Selling 10w40 engine oil

فروش روغن موتور 10w40 بنزینی با API SN/CF SM/CF SL/CF SJ/CF SG/CF و دیزلی صادراتی با CJ-4 CI-4PLUS CI-4 CH-4 با فاکتور رسمی و اظهار .

تولید کنندگاه بزرگ و مطرح و برندهای صادراتی در لینک روبرو  http://serviciha.ir در دسترس شما می باشد.

فروش روغن موتور

بهترین انواع روغن موتور شامل روغن موتور بنزینی یا دیزلی بر اساس استاندارد SAE و API هر نوع روغن با سطوح کیفیت مختلف برای استفاده در خودروهای مختلف با سطح کیفیت متفاوت و تکنولوژی تولید مختلف قابل استفاده و در دسترس می باشد.
استاندارد مصرف روغن باعث شده است که فروش روغن موتور بر اساس گرید های اعلام شده در دنیا شناخته شده باشد و همین موضع برای سفارش گذاری و خرید شرایط را برای خریداران روغن موتور 10W40 ، 20W50، 0W20، 0W30، 0W40، 5W30، 5W40، 50، 40، 30، 10
که شامل همه گرید های مصرف خودرو می باشد.

فروش روغن 10W40 صادراتی

فروش روغن 10W40 صادراتی

برترین تولید کنندگان انواع روغن موتور بمنظور فراهم شده امکان پوشش نیاز داخلی و صادراتی انواع محصولات به نوعی ملزم به تولید انواع گرید های روغن هستند که سبدی کامل برای امکان پوشش نیاز خریداران روغن موتور را فراهم نمایند بنابراین در صدر جدول سفارش خرید مشتریان صادرات روغن 10W40 می باشد.
شاید مصرف این محصول با کیفیت در برخی از کشورها خیلی مورد نظر نباشد ولی در مجموع رشد تکنولوژی تولید ماشین های سواری و سنگین شرایط را برا تولید استفاده از روغن ماشین با کیفیت از یک نیاز به الزام تبدیل نموده است.
تقاضای مصرف انواع روغن موتور در کشورهایی که دسترسی به منابع نفتی ندارند و یا تکنولوژی استفاده تبدیل روغن خام به روغن موتوری را ندارد باعث افزایش تقاضا برای خرید انواع روغن پایه شده است و همین موضوع اهمیت تولید و صادرات انواع روانکار برای خودروها را در دنیا به بیزینس جذاب تبدیل نموده است.

صادرات روغن 10W40

صادرات روغن 10W40

صادرات و فروش انواع محصولات پایه نفتی نظیر روغن موتور از ایران به مقاصد بنادر مختلف در کشور بصورت مستمر در حال انجام است دلیل اصلی این موضوع را می توان گفت که سطح کیفیت مختلف روغن های تولید می باشد که می تواند شرایط و کیفیت مورد نیاز را در کشورهای مختلف مرتفع نماید.
صادرات از ایران از مرزهای زمینی و دریایی مستمر انجام می شود این استمرا و به دلیل امکان تولید انواع مختلفی از روغن های می باشد که به دلیل وجود پالایش گاهای متفاوت و معتبر تمام نیازمندهای مورد مصرف و تولید روغن موتور صادراتی در کشور قابل دسترس می باشد بنابراین هزینه تمام شده و برای تولید روغن شرایط برای صادرات این محصول را فراهم نموده و این ارزش افزوده فوق العاده زیادی را برای اقتصاد کشور بهمراه دارد.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *