Sell ​​motor oil polymer cap dotral j0010

فروش پلیمر روغن موتور و صنعتی از برندهای پلیمر کپ 530-270-2060-520 پلیمر دوترال 059-058-043 پلیمر j0010 – j0050 با فاکتور رسمی  تهران.

بهترین امکان مقایسه انواع روغن ها و افزودنی ها در لینک  http://servicenice.ir نیز در دسترس شما می باشد.

فروش پلیمر روغن موتور

فروش پلیمر روغن موتور

بهترین پیشنهاد برای خرید پلیمر مناسب برای تولید انواع روغن های موتوری و صنعتی در ایران موجود می باشد که بر اساس انالیز های موجود و استانداردهایی که برای تولید انواع روغن ماشین می بایستی بکار گرفته شود و استفاده شود می بایستی از ا ین پلیمر ها به نسبت وزنی و حجمی مشخص بمنظور افزایش ویسکوزیته روغن استفاده شود.
هر نوع پلیمر روغن همانند کپ یا دوترال و یا j0010 بمنظور خاصی استفاده می شود و این در حقیقت قابلیت خاص و شاخصی به نسبت سایر انواع پلیمر در روغن تولید شده دارد بنابراین معمولا شرکت ها و کارخانه های تولید کننده انواع روانکار با داشتن دانش فنی و همچنین کادری مجرب بر اساس نوع روغن و استانداردهای موجود پلیمر مورد نظر را خریداری می نماید.

فروش پالت پلیمر کپ 270

فروش پالت پلیمر کپ 270

مرغوب ترین پلیمر کپ از بهترین انواع پلیمر و افزودنی روغن در ایران هستش و با قابلیت های منحصر به فرد امکان تولید انواع متفاوتی از روغن را فراهم می نماید کیفیت و عملکرد و قابلیت های این پلیمر باعث شده که مصرف بالایی در صنایع مختلف داشته باشد بنابراین خرید پلیمر کپ بسیار مورد توجه و بصرفه برای تولیدات محصولات و روانکار می باشد.
بسته بندی پلیمر کپ متنوع می باشد و با توجه به اینکه فروش این محصول بصورت پالتی انجام می شود بنابراین انواع متفاوتی به لحاظ وزنی این محصول دارد از این رو بسته بندی پلیمر کپ 530 پالت 75 کیلوگرم  و پلیمر کپ 270 پالت 900 کیلوگرم و پالت پلیمر کپ 2060 هم 900 کیلوگرم و پلیمر 520T پالت 750 کیلوگرم قالب یا بیل های پلیمر را در خود جای داده است.

فروش پلیمر دوترال 059

فروش پلیمر دوترال 059

بزرگترین مصرف کننده انواع پلیمر دوترال کارخانه های تصفیه روغن موتوری و صنعتی برای تولید انواع متفاوتی از محصولات روانکاری هستند این محصولات برای تولید فرایند های مشخصی را طی می نماید و بعد از تصفیه روغن سوخته و تولید انواع روغن پایه شرایط برای تبدیل روغن خام به محصول نهایی بر اساس نیاز و سفارش خریدار فراهم می شود.
انواع روغن صنعتی معمولا با پلیمر دوترال تولید می شود زیرا این محصول در کیفیت نهایی روغن تولید شده اثر گذار می باشد بنابراین بهترین پک بسته بندی انواع روغن شامل پالت با وزن های متفاوت می باشد وزن بسته بندی پلیمر دوترال 059 پالت 750 کیلوگرم و پلیمر دوترال 058 وزن پالت 625 کیلوگرم  و پلیمر دوترال 043 هر پالت 500 کیلوگرم می باشد.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *