The price of Dotral industrial motor oil polymer 059 cap 530

قیمت پلیمر روغن موتور افزودنی روغن موتور بنزینی و دیزلی و روغن صنعتی از مارک دوترال پلیمر 043-058-059 و از مارک کپ پلیمر 270-520-530-2060.
افزودنی های روغن شامل ادتیو و پلیمر روغن موتور دوترال و کپ و ضد کف و ضد یخ ، لینک سفارش گذاری خرید افزودنی روغن دیزلی بنزینی ارتباط بگیرید.

قیمت پلیمر روغن

قیمت پلیمر روغن

قیمت پلیمر و خرید و فروش انواع مختلفی از افزودنی های روغن ها که برای تولید روغن موتور بنزینی و روغن موتور دیزلی و انواع مختلف از روغن های هیدرولیک که شامل طیف وسیعی از روغن های مختلف می باشد به عنوان ماده اولیه تولید روغن یک الزام برای مصرف می باشد. مستحضر می باشید روغن های پایه که از تصفیه نفت خام بدست می آید مثل روغن پایه ویرجین در گرید های روغن پایه 150 روغن 350 روغن پایه 500 یا روغن پایه تصفیه با همین گرید 150 و 350 و 500 برای تولید انواع روغن های می بایستی استفاده شود.
قیمت پلیمر روغن موتور بستگی به استفاده نوع روغنی هست که در این فرایند استفاده می شود مثلا میزان استفاده از پلیمر برای روغن پایه ویرجین با روغن پایه ریسایکل متفاوت است که البته این اختلاف و تفاوت در انالیز روغن پایه تولید شده می باشد . مثلا روغن پایه sn150 فلش 180 همزمان روغن پایه sn150 با فلش 210 سطح متفاوتی از کیفیت را دارد و برای افزایش فلش و یسکوز روغن قطعا مقدار پلیمر بیشتری نیز بدین منظور می بایستی استفاده شود بنابراین بسیار مهم است که بتوانیم این قابلیت و مزیت را برای داشتن این محصول و میزان استفاده از پلیمر روغن قبل از ترکیب و سفارش محصول داشته باشیم.

فروش پلیمر دوترال 059 کپ 530

فروش پلیمر دوترال 059 کپ 530

قیمت پیمر روغن موتور و فروش انواع پلیمر های تولید روغن های مختلف و که شامل همه روانکارها نیز می شود در نهایت بهترین افزودنی می باشد که بتوان سطوح کیفی متفاوتی از محصولات مختلف را تولید نمود از این رو برای افزایش کیفیت روغن از سطح مشخص به کیفیت بالاتر مثلا افزایش ویسکوز روغن الزاما استفاده از افزودنی های روغن این شرایط را بدین منظور فراهم می نماید بنابراین بسیار مهم است که برای مواد مختلف بررسی مختلفی برای استفاده از نوع پلیمر از قبل داشته باشیم تا در نهایت بتوانیم بر اساس محصول نهایی کیفیت کاملا تعریف شده و مشخصیر برای امکان تولید فراهم نماییم.
همه موارد ذکر شده با فرض این می باشد که انالیز محصول برای تولید و محل استفاده برای این محصولات مشخص باشد تا در نهایت بر اساس اخرین کیفیت محصول بتوانیم قیمت مناسب و البته با کیفیت استاندارد تحویل شود. اهمیت استفاده از انواع مختلفی از پلیمر ها به دلیل نوع و قابلیت متفاوت هر پلیمر به نسبت سایر انواع این محصولات است بنابراین موضوع تحویل این محصول شرایط و استاندارد های کاری و الزامات خاص خود را دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *