sale-of-pasargad-60-70-domestic-tanker-bitumen

فروش قیر 60/70 فله برای پروژه های راه سازی بصورت تانکری از پالایشگاه جی یا پاسارگاد به قیمت روز قیر پاسارگاد تحویل مقصد می شود.

قیمت روز قیر 60/70 پاسارگاد تانکری داخلی

قیمت روز قیر 60/70 پاسارگاد تانکری داخلی

کشورهایی که دارای منابع نفت و گاز هستند و معمولا صادر کننده انواع قیر مورد نیاز برای  انجام پروژه های راه سازی نیز می باشد. صادرات قیر 60/70 و از ایران و کشورهای تولید کننده این محصول به روشهای متفاوتی و با بسته بندی های متفاوت انجام می شود.
همچنین مصرف زیاد انواع قیر در داخل کشور باعث شده است که شرکت های خصوصی نیز جذب بازار خرید و فروش این محصول و حتی تولید ان باشند.
ارسال قیر فله با تانکر از شرکت پاسارگاد درتهران و یا از شرکت جی در اصفهان بدون بسته بندی و فقط فله شرایط را برای خریدار داخلی این محصول که بسته بندی هزینه برای اجرای پروژه را افزایش می دهد دارد. بنابراین پیمکاران خرید قیر داخل ترجیح به خرید قیر فله دارند.

قیمت قیر پاسارگاد در بورس امروز

قیمت قیر پاسارگاد در بورس امروز

اعلام روزانه قیمت یا مشخص بودن قیمت محصولاتی مثل قیر در بورس مزیت های زیادی برای خریداران این محصولات ایجاد می نماید که می توان گفت که عمده این مزیت به امکان دسترسی به اخرین قیمت این محصول هست.
هر پیمانکار و یا مصرف کننده داخل این محصول ارزشمند حتما می بایستی شرایطی را ایجاد نماید تا بر اساس جداول هزینه انجام و اجرای پروژه بتواند ارزیابی درست و صحیح از روند قیمت ها بمنظور شرکت در مناقصه راه سازی و غیره داشته باشد.
با این رویکرد اعلام قیمت روز در بورس امروز از طرف شرکت های مثل جی و پاسارگاد شرایطی را ایجاد می نماید که شما بتوانید مباحث مالی و ریالی خود را هماهنگ نمایید.

قیمت قیر 60/70 در بورس

قیمت قیر 60/70 در بورس

همیشه رویکرد شرکت های بزرگ برای تحویل محصول ایجاد شرایطی می باشد که بتواند خریدار انواع قیر داخلی و صادراتی دسترسی به بهترین قیمت محصول مورد نیاز داشته باشد.
فروش قیر 60/70 معمولا صادراتی می با شد ولی به دلیل نیاز داخل کشور هم تقاضای برای این محصول زیاد می باشد و عرضه قیر درجه در بورس شرایط را برای شفاف شده این عرضه و تقاضا فراهم می نماید .
ظرفت عظیمی کشورهای تولیدی محصولات نفتی مشابه قیر در ایران شرایطی را فراهم نموده است که بتوان ضمن تامین نیاز داخل که معمولا بر اساس خواست پیمانکاران تحویل در مقصد نیز می باشد امکان صادرات قیر و با قیمت هر تن قیر صادراتی 450$ فراهم شود و این می تواند بسته بندی متفاوتی داشته باشد که در هر صورت برای شرکت های بزرگ ایرانی قابل تامین می باشد.

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *