Selling TBN Booster 400 oil additive

فروش فروش TBN بوستر 400 و عدد 400 توانایی روغن در خنثی سازی اسید روغن دیزل و روغن بنزین از ادتیو TBN BOOSTER استفاده می شود.

برای مشاهده سایر  افزودنی های ادتیو و پلیمر لینک http://servicenice.ir روبرو را دنبال کنید.

فروش TBN بوستر 400

فروش TBN بوستر 400

بصورت کلی عمده ادتیو های استفاده شده در صنایع تولید روغن در داخل کشور بصورت وارداتی از برندهای مختلف انجام می شود که هر یک از ادتیو و پلیمر های مصرف شده در صنایع به دلیل خاصی و برای افزایش قابلیت ها تعریف شده به روغن مصرفی دیزلی  و موتوری می بایستی انجام شود.
افزودنی TBN بوستر 400 نیز ادتیو روغن موتور محسوب شده و برای تولید می بایستی بر اساس دیتا شیت اعلام شده از طرف تولید کننده و کمپانی اصلی برای درصد مجاز استفاده و شرایط بهینه بهترین بهره گیری از تولید می بایستی مقادیر تعریف شده به درستی رعایت شود.
اضافه شدن ادتیو برای انواع روغن های موتور و صنعتی که در صنایع مختلف استفاده می شود برای افزایش کارایی و بهبود عملکرد روغن در شرایط دمایی و محیطی متفاوت می باشد. زیرا در محفظه احتراق به دلیل وجود گازهای مختلف و همچنین تاثیراتی که بعد از احتراق و ترکیبت شیمیایی که ایجاد می شود باعث می شود عملکرد روغن بشدت تحت تاثیر عوامل شیمیایی قرار بگیرد و در نهایت امر کیفیت و روانکاری روغن کاهش یافته که همین موضوع تاثیر مخربی بر قطعات محرک موتور خواهد داشت و می بایستی با اضافه نمودن افزودنی شرایط و محیط را برای استفاد و روانکاری بهتر فراهم نمود.

فروش  ادتیو روغن TBN

فروش  ادتیو روغن TBN

همانگونه که مستحضر هستید ادتیو نقش اساسی و در بهبود روانکار دارد بنابراین این برای هر نوع روغن تولید شده از نوع دیزل و یا از نوع بنزین می بایستی مشخصا ادتیو مرتبط با همان محصول استفاده شود که برای شرایط کاری همان خودرو کامل همسان باشد و بتواند عملکرد موثری را داشته باشد.
ادتیو روغن بنزینی در سطح کیفی متفاوت های ویژه ای دارد که برای هر قابلیت و نوع مصرف و همچنین گرید روغن می بایستی از سطح مشخصی از ادتیو استفاده شود که معمولا موارد مذکور در مشخصات فنی ذکر شده کاملا گویا می باشد و بر اساس داده های ثبت شده مقادیر اضافه خواهد شود.
بهترین روش خرید و تامین انواع ادتیو و پلیر برای مصرف انواع محصولات مورد نیاز صنایع خرید محصولات اصلی کمپانی های مطرح تولید این محصولات می باشد و با توجه به لزوم تامین خارج از کشور شرایط نگهداری و بسته بندی در کیفیت محصول نهایی حائز  اهمیت خواهد بود بنابراین لزوم استفاده از محصول با کیفیت همیشه مورد نظر خریدار انواع فروش TBN بوستر 400 می باشد.

 

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *