Price of fob bitumen in Bandar Abbas 50/70

قیمت قیر fob بندرعباس و قیمت قیر نفت جی 60/70 امروز و قیمت قیر 60/70 پاسارگاد و قیمت قیر 50/70 درب شرکت و قیمت قیر پاسارگاد در بورس امروز و قیمت قیر جی صادراتی با قیمت درب شرکت و با بسته بندی بشکه و جامبو بک 1000 کیلوگرمی تحویل FOB بندر عباس یا هر گمرک که توافق شود.
قیر شرکت تصفیه روغن موتور نیز برای عرضه لینک روبرو کلیک کنید.http://servicenice.ir

قیمت قیر FOB بندرعباس 50/70

قیمت قیر FOB بندرعباس 50/70

انواع قیر تولید شده در ایران مورد توجه بسیاری از کشورهای دنیا می باشد قطع به یقین شما بزرگوار مستحضر هستید که این محصول ماحصل نفت خامی است که در برخی از کشورهای دنیا وجود دارد است و این محصول هم همانند سایری مشتقات نفتی بسیار استراتژیک و پر مصرف می باشد.
کارخانه های تولید کننده قیر با قابلیت های بی نظیر انواع مختلفی از قیر را تولید و به بازار عرضه می نماید و البته بسته بندی این شرکت ها نیز در بشکه و در جامبو بگ تعریف شده و همه این شرکت ها نیز بسته بندی استاندار را رعایت می کنند.

قیمت قیر فله ای درب شرکت

قیمت قیر فله ای درب شرکت

قیمت قیر fob بندرعباس بسیار مورد توجه صادر کنندگان این محصول هستش زیرا مشتری خارجی ترجیح می دهد کالای و محصول خریداری شده تمامی مراحل حمل و گمرک و بسته بندی و اظهار درگمرک انجام شده باشد و فقط بارگیری و حمل محموله یا کیسه های جانبو قیر به مقصد کشور متقاضی انجام شود.
کارخانه تصفیه روغن موتور و تولید کننده قیر به شیوه خرید برای قیر فله ای درب شرکت خیلی همسو نیست زیرا سیاست فروش در شرکت های  مختلف متفاوت است به نحوی که برخی ترجیح می دهند محصول را بدون بسته بندی و درب کارخانه تولید قیر بفروشند.

قیمت هر تن قیر امروز

قیمت هر تن قیر امروز

قیمت تمام مشتقات نفتی و البته قیر در ایران مشابه بسیاری از کالاهایی که در صنعت تولید می شود و مصرف بیشتری دارد و معمولا در بورس کالا عرضه می شود و این عرضه قیمت بیشتر به منظور مشخص شدن قیمت قیر بر مبنای عرضه و تقاضای این محصول می باشد.
قیمت قیر fob بندرعباس و قیمت هر تن قیر امروز در درب کارخانه و یا قیمت قیر fob بندرعباس بر اساس اخرین قیمت روی تابلو بورس معمولا محاسبه و در نظر گرفته می شود به نحوی که قیمت های بازار نیز تحت تاثیر بوده و در نهایت بر اساس ان وضعیت و همچنین تناژ خریداری شده می توان بهترین قیمت و را به مشتری و خریدار تناژ قیر اعلام نمود.
بهترین شیوه صادرات قیر که معمولا مورد توجه بسیاری از شرکت هایی است تامین قیر مورد نیاز را از ایران انجام می دهند تمایل به تحویل قیر بصورت fob است زیرا می توانند بعد مشاهده قیر و کیفیت ان و با آگاهی از اتمام فرایند گمرک اطمینان بیشتری برای پرداخت مبلغ دارند.

منبع: carnikan.ir

4 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *