.

تامین مواد افزودنی روغن پایه

تامین مواد افزودنی روغن پایه

تامین مواد افزودنی روغن پایه برای تولید محصولی با کیفیت و با قابلیت تایید برای صادرات بصورت فله و یا بصورت بشکه قابل انجام می باشد که در این فرایند همانگونه که مستحضر می باشید روغن پایه به دو صورت از تصفیه روغن سوخته استحصال می شود که این فرایند در کارخانه های تصفیه دوم روغن به روشهای اسیدی یا روش تقطیری و همچنین روش تین فیلم قابل انجام است و بصورت کلی از 100 بشکه روغن سوخته حداقل 80 بشکه بر اساس نوع و روش تصفیه روغن استحصال می شود.
بسیاری از کارخانه های تولیدی انواع روغن ترجیح به استفاده از روغنی هستند که مواد نخورده باشد و اضافه شدن مواد یا افزودنی به روغن پایه بر اساس نوع و کیفیت محصول نهایی می بایستی بهترین کیفیت را مورد نظر قرار داد.
بسیاری از کارخانه های تولید کننده پایه تصفیه بسته به نوع و نحوه بازیافت روغن نوع و کیفیتی متفاوتی را تولید می کند و تجهیزات تولیدی و امکانات و تاسیسات نقش اساسی در کیفیت نهایی روغن پایه خواهد داشت.

قیمت افزدنی روغن پایه ضد یخ

قیمت افزدنی روغن پایه ضد یخ

قیمت افزودنی های روغن برای انواع روغن پایه موتوری و روغن بنزینی از برند های مختلف اسیایی یا اروپایی در کشور وجود دارد این افزودنی که برای روغن پایه استفاده می شود خیلی بستگی به نوع این روغن ها دارد و شامل افزودنی ضد یخ یا ppd یا افزودنی انتی اکسیدان یا zppd که برای ضد سایش و همچنین برای ضد رسوب استفاده می شود.
استفاده از انواع افزودنی برای روغن پایه در مدل های مختلف شرایط متفاوتی را دارد زیرا کیفیت تولید روغن پایه متفاوت است و در نهایت بسته به اینکه چه محصولی از روغن پایه تولید شود می بایستی افزودنی مشخص به روغن اضافه شود تا قابلیت استفاده و استاندارد لازم بمنظور استفاده بعنوان روغن موتوری در گرید های مختلف مثلا sl یا sg و یا حتی روغن های هیدرولیک دستگاهها و تجهیزات و یا روغن های هیدرولیک صنعتی را دارا باشد .
روغن پایه حجم زیادی از ترکیبات انواع روغن های موتوری و صنعتی را تشکیل می دهد اهمیت تولید روغن و کیفیت محصول نهایی به کیفیت روغن پایه برمی گردد و افزدنی های تعریف شده نیز بر اساس بررسی و انالیز نوع روغن پایه مصرف معمولا استفاده می شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *