The price of oil additive quality level sl

قیمت ادتیو روغن بنزینی یا ادتیو روغن دیزلی برای سطح کیفی sl – sc – sf و تولید همه نوع روغن در انواع گرید روغن 10w40 روغن 20w50 روغن 50.
فروش انواع مواد افزودنی روغن برای تولید انواع روغن بنزینی دیزلی در لینک http://autocarservice.ir زیر نیز قابل مشاهده و در دسترس شما می باشد.

قیمت ادتیو روغن

قیمت ادتیو روغن

قیمت ادتیو روغن برای تولید انواع روغن های موتوری که شامل روغن موتور بنزینی و روغن موتور دیزلی در گرید های مختلف و با سطح کیفی متفاوت در بازار خرید و فروش این محصولات عرضه شده و قابل تحویل بصورت فروش خرد یا کم یا فروش ادتیو و افزودنی روغن بصورت عمده در بسته بندی تعریف شده و بصورت مستمر می باشد.
خرید انواع مواد افزودنی روغن می بایستی بر اساس اصول و قواعد تعریف شده این محصول انجام شود بدین صورت که شرکت هایی که مجوز تولید انواع روغن های خودرویی و دیزلی را دارند برای تولید و فروش این محصولات نیازمند استفاده از مواد اولیه تعریف شده می باشد که این مواد بر اساس استاندارهای امریکایی یا اروپایی تعریف شده و بنابراین به دلیل امکان استمراد در تولید بر اساس مجوز و استاندارد سازی انجام شده برای روغن می بایستی از مواد افزودنی که برای تولید روغن استاندارد سازی شده مستمر استفاده شود.
استمرار در استفاده از این محصولات و مواد افزودنی تولید روغن بر اساس استاندارد سازی انجام شده شرایط را برای امکان استمرار در تولید روغن با ادتیو روغن و افزودنی های تعریف شده مجاز و مقدور می نماید.

قیمت مواد افزودنی سطح کیفی دیزلی بنزینی

قیمت مواد افزودنی سطح کیفی دیزلی بنزینی

همانطو که اشاره شد قیمت افزودنی روغن برای روغن های دیزلی و برای انواع روغن بنزینی سطح کیفی کاملا متفاوتی دارد و بر همین اساس نیز قیمت تمام شده این افزودنی ها به دلیل اختلاف کیفیت این محصولات کاملا مختلف و متفاوت می باشد.
مستحضر می باشید افزودنی روغن موتوری برای ماشین بنزینی و برای ماشین دیزلی کاملا متفاوت است و این موضوع باعث می شود که بر اساس نوع روغن که می بایستی تولید و شود و همچنین مواد اولیه استفاده شده برای این روغن ها که همان فرمول استفاده از این روغن می باشد می بایستی بصورت مستمر از یک ادتیو و پلیمر و افزودنی روغن بصورت مستمر استفاده شود تا استاندارد سازی انجام شده حفظ گردد.
قیمت ادتیو روغن در نهایت تعیین کننده سطح کیفیت این محصولات نخواهد بود زیرا ادتیو و افزودنی تولید روغن بخشی خیلی کمی به لحاظ حجمی از روغن ها را تشکیل می دهد در صورتی که روغن پایه استفاده شده و کیفیت این روغن به نوعی به لحاظ حجمی بالای 95% را تشکیل داده و اثر مستقیم در روغن تولید شده و سطح کیفیت sl یا سطوح کیفی دیگر خواهد داشت.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *