Selling gearbox oil additives 200

فروش افزودنی های روغن جعبه دنده شامل افزودنی ضد زنگ ، افزودنی ضد کف افزودنی بازدارنده خوردگی و بهبود دهنده شاخص گرانروی.

برای خرید پکیج افزودنی و ادتیو از لینک http://autocarservice.ir نیز می توانید استفاده کنید.

فروش افزودنی های روغن جعبه دنده

فروش افزودنی های روغن جعبه دنده

یکی از اجزای مهم هر وسیله نقلیه یا هر تجهیز یا دستگاه صنعتی جعبه دنده و انتقال دهنده نیرو محرک به گشتاورهای مختلف به جهت حرکت مطمئن و مستمر تجهیزات مرتبط می باشد.
فروش افزودنی روغن جعبه دنده برای تولید انواع مختلفی از واسکازین یا روغن برای مصرف انواع جبعه دنده ها نیازمند داشتن شاخص و استانداردهای مرتبط می باشد که بتواند عوامل متعدد مثل خواص اصطکاکی بین چرخ دنده ها را کاهش دهد که همین موضوع به تنهایی باعث بهبود راندمان خروجی جعبه دنده خواهد شد.
افزودنی های روغن برای بهبود عملکرد انواع روغن ها بسیار مهم است و برای هر روغنی میبایست ادتیو و یا به بیان بهتر پکیج ادتیو مناسب برای همان روغن با بسته بندی بشکه 200 کیلویی مورد استفاده قرار می گیرد اهمیت استفاده از انواع ادتیو و افزودنی یه الزام برای ایجاد بهترین شرایط برای گرفتن بهترین عملکرد از جعبه دنده می باشد .

فروش افزودنی ضدکف و بهبود اصطکاک روغن

فروش افزودنی ضدکف و بهبود اصطکاک روغن

اثر بخش ترین خاصیت انواع افزودنی های روغن که شامل همه روغن های صنعتی و تولیدی می باشد ایجاد یا افزایش قابلیت های روغن برای بهترین عملکرد در شرایط کاری در محیط های می باشد که ممکن است عوامل مختلفی باعث کاهش توان خروجی دستگاه و تجهیزات گردد که این موارد شامل عوامل ضد زنگ در جعبه دنده هم می شود که در صورتی که ترکیب استفاده شده قابلیت لازم را نداشته باشد فرایند زنگ زدگی باعث کاهش عمر مفید گیربکس شود.
یکی از ایراددهای روغن پایه که اثر مخربی دارد ترکیب این روغن ها با اکسیژن که در نهایت در داخل جعبه دنده تشکیل لجن می دهند و این لجن محدودیت های بعدی را ایجاد می نماید.

فروش افزودنی های ادتیو EP جعبه دنده

فروش افزودنی های ادتیو EP جعبه دنده

برای معرفی بهترین ادتیو EP ازمایش های انجام شده بر روی گیربکس با دور موتور 1470 دور و با خروجی 720 دور نشان می دهند که می بایستی از افزودنی های شرایطی را ایجاد نماید تا در دما و فشار بالا چرخ دنده به سهولت بر روی هم بلغزد و فیلم روغن تشکیل شده بین دو دنده مانع از ایجاد سایش مستمر و افزایش دما و همچنین با قابلیتی که به روغن می دهد مانع از بروز کف شود.
ایجاد واکنش های شیمیایی در این محیط نیز چالش بعدی ادتیو EP می باشد که می بایستی این ترکیبت مانع ترکیب با اکسیژن و تشکیل مواد زائد مثل لجن شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *