Selling 50 gear oil concentrator

فروش غلظت دهنده روغن موتوری و صنعتی 50 و دنده از برندهای پلیمر کپ یا دوترال و j0010 با بسته بندی پالتی و بیل 25 کیلویی.

مشاهده لیست و اطلاعات پلیمر ها در لینک http://autocarservice.ir نیز در دسترس شما می باشد.

فروش غلظت دهنده روغن

فروش غلظت دهنده روغن

 

بهبود ویسکوزیته روغن یا غلظت دهنده انواع روغن ها با استفاده از پلیمر های موجود وارادتی از برندهای مختلف قابل انجام می باشد . افزایش ویسکوزیته برای روغن هایی استفاده می شود که روغن پایه یا ماده اولیه همه پایه های روغنی برای رسیدن به کیفیت محصول نهایی نیاز به افزایش ویسکوزیته داشته باشد.
شاید پلیمر های مختلفی برای این منظور وجود داشته باشد ولی نکته حائز اهمیت به کیفیت محصول نهایی بر می گردد . محصول نهایی تحت تاثیر عوامل متعددی می باشد که تحت تاثیر افزودنی غلظت دهنده با ترکیبت با مواد پایه اثر زیادی را برای فرمولاسیون انواع روغن خواهد داشت که در نهایت می بایستی خاصیت روانکاری و همچنین تحمل نیروهای فشاری و برشی در محیط کاری مختلف را داشته باشد.
در استفاده از افزایش ویسکوز روغن نکات زیادی مهم می باشد که تولید کنندگان روغن پایه و همچنین شرکت های که تولید روغن صنعتی نیز دارد می بایستی استاندارد های را را برای تولید روغن در استفاده از افزودنی روغن که شامل ادتیو و پلیمر می باشد لحاظ نماید که در نهایت بهترین کیفیت روغن حاصل گردد.

بهترین غلظت دهنده موتوری واسکازین 10 50

بهترین غلظت دهنده موتوری واسکازین 10 50

بهترین غلظت دهنده روغن برای روغن های موتوری و همچنین روغن های بنزینی که می بایستی فلش بالایی داشته باشد مثلا فلش بالای 180 که دارای کیفیت لازم باشد تا بتواند عملکرد موثر در هنگام استفاد داشته باشد نیاز به داشتن پارامترهای مشخص کیفی است.
الزاماتی که برای استفاده از انواع پلیمر 059 و پلیمر 2060 که بهترین و بیشترین تاثیر در افزایس ویسکوز دارد می بایستی مطابق با استاندارد های تعریف شده استفاده شود.
عملکرد موثر افزایش دهنده ویسکوز در روغن 10 و روغن 50 صنعتی برای استفاده پارامترهای زیاد و مشخصی دارد از این رو برای داشتن بهترین نتیجه از استفاده از پلیمر می بایستی ابتدا پلیمر که بصورت بیل 25 کیلویی هست اسیاب شود تا قابلیت حل شده پلیمر در محلول مورد استفاده مثلا روغن پایه افزایش یابد.
شرایط دمایی تعریف شده برای این حل شدن افزودنی افزایش ویسکوز و غلظت دهنده وجود دارد که بر اساس نوع روغن های پایه متفاوت می باشد در برخی موارد نیز تولید کننده از روغن پایه گاز استفاده می کند که این روغن نیز قطعا می بایستی افزایش ویسکوزیته ایجاد گردد و برای روغن 10 مقدار 2 کیلو برای هر بشکه کفایت است و برای روغن 50 و روغن دنده یا واسکازین این مقدار به 4.5 تا 5 کیلو برای هر بشکه خواهد بود.

 

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *