The price of flash industrial paraffin oil 200 odorless transparent

قیمت روغن پارافین صنعتی پارافین خوراکی و پارافین بهداشتی با فلش 200 یا کمتر در بسته بندی بشکه روغنی که کاملا شفاف و بدون بو بوده و به روغن سفید یا وایت نیز نامیده می شود.

تولید و عرضه انواع پارافین در فلش های مختلف برای استفاده در صنایع مختلف و با ضمانت و قابلیت کاملا بدون رنگ و بو بودن این محصول و در تناژ مختلف قابل انجام می باشد.

قیمت روغن پارافین

قیمت روغن پارافین

قیمت روغن پارافین که معمولا بصورت بشکه ای به فروش می رسد و از انواع پارافین های بدون رنگ و بدون بو می باشد و با توجه به اینکه خلوص بالایی نیز دارد مصارف زیادی در صنایع مختلف بهداشتی و صنعتی دارد. یکی از عوامل بسیار مهم و اثر گذار در قیمت پارافین فلش پونت روغن می باشد که هر چه فلش روغن پارافین بالاتر باشد درجه بالاتری از خلوص را دارد.
انواع مختلفی از روغن پارافین در صنایع پزشگی و بهداشتی مصرف بسیار زیادی دارد و کیفیت پارافین بهداشتی برای داشتن بهترین و بیشترین اثر بخشی در صنایع پزشکی و دارویی باعث شده است هزینه تمام شده محصولات تولید کاهش چشمگیری داشته باشد زیرا این محصول در داخل کشور و با قابلیت و کیفیت های مختلف و بصورت مستر قابل تولید و عرضه می باشد .

فروش پارافین صنعتی فلش 200

فروش پارافین صنعتی فلش 200

فروش انواع پارافین در فلش های 120-140-160-180-200 بصورت مستمر با توجه به امکان تولید این محصول در داخل کشور در فلش های مختلف و کیفیت های متفاوت بصورت مستمر و با امکان تغییر در انالیز های مختلف قابل انجام می باشد از این رو داشتن بهترین عملکرد و بیشترین دقت در تولید پارافین با قابلیت مصرف خوراکی در صنایع پزشکی باعث شده است که که بر اساس نوع مصرف این نوع پارافین ها قیمت گذاری متفاوتی داشته باشیم و همین موضوع سطح و طبقه هر نوع پارافین را مشخص نیز می نماید.

قیمت پارافین روغن بدون بو شفاف

قیمت پارافین روغن بدون بو شفاف

قیمت روغن پارفین همانطور که اشاره شد بستگی یه موارد مختلف و متعددی در انواع انالیز این محصولات دارد. بر این اساس برای فاکتورهای مندرج در انالیز انواع پارافین می توان شرایط را بصورت مشخص بر اساس کیفیت و تولید این محصول اثر گذار دانست. زیرا در همه پارافین های تولید شده و روغن پارافین مهم ترین قابلیت و این محصول که بسیار مورد توجه خریداران انواع فلش های این محصولات هستند بصورت متمرکز بر شفاف بودن یا بدون رنگ بودن این محصول می باشد که بصورت کلی روغن پارافین به روغن وایت یا سفید نیز معروف می باشد و پارامتر مهم بعدی به بدون بو بودن این محصول است برای استفاده در صنایع غذایی و دارویی و ارایشی بهداشت بسیار حائز اهمیت می باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *