sales-of-industrial-lubricating-oils-10

فروش روغن صنعتی روغن روانکار 10 توسط فروشندگان روغن های صنعتی و بهترین تامین کننده روغن صنعتی کارخانه تصفیه روغن سوخته که فروش روانکار و فروش روغن 10 صنعتی و فروشگاه گریس که فروش گریس صنعتی دارد با ارسال نمونه برای شما و پذیریش سفارش بعد از تایید کیفیت انجام می شود.
مشاهده سایر محصولات شرکت های بازیافت روغن سوخته در لینک روبرو http://serviciha.ir

فروش روغن صنعتی 50 روانکار 10

فروش روغن صنعتی روانکار 10

کارخانه های تصفیه روغن موتور پس از بازیافت روغن سوخته انواع ماشین که ازتعویض های خودروهای سواری و اتومبیل های سراسر کشور در پی تعویض روغن بدست می آید در قالب بشکه های 185 کیلویی جمع اوری می شود و درنهایت با تانکر های 25 تنی یا با تریلر های که ظرفیت حمل 120 بشکه 208 لیتری را دارد به کارخانه تصفیه روغن سوخته یا بازیافت روغن کارکرده ارسال می گردد.
تولید روغن صنعتی که فرایند پخت و اضافه شدن مواد و افزودنی های تعریف شده روغن روغن روانکار 10 تولید می شود که برای تامین ماشین الات صنعتی و رفع نیاز این دستگاه ها وتجهیزات مورد استفاده قرار می گیرد.

فروشندگان روغن های صنعتی

فروشندگان روغن های صنعتی

کارخانه تولید روغن صنعتی بعد از انجام فرایند های تصفیه روغن موتور که معمولا تصفیه روغن به روش اسیدی یا روش تقطیری انجام می شود و به بهره گیری از ابزار و تجهیزات مرتبط محصولات متفاوتی را تولید می کنند که می توان به انواع روغن پایه فلش 180 یا بالاتر و همچنین انواع روغن های صنعتی 10 و 50 و همچنین روغن دنده 140 و روغن هیدرولیک اشاره کرد.

فروش روغن  و روغن های صنعتی معمولا برای سرریز یا روغن سر ریز در ماشین های با مدل و تکنولوژی پایینتر نیز استفاده می شود که این محصول نیز از بازیافت روغن سوخته تولید می گردد.

تامین کننده روغن  و گریس

تامین کننده روغن صنعتی و گریس

فروش روغن صنعتی و تصفیه روغن سوخته مزایای بسیاری در کشورهایی دارد که تکنولوژی این فرایند را در اختیار دارند بدین صورت که بجای خرید روغن پایه ویرجین از کشورهای که نفت خام دارند و انجام هزینه های حمل این محصول و فرایند های پالایش و سرمایه گذاری های مرتبط و همچنین تغییرات مستمر نرخ نفت خام باعث می شود که استفاده از روغن پایه تصفیه دوم بسیار ارزشمند باشد و در این کشور ها مورد توجه باشد.
بنابراین شرکت های تصفیه روغن تامین کننده روغن صنعتی درانواع مختلف و البته انواع گریس معمولی و گریس شاسی می باشد . مزیت دست یابی به روغن پایه تصفیه مجدد روغن بازیافتی بسیار مورد توجه است زیرا می توان با اضافه نمودن افزودنی های لازم محصولی با پایه نفت خام و با کیفیت بسیار بالا و حتی برای خودروهای 2020 تولید و عرضه نمود.

منبع: carnikan.ir

 

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *