The price of bulk bitumen produced is 10,000 tons Sale of domestic bulk bitumen

قیمت قیر فله صادراتی در تناژ بالای 10000 تن و با گرید 60 70، 50 80، 85 100، 40 50، 30 40، 100 120، 15 90، 25 85، 250 با فروش فله داخلی و صادراتی و با بسته بندی مورد نظر خریدار قیر تحویل می شود.

قیمت هر تن قیر صادراتی فله

قیمت هر تن قیر صادراتی فله

بزرگترین تولید کننده قیر صادراتی و همچنین بهترین تامین کننده انواع قیر در گریدهای و استاندارهای مختلف در کشورهایی که درسترسی به تامین اولیه منابع این محصول هستند و در حقیقت تولید کننده انواع محصولات نفتی هستند قابل انجام است بنابراین مرجع تامین و تولید قیر بیشتر در کشورهای خاورمیانه متمرکز هستش و کشور ایران بعنوان بزرگترین تولید کننده انواع قیر مطرح می باشد.
قیمت گذاری قیر بر اساس فاکتورهای متفاوتی می بایستی لحاظ و بررسی گردد که می توان که به قیمت جهانی فراورده های نفتی اشاره داشت که تاثیر مستقیم در قیمت تمام شده قیر خواهد داشت و البته فاکتور بعدی هم می توانند هزینه های تولید قیر در داخل کشور باشد که این موضوع نیز در نهایت بخشی از بازار و قیمت قیر را متاثر می نماید.

فروش قیر داخلی فله تحویل مقصد

فروش قیر داخلی فله تحویل مقصد

خریدار قیر فله 10000 تنی و یا بیشتر به دلیل اینکه منافع تیم کاری و همچنین هزینه های سرمایه گذاری خود را بتواند پوشش بدهد نیازمند کسب سود معقول و منتطقی از بیزینس حوزه قیر می باشد بنابراین اولین و مهم ترین دلیل خرید قیر از ایران یا هر کشور دیگر در مرحله اول قیمت تمام شده قیر در بندرعباس خواهد بود.
شرایط فعلی و حاکم بر بازار محصولات در ایران و وجود برخی محدودیت ها در فروش کالا و صادرات این محصولات شرایطی را ایجاد نموده است که برای انتقال مبالغ فروش محصولات محدودیت های وجود داشته باشد بنابراین تحویل هر کالا مثل قیر در بندر عباس و دریافت مبلغ بار شرایطی هستش که برای هر تاجر قابل انجام و امکانپذیر می باشد.

بازار فروش قیر صادراتی داخلی

بازار فروش قیر صادراتی داخلی

 

تجارت قیر در دنیا تحت تاثیر کشورهای تولید کننده انواع گرید قیر و قیمت های جهانی نفت خام که البته عرضه و تقاضای این محصولات نیز در این فرایند قیمت گذاری بسیار موثر می باشد . بازار فروش قیر صادراتی در ایران بیشتر برای محصولاتی مثل قیر جامبو می باشد که این محصول به دلیل داشتن هزینه بسته بندی کمتر شرایط بهتر و هزینه های کمتر برای مشتری دارد.
تجارت قیر در کل دنیا فراگیر می باشد و ماده و محصول اولیه برای اجرای پروژه های بزرگ راهسازی فقط با خرید عمده قیر قابل انجام و تامین می باشد که سهم ایران نیز در بازار خرید و فروش این محصولات نیز کاملا شفاف و مشخص می باشد.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *