Sale of sanitary paraffin 160 white oil

فروش پارافین بهداشتی پارافین فلش 140-160-180-200 پارافین یا روغن سفید بی رنگ شفاف برای مصارف مختلف شامل پارافین صنعتی ، پارافین بهداشتی .
تولید کننده پارفین مایع و خرید انواع وایت اویل و روغن سفید بدون بو و با رنگ شفاف برای توزیع و تامین در تناژ مختلف قابل تحویل و ارسال می باشد.

فروش پارافین بهداشتی

فروش پارافین بهداشتی

فروش انواع پارافین و فروش پارفین بهداشتی و انواع پارافین صنعتی و پارافین خوراکی برای استفاده در صنایع مختلف و با بسته بندی های تعریف شده و استاندارد بصورت مستمر قابل تحویل و ارسال برای تهران و اطراف تهران و همچنین شهرستانهای مختلف می باشد. پارافین مایع که شامل انواع مختلفی از پارافین های متفاوت می باشد و به مایعی سفید رنگ و کاملا شفاف کاملا شبیه به اب تبدیل شده است .
مصرف این محصول به دلیل اینکه کاملا بدون رنگ می باشد و همچنین هیچ بویی نیز ندارد در مصارف مختلفی و صنایع متفاوتی قابل استفاده است . در خصوص پارفین مایع و با توجه به خواص ضد اب این محصول و فقط همین مزیت این محصول و اینکه این محصول در مصارف بهداشتی نیز به دلیل عدم ایجاد حساسیت خاص برای شرایط مختلف و پوست بصورت گسترده قابل استفاده است.

فروش پارافین روغن سفید بهداشتی

فروش پارافین روغن سفید بهداشتی

فروش پارفین بهداشتی در محصولات آرایشی بهداشتی قابل استفاده است و بین محصولاتی که به موم که اجزایی از انواع محصولات پارافین است را می توان در ساخت انواع کرم ها ترک پوستی و همچنین برای تولید محصولی که در نهایت در لوسیون بدن قابل استفاده باشد یا اینکه برای استفاده در بالم لب نیز بصورت گسترده کاربرد دارد .
همچنین مواردی مثل استفاده در پوشک کودکان که با توجه به حساسیت بسیار زیاد نوزاد می بایستی کاملا شرایطی را بدون هیچ گونه تاثیر منفی برای کودک داشته باشد و همچنین پاک کننده ارایشی و کرم های مختلف پوستی قابل استفاده است.

قیمت پارافین صنعتی وایت فلش 160

قیمت پارافین صنعتی وایت فلش 160

روغن های وایت یا روغن سفید که یکی از انواع نام گذاری های پارافین صنعتی مایع است این محصول در زمان تولید از فلش های مختلفی قابل تولید است که برای نوع محصول نهایی که از این ماده اولیه و از این روغن سفید استفاده می شود کاربرد متفاوتی را نیز دارد بنابراین مهم است که ما با استفاده از امکانات و تجهیزات به روز انواع مختلفی از فلش های پارافین صنعتی را تولید و در بازار عرضه و فروش این محصولات بصورت مستمر تامین و تحویل می نماییم.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *