The price of 20w50 engine oil

قیمت روغن موتور 20w50 صادراتی بنزیی   API  SL-CF  SJ-CF SF-CD SC-CC  و دیزلی  CI-4  CH-4  CF-4  CF CD CC با اظهار قابل تحویل است.

صادرات انواع روغن موتور با برند نیکان در دسترس و از لیک http://autocarservice.ir نیز محصولات صادرات قابل مشاده می باشد.

قیمت روغن موتور 20W50

قیمت روغن موتور 20W50

بهترین روغن صادراتی برای خودروهای سبک و سنگین با تکنولوژی میان رده استفاده از روغن 20W50 با سطوح کیفیتی کاملا متفاوت که در بالا بصورت کامل ذکر شده است می باشد که البته این برای مصرف نوع بنزینی و دیزلی این گرید روغن تفاوت های عمده ای وجود دارد و می بایستی بر اساس سطح کیفیت مورد نظر درخواست تولید مطرح و ارسال گردد.
اهمیت استفاده از روغن با کیفیت صادراتی برای ارسال به کشور مقصد کاملا واضح می باشد از این رو دانستن این موضوع که گرید روغن در صورتی که بر اساس نیاز و کارکرد موتور استفاده نشود بصورت جدی می تواند خطرات زیادی را برای تعمیر و نگهداری وسیله نقلیه به همراه داشته باشد بنابراین این موضوع برای حفظ کیفیت خودرو کم شدن هزینه های تعمیر و نگهداری می بایستی مورد نظر باشد.

صادرات روغن موتور 20W50

صادرات روغن موتور 20W50

برای صادرات روغن قطعا پارامترهای بسیاری مورد نظر هستش کی یکی از این موارد استفاده از روغن پایه با کیفیت می باشد که بتواند بعنوان حدود 90% ظرفیت وزنی و حجمی ماده اولیه روغن بیشترین تاثیر در کیفیت نهایی این محصولات خواهد داشت و همین کیفیت ضمانت صادرات و رضایت خریداران نهایی این محصولات خواهد بود.
صادرات انواع روغن موتور باقیمت بسیار مناسب و رقابتی از ایران به کشورهای بیشماری بصورت مستمر انجام می شود که ارزش و کیفیت این محصولات در ازاری کیفیت ماندگار این محصول ضامن اعتبار برند در کشورهای مصرف کننده روغن صادراتی ایرانی خواهد بود و در نهایت اعتبار و ارزش افزوده برای تولید کننده این محصولات خواهد بود.

قیمت 20W50 صادراتی

قیمت 20W50 صادراتی

بهترین تولید کننده روغن موتور صادراتی 20W50 در ایران شرکت های تولیدی زیادی هستند. که در صورت رعایت اصول اولیه و استفاده از مواد اولیه با کیفیت فرایندی را بصورت مستمر برای صادرات انواع روغن به کشورهای منطقه خواهند داشت از این رو قیمت شاید یکی از فاکتورهای تعیین کننده خرید روغن موتور صادراتی باشد ولی مهتر از این موضوع شاید بتوان گفت نقش کلیدی کیفیت روغن صادراتی است.
همانگونه که مستحضر هستید کیفیت روغن تحت تاثیر قیمت تمام شده محصول است و در صورتی که خریدار صادراتی روغن اصرار به داشتن سطح مشخصی از قیمت باشد می بایستی در خصوص تاثیر مستقیم در کیفیت با خریدار مذاکره کامل انجام شود و اطلاع کافی در خصوص این تغییرات را برای خرید داشته باشد.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *