Sale of 25 kilo motor shovel oil polymer

فروش پلیمر روغن موتور بیل 25 کیلویی در پالت های 500 تا 1050 کیلویی پلیمر از انواع پلیمر دوترال ، کپ ، J00 بهترین غلظت دهنده روغن.

برای مشاهده لیست محصولات و خرید پلیمر از لینک https://serviciha.ir/ زیر نیز می توانید استفاده کنید.

فروش پلیمر روغن موتور

فروش پلیمر روغن موتور

انواع پلیمر هایی که در صنعت روغن استفاده می شود برای انواع روغن های موتوری با گرید های مختلف و انواع روغن هیدرولیک یا دنده از SL تا سطح کیفی SN بمنظور فزایش دهنده ویسکوزیته روغن مصرف می شود.
در صنعت روغن و تولید روانکار انواع مختلفی از پلیمر ها استفاده می شود که عمده این پلیمر ها وارادتی بوده و بصورت پالتی و با کانتینر به کشور از کشورهای تولید کننده ارسال می گردد. بسته بندی این محصول بر اساس محصول تولید شده در کشور سازنده متفاوت می باشد و از این رو بیشترین وزن پالت پلیمر حدود 1050 برای پلیمر های وارداتی است البته پلیمر PBR ایرانی نیز در پالت های 1250 کیلویی بسته بندی می شود که این محصول برای مصرف برای روغن هایی می باشد که از سطح کیفیت کمتری برخودار باشد.
مهمترین نقطه اشتراک انواع پلیمر استفاده شده در صنعت روانکاری به وزن هر قالب یا بیل روغن بر می گردد که در تمامی بسته بندی ها وزن پلیمر 25 کیلویی می باشد.

فروش پالت بیل 25 کیلویی کپ دوترال J00

فروش پالت بیل 25 کیلویی کپ دوترال J00

مستحضر می باشید انواع پلیمر برای مصارف روغن صنعتی و موتوری مصرف گسترده ای دارد از این رو استفاده از پلیمر مقدار و تناژ مصرف برای هر نوع روغن کاملا متفاوت است.
روغن موتور و روغن های روانکاری بصورت کلی از پایه روغن به میزان حدود 90% وزنی و حجمی استفاده می شود این پایه یا بیس روغن می تواند روغن پایه تصفیه دوم حاصل از تصفیه روغن سوخته باشد یا اینکه می تواند روغن پایه ویرجین یا تصفیه اول که از تصفیه نفت خام حاصل می شود استحصال شود.
برای تولید انواع روانکار به دلیل نوع مصرف این روغن می بایستی مواد افزودنی مشخصی به این روغن ها اضافه شود که این مواد کاملا رابطه مستقیمی به نوع روغن استفاده شده و استاندارد روغن تولید خواهد داشت.
پلیمر ها بخشی از افزودنی هایی هستند که برای تولید روانکار استفاده می شود و بستگی به میزان استفاده و نوع فلش و ویسکوزیته روغن مقدار تعریف شده از بیل یا قالب پلیمری می بایستی استفاده شود و این میزان بصورت تجربی و با اندازه گیری مقادیری تعریف شده در ازمایشگاه قابل دسترسی خواهد بود.
علاوه بر پلیمر پکیج افزودنی دیگری نیز می بایستی استفاده شود که به ادتیو مشهور می باشد و این ادتیو و افزودنی نیز بر اساس نوع روغن و دیتا شیت تعریف شده از طرف تولید کننده ادتیو که در بسته بندی بشکه 200 کیلویی می باشد به میزان مشخص شده استفاده می شود.بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *