فروش گریس صنعتی بشکه 180 کیلویی

فروش گریس صنعتی بشکه 180 کیلویی گریس کمپلکس آلومینیوم ، گریس بنتون، گریس کلسیم، گریس لیتیوم، گریس کمپلکس لیتیوم، گریس پلی اوره، گریس سدیم.
افزودنی های مختلف تولید و با امکان مشاهده قیمت و مقایسه قیمت انواع گریس و روغن در لینک زیر قابل دسترسی می باشد.

فروش گریس صنعتی

فروش گریس صنعتی

انواع گریس های صنعتی برای مصارف متعدد و مختلف قابل استفاده می باشد. گریس های صنعتی به دلیل داشتن قابلیت های ویژه برای استفاده در موقعیت های استفاده می شود که اساسا استفاده از گریس کلسیم به دلیل قابلیت تحمل دمای پایی ممکن نیست و همچنین افزودنی های خاص استفاده در گریس های صنعتی نیز مزیت رقابتی این محصولات محسوب می شود.
کارخانه های صنعتی و به دلیل دارا بودن تجهیزات مختلف که نیازمند کار در شرایط مختلف محیطی می باشد و همچنین تحت فشار های کششی و فشاری است بنابراین برای حفاظت از تجهزات و ابزارها و همچنین کاهش هزینه های تولید می بایستی از این محصولات بر اساس انالیزو قابلیت های تعریف شده برای نگهداری وعملکرد بهتر ماشین های صنعتی استفاده شود.
برای گریس های صنعتی بر اساس نوع این گریس ها تامین و تولید مواد اولیه انجام می شود مثلا گریس سیلیکونی برای روانکاری تجهیزات دریایی و تصفیه آب کاربردی می باشد و با توجه به مقاوت بالا در برابر آب و دمای کاری حدود 200 درجه را می تواند به خوبی پاس نماید.

قیمت گریس سطلی نسوز صنایع

قیمت گریس سطلی نسوز صنایع

قیمت و فروش گریس صنعتی بر اساس نوع مواد استفاده شده شرایط تولید و تحویل کاملا متفاوتی دارد از این رو برای گریس آلومینیوم کمپلکس با پایه روغن و مرغوب و استفاده از صابون آلومینیوم کمپلکس تولید می شود. و عمده کاربرد این محصول در صنایع سیمان و معدنی و فلزی و همچنین سیستم های پمپاز مرکزی مورد استفاده می باشد.
قابلیت این نوع گریس مقاومت بالا در برابر آب و امکان استفاده بصورت اسپری وعاری از فلزات سنگین ، کلر وحلال ها می اشد و محدوده دمایی حدود 10- تا 140 درجه سانتیگراد را دارد و به بهترین شکل فیلم روان کننده چسبنده ، حتی در دمای بالای عملیاتی ایجاد می کند.
از انواع دیگر گریس های صنعتی می توان به گریس گرافتی اشاره داشت که برای روانکاری اصطکاکات فلزی در معرض دما و اصطکاک مناسب است .همچنین در روانکاری قطعات کوره ها و بولت های توربین گاز و بخار و بولت های توربو شارژ قابل استقاده می باشد و بصورت کلی این گریس برای روانکاری قطعاتی با سرعت حرکت پایین که در معرض محیط خورنده قرار دارد می توان اشاره داشت.
گریس صنعتی لیتیومی و پلی اوره از روغن معدنی مرغوب و صابون پلی اوره تولید می شود و قابلیت های بی نظیر این محصول بیشتر برای صنایعی می باشد که کربری طولانی مدت دارند مانند بلبرینگ های الکتریکی و اتصلات خودروها مورد استفاده دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *