Selling motor oil in bulk packaging of 25 tons

فروش روغن موتور فله با بشکه 208 لیتری و یا با تانکر 25 تن برای بسته بندی انواع روغن موتور 10w40- 20w50 sn -sl روغن هیدرولیک دنده ترمز.

فروش انواع روغن و مشاهده برندهای مختلف در لینک serviciha.ir در دسترس شما می باشد.

فروش روغن موتور فله

فروش روغن موتور فله

تولید کنندگان بزرگ انواع روغن موتور و هیدرولیک و انواع واسکازین به دلیل کسب سود فراوان از فروش انواع روغن های موتوری تولید شده که بصورت بسته بندی های 1 لیتری و 4 لیتری و یا 20 لیتری در بازار خرید و فروش انواع روغن موتوری و روانکار عرضه می شود و یا برای صادرات از این محصولات استفاده می شود.
کسب سود بالا در فروش روغن موتور بسته بندی شده باعث شده کارخانه های تصفیه روغن موتور تمایلی به فروش فله انواع روغن و روانکار نداشته باشند . از این رو به دلیل انحصاری بودن دانش تولید انواع روانکار و لزوم استفاده از روغن پایه با کیفیت در تولید هر نوع روغن نظیر روغن هیدرولیک یا روغن های موتوری و یا روغن واسکازین ، استفاده از پکیج ادتیور نیز بسیار مورد توجه برای حفظ کیفیت روغن می باشد.
بنابراین فروش انواع روغن و روانکار ضمن داشتن مجوز های لازم برای کارخانه تولیدی که می بایستی قابلیت تولید روغن را بر اساس استاندارهای لازم داشته باشد قادر به رعایت و استفاده از مواد اولیه با کیفیت برای تولید هر نوع روغنی را فراهم نماید.

قیمت روغن موتور برای بسته بندی 25 تن

قیمت روغن موتور برای بسته بندی 25 تن

بهترین تناژ خرید برای بسته بندی روغن فله مقدار 25 تن برای هر تانکر یا 25000 لیتر روغن فله است زیرا حذف شدن بسته بندی بشکه برای مقدار های کمتر باعث کاهش هزینه های خرید برای خریداران روغن فله خواهد بود.
افزایش برخی هزینه های نظیر هزینه بسته بندی بشکه خالی و هزین های حمل شرایط را برای فروش فله ای و ارسال بار بصورت تانکر برای خریداران این محصولات فراهم نموده بنابراین مزیت استفاده برای حمل تانکری و کاهش هزینه های ان باعث افزایش سود خریداران و اشخاصی خواهد بود که بسته بندی این محصولات را انجام می دهند.
روغن های موتوری با قابلیت استفاده در خودروهای دیزلی و بنزینی و با گرید های مختلف و سطح کیفی متفاوت تولید می شود. انواع روغن موتور 10w40 -20w50-50-40-10-90-140 و روغن ترمز همه این روغن ها با استاندارهای تعریف شده تولید می شود و بسته بندی این محصولات نیز بصورت کلی یا در کارخانه تولید کننده انجام می شود و یا بصورت فله فروخته شده و در شرکت ها بسته روغن این فرایند انجام که می بایستی مجوز های لازم برای توزیع و فروش و تبلیغات این محصولات را از قبل کسب کرده باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *