Sale of polymer engine oil additive hitec j0010 additive

فروش افزودنی روغن موتور شامل افزودنی پلیمر j0010 – 059 – 058- 530-270-2060- 520 -043 و ادتیو hitec 12200-9325- با تضمین کیفیت و قیمت.
فرش افزودنی روغن موتور قابل تحویل از انبار شوراباد با تضمین کیفیت و البته با قیمت رقابتی قابل تحویل درب کارخانه توسط نیکان اویلز می باشد.

فروش افزودنی روغن موتور

فروش افزودنی روغن موتور

فروش افزودنی روغن موتور برای تولید انواع گرید های تولید روغن های موتوری و روغن های هیدرولیک یا روغن های واسکازین و دنده که بر اساس نوع هر گرید روغن موتور از سطح sl – sn می بایستی نوع خاصی از افزودنی روغن تعریف شده بدین منظور استفاده شود بنابراین بسیار مهم است که قبل از اقدام به خرید انواع افزودنی روغن که شامل پلیمر های مختلف که در بالا ذکر شده است می بایستی نوع محصول نهایی و نوع روغن تولید شده کاملا مشخص و تعریف شده باشد که بر اساس ان بتوانیم بهترین ادتیو و بهترین پلیمری که بتواند استاندارد های لازم برای صادرات این محصولات را داشته باشد فراهم نماید. و همه موارد مذکور و افزودنی استفاده شده برای روغن بر اساس دیتا شیت این محصول ترکیب مواد و همچنین شرایط و مقدار تعریف شده و قابل استفاده برای هر نوع روغن نیز اعلام شده است.

فروش پلیمر J0010

فروش پلیمر J0010

فروش افزودنی روغن موتور شامل انواع مختلفی از پلیمر های روغن می باشد که این پلیمر ها برای استفاده در روغن بمنظور افزایش ویسکوزیته روغن بر اساس اخرین استاندارد های تعریف شده روغن می بایستی تحت شرایط تعریف شده به روغن موتور اضافه شود. مستحضر هستید در روغن موتور می بایستی انواع افزودنی های استاندارد و تعریف شده می بایستی استفاده شود تا در نهایت محصول تولید شده ضمن افزایش کیفیت روغن قابلت های لازم بمنظور استفاده در شرایط دمایی و کاری موتور را نیز داشته باشد.

فروش ادتیو Hitec

فروش ادتیو Hitec

بخش زیادی به لحاظ حجمی و به لحاظ وزنی از روغن موتور را که حدود 90 تا 95% را شامل می شود روغن پایه می باشد که به عنوان ماده اولیه تولید روغن های مختلف برای تولید انواع روغن و روانکار استفاده می شود. این روغن ها که شامل انواع روغن پایه 150-350-500 بصورت ریسایکل و یا بصورت ویرجین برای تولید روغن ها استفاده می شود.
افزودنی ادتیو و در برند های مختلف که به این محصول یا روغن پایه اضافه می شود حاوی مواد مختلف یا پکیجی از مواد می باشد که باعث می شود قابلیت های روغن در شرایط دمایی و محیط احتراق اسیدی حاصل از ترکیبات شیمایی اتاق احتراق ایجاد می شود به روغن قابلیت تحمل این شرایط را می دهد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *