The price of H HP industrial hydraulic oil

قیمت روغن هیدرولیک صنعتی با گرید های H HP T TX ED K و با درجه روغن هیدرولیک 22 32 46 68 100 150 220 با بسته بندی بشکه .

قیمت روغن هیدرولیک صنعتی

قیمت روغن هیدرولیک صنعتی

بهترین تولید کننده انواع روغن های هیدرولیک صنعتی مجموعه های تولیدی و کارخانه های پالایش و تولید انواع روغن هستند که انواع مختلفی از روغن های هیدرولیک را تولید و در بازار خرید و فروش روغنهای صنعتی هیدرولیک عرضه می شود که البته کیفیت این روغن ها بستگی به نوع مصرف درجه بندی شده است و می بایستی شرایط و امکان تحویل را برای خرید این محصولات مثلا شرایط دمایی محیط کاری مورد نظر قرار داد.
بنابراین می توان گفت اهمیت انتخاب روغن هیدرولیک مناسب کاملا تعریف شده می باشد که می بایستی در انتخاب و خرید مناسب این روغن دقت لازم مورد نظر باشد . هر چند تمامی روغن های هیدرولیک صنعتی با پایه معدنی تولید می شود که این شامل حدود 99% می باشد ولی بر اساس نوع روغن و مصرف ان می توان گفت که مواد افزودنی اضافه شده به روغن صنعتی کاملا متفاوت می باشد که بر اساس کیفیت این روغن ها می بایستی استفاده شود.

قیمت روغن هیدرولیک H32

قیمت روغن هیدرولیک H32

 

روغن هیدرولیک 32 و 68 از پرکاربردترین انواع روغن هیدرولیک می باشد که معمولا کارخانه های تولید کننده روغن برای مصرف روانکاری و تجهیزاتی که دارند استفاده می کنند محیط های کاری استفاده شده برای این روغن ها معمولا برای سیستم های دنده و یاتاقان استفاده می شود که خاصیت ضد زنگ و اکسیداسیون نیز می بایستی داشته باشد.
قابلیت روغن هیدرولیک و نوع روغن پایه تولید شده این محصول شرایطی را فراهم می نماید که بتواند عملکرد مناسب حتی برای محدوده هایی که با آب احتمال آلودگی دارد فراهم نماید تا کمترین اثر را از برخورد مستقیم با ناخالصی و بیشترین اثر بخشی را در فرایند روانکاری تجهیزان و پمپ های فرمان و چک های پرسی داشته باشد.

قیمت هیدرولیک  68

قیمت هیدرولیک  68

بیشتر مصرف انواع روغن هیدرولیک بصورت کلی برای راه اندازی خطوط تولید و توسط شیرهای فرمان استفاده می شود همچنین یکی از مصارف بزرگ این محصولات در جک های پرسی می باشد که کاربردهای بسیار زیادی در صنایع مختلف و البته در ماشین الات و خودروها باری و تجاری دارد.
شیوه های مختلف تولید و فروش این محصول در قیمت تمام شده نقش مهمی دارد بدین ترتیبت که انواع روغن پایه توسط کارخانه تصفیه روغن را می تواند با اضافه کردن افزودنی های تعریف شده به روغن هیدرولیک تبدیل نموده با توجه به اینکه نوع روغن پایه یکسان می باشد بنابراین انواع افزودنی روغن هیدرولیک و پلیمر ادتیو اضافه شده نقش اساسی دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *