Sale of mining grease in 50 kilo barrels

فروش گریس معدن با بشکه 50 کیلوی یا بشکه 180 کیلویی در انواع گریس کلسیم ، گریس نسوز سیلیکونی گریس پایه مس گریس گرافیتی بصورت عمده و تک بشکه.
افزودنی های استفاده شده برای تولید انواع گریس و مواد اولیه تولید روغن در لیک زیرhttp://101service.ir در دسترس هست.

فروش گریس معدن

فروش گریس معدن

فروش گریس معدن به دلیل وجود معادن بسیار زیادی که در ایران وجود دارد انواع گریس برای استفاده در ابزار و تجهیزات معدن کاربرد بسیار گسترده ای دارد که بر اساس نوع محل استفاده ازاین گریس شرایط تولید و گریس و مواد اولیه استفاده شده برای گریس معدن کاملا متفاوت است و می بایستی کاملا نیازمندی های مورد نظر برای معادن را بخوبی پوشش داده و در نهایت امر بهترین عملکرد را برای تجهیزات معادن که معمولا شرایط استانداردی در استفاده از این محصولات ندارد را به بهترین نحو روانکاری نموده تا در دراز مدت خللی در جریان تولید و استخراج از معادن ایجاد نشود.
بسیار مهم است که برای خرید گریس که تنوع و انواع بسیار مختلف با کیفیت های کاملا متقاوت دارد بتوانیم بهترین امکان را برای تولید بهترین محصول و عرضه گریس با کیفیت فراهم نماییم.
فرایندهای تولید گریس در تمامی تولید کنندگان انواع گریس بصورت کاملا مشابه و با اندک تغییری با تجهیزات تولیدی یکسان انجام می شود ولی کیفیت گریس ها در نهایت به نوع استفاده از مواد اولیه که برای این محصولات استفاده می شود متفاوت خواهد بود.

قیمت گریس بشکه

قیمت گریس بشکه

مصرف گریس در معدن بسیار بالا می باشد و این موضع به دلیل انواع تجهیزات و ماشین الاتی می باشد که در این فرایند مورد استفاده قرار می گیرد و در بشتر معاد نیز در سه شفیت کاری کار برداشت و استخراج در 24 ساعت شبانه روز و هفت روز هفته بصورت مستمر انجام می شود. بیشترین فروش گریس در مجموعه ما به شرکت های و معدن های می باشد که برای تولید از تجهیزات وماشین الاتی بیشتری استفاده می کنند.
البته نوع گریس استفاده شده در شرایط جوی و نوع تجهیزات معدن کاملا متفاوت است از این رو شاید به لحاظ حجمی بیشترین گریس استفاده شده گریس کلسیم باشد ولی بصورت کلی انواع مختلفی از گریس های نسوز شامل انواع گریس لیتیوم و گریس گرافتیتی و گریس سیلیکونی جزو مواردی هست که بصورت عمده بدین منظور استفاده می شود.
گریس نسوز معدن بر اساس محیط برای مصرف در معدن پیشنهاد داده می شود که البته خود گریس نسوز نیز انواع و قیمت های کاملا متفاوتی دارد که می بایستی بر اساس کیفیت گریس و محل مورد مصرف گریس شرایط دمایی و رطوبت همچنین مقادیر فشارهای کششی مختلف را در گریس تحویل شده مورد نظر قرار داد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *